'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

102
'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

Manchester City gaat in de Premier League voor een vierde titel op een rij, maar dat zal geen sinecure worden met vanwege de concurrentie van Liverpool en Arsenal. De Citizens gaan nu ook vol voor een smaakmaker van de Bundesliga, die ook op het lijstje staat van Manchester United.

City kwam het afgelopen weekend niet verder dan 0-0 tegen Arsenal en moet Liverpool voorlopig even laten gaan. Stadsgenoot Manchester United bikkelt dan weer om Europees voetbal en tekent voor een voorlopige zesde plek in de Premier League. Beide clubs kruisen nu de degens op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

City en United willen Frimpong

Zo wil zowel City als United Jeremie Frimpong binnenhalen. Dat schrijft de Britse krant The Sun. De Nederlandse flankspeler - met ook een Ghanees paspoort - is aan een uitstekend seizoen bezig bij Bayer Leverkusen, waarmee hij vlot op weg is naar de Duitse titel.

Frimpong tekende dit seizoen al voor 11 goals en 11 assists in 34 optredens voor Leverkusen. Hij heeft echter nog een contract tot midden 2028, waardoor de Duitsers in een sterke onderhandelingspositie zitten. Bovendien is Frimpong volgens Transfermarkt ook nog eens 50 miljoen euro waard, al zou zijn afkoopclausule 40 miljoen bedragen.

Keert Frimpong terug naar City?

Opvallend: Frimpong speelde in het verleden al voor City. Hij kwam uit voor de jeugd van de Citizens en schopte het tot bij de tweede ploeg. Hij maakte er echter nooit zijn debuut voor de hoofdmacht en vertrok in 2019 naar Celtic Glasgow.

Daar pikte Leverkusen hem in 2021 op voor 11 miljoen euro. Een uitstekende investering van de Duitse club die zich binnenkort mogelijk dubbel en dik terugbetaalt. Ook Real Madrid toonde al interesse.

Wie zal Frimpong strikken?

Meest recent

'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

7
7
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

19
19
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

54
54
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

98
98
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

94
94
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

112
112
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

167
167
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

216
216
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

81
81
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

84
84
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

127
127
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

225
225
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

127
127
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1022
1022
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

170
170
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

404
404

Meer sportnieuws