'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

102 stemmen
'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

Manchester City gaat in de Premier League voor een vierde titel op een rij, maar dat zal geen sinecure worden met vanwege de concurrentie van Liverpool en Arsenal. De Citizens gaan nu ook vol voor een smaakmaker van de Bundesliga, die ook op het lijstje staat van Manchester United.

City kwam het afgelopen weekend niet verder dan 0-0 tegen Arsenal en moet Liverpool voorlopig even laten gaan. Stadsgenoot Manchester United bikkelt dan weer om Europees voetbal en tekent voor een voorlopige zesde plek in de Premier League. Beide clubs kruisen nu de degens op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

City en United willen Frimpong

Zo wil zowel City als United Jeremie Frimpong binnenhalen. Dat schrijft de Britse krant The Sun. De Nederlandse flankspeler - met ook een Ghanees paspoort - is aan een uitstekend seizoen bezig bij Bayer Leverkusen, waarmee hij vlot op weg is naar de Duitse titel.

Frimpong tekende dit seizoen al voor 11 goals en 11 assists in 34 optredens voor Leverkusen. Hij heeft echter nog een contract tot midden 2028, waardoor de Duitsers in een sterke onderhandelingspositie zitten. Bovendien is Frimpong volgens Transfermarkt ook nog eens 50 miljoen euro waard, al zou zijn afkoopclausule 40 miljoen bedragen.

Keert Frimpong terug naar City?

Opvallend: Frimpong speelde in het verleden al voor City. Hij kwam uit voor de jeugd van de Citizens en schopte het tot bij de tweede ploeg. Hij maakte er echter nooit zijn debuut voor de hoofdmacht en vertrok in 2019 naar Celtic Glasgow.

Daar pikte Leverkusen hem in 2021 op voor 11 miljoen euro. Een uitstekende investering van de Duitse club die zich binnenkort mogelijk dubbel en dik terugbetaalt. Ook Real Madrid toonde al interesse.

Wie zal Frimpong strikken?

Meest recent

Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

5
5
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

9
9
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

169
169
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

79
79
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

55
55
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

111
111
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

48
48
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

724
724
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

147
147
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

95
95
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

58
58
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

30
30
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

245
245
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

86
86
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

60
60
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

208
208
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

312
312
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

96
96
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

180
180
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

268
268
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

75
75
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

44
44
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

627
627
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

637
637

Meer sportnieuws