'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

102 stemmen
'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

Manchester City gaat in de Premier League voor een vierde titel op een rij, maar dat zal geen sinecure worden met vanwege de concurrentie van Liverpool en Arsenal. De Citizens gaan nu ook vol voor een smaakmaker van de Bundesliga, die ook op het lijstje staat van Manchester United.

City kwam het afgelopen weekend niet verder dan 0-0 tegen Arsenal en moet Liverpool voorlopig even laten gaan. Stadsgenoot Manchester United bikkelt dan weer om Europees voetbal en tekent voor een voorlopige zesde plek in de Premier League. Beide clubs kruisen nu de degens op de transfermarkt.

LEES OOK: Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

City en United willen Frimpong

Zo wil zowel City als United Jeremie Frimpong binnenhalen. Dat schrijft de Britse krant The Sun. De Nederlandse flankspeler - met ook een Ghanees paspoort - is aan een uitstekend seizoen bezig bij Bayer Leverkusen, waarmee hij vlot op weg is naar de Duitse titel.

Frimpong tekende dit seizoen al voor 11 goals en 11 assists in 34 optredens voor Leverkusen. Hij heeft echter nog een contract tot midden 2028, waardoor de Duitsers in een sterke onderhandelingspositie zitten. Bovendien is Frimpong volgens Transfermarkt ook nog eens 50 miljoen euro waard, al zou zijn afkoopclausule 40 miljoen bedragen.

Keert Frimpong terug naar City?

Opvallend: Frimpong speelde in het verleden al voor City. Hij kwam uit voor de jeugd van de Citizens en schopte het tot bij de tweede ploeg. Hij maakte er echter nooit zijn debuut voor de hoofdmacht en vertrok in 2019 naar Celtic Glasgow.

Daar pikte Leverkusen hem in 2021 op voor 11 miljoen euro. Een uitstekende investering van de Duitse club die zich binnenkort mogelijk dubbel en dik terugbetaalt. Ook Real Madrid toonde al interesse.

Wie zal Frimpong strikken?

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

10
10
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

13
13
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

62
62
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

237
237
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

395
395
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

385
385
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

66
66
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

363
363
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

478
478
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

231
231
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

51
51
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

212
212
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

439
439
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

262
262
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

695
695
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

210
210
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

239
239
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

548
548
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

382
382
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

712
712
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

608
608
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

720
720
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws