'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

102 stemmen
'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

Manchester City gaat in de Premier League voor een vierde titel op een rij, maar dat zal geen sinecure worden met vanwege de concurrentie van Liverpool en Arsenal. De Citizens gaan nu ook vol voor een smaakmaker van de Bundesliga, die ook op het lijstje staat van Manchester United.

City kwam het afgelopen weekend niet verder dan 0-0 tegen Arsenal en moet Liverpool voorlopig even laten gaan. Stadsgenoot Manchester United bikkelt dan weer om Europees voetbal en tekent voor een voorlopige zesde plek in de Premier League. Beide clubs kruisen nu de degens op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

City en United willen Frimpong

Zo wil zowel City als United Jeremie Frimpong binnenhalen. Dat schrijft de Britse krant The Sun. De Nederlandse flankspeler - met ook een Ghanees paspoort - is aan een uitstekend seizoen bezig bij Bayer Leverkusen, waarmee hij vlot op weg is naar de Duitse titel.

Frimpong tekende dit seizoen al voor 11 goals en 11 assists in 34 optredens voor Leverkusen. Hij heeft echter nog een contract tot midden 2028, waardoor de Duitsers in een sterke onderhandelingspositie zitten. Bovendien is Frimpong volgens Transfermarkt ook nog eens 50 miljoen euro waard, al zou zijn afkoopclausule 40 miljoen bedragen.

Keert Frimpong terug naar City?

Opvallend: Frimpong speelde in het verleden al voor City. Hij kwam uit voor de jeugd van de Citizens en schopte het tot bij de tweede ploeg. Hij maakte er echter nooit zijn debuut voor de hoofdmacht en vertrok in 2019 naar Celtic Glasgow.

Daar pikte Leverkusen hem in 2021 op voor 11 miljoen euro. Een uitstekende investering van de Duitse club die zich binnenkort mogelijk dubbel en dik terugbetaalt. Ook Real Madrid toonde al interesse.

🚀

Wie zal Frimpong strikken?

Meest recent

Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

61
61
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

154
154
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

84
84
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

179
179
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

588
588
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

368
368
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

122
122
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

675
675
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

216
216
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

146
146
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

228
228
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

150
150
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

54
54
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

78
78
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

156
156
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

130
130
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

564
564
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

190
190
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

377
377
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

72
72
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1102
1102
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

517
517
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

37
37

Meer sportnieuws