'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

102 stemmen
'Man City en Man U vechten om Bundesliga-ster'

Manchester City gaat in de Premier League voor een vierde titel op een rij, maar dat zal geen sinecure worden met vanwege de concurrentie van Liverpool en Arsenal. De Citizens gaan nu ook vol voor een smaakmaker van de Bundesliga, die ook op het lijstje staat van Manchester United.

City kwam het afgelopen weekend niet verder dan 0-0 tegen Arsenal en moet Liverpool voorlopig even laten gaan. Stadsgenoot Manchester United bikkelt dan weer om Europees voetbal en tekent voor een voorlopige zesde plek in de Premier League. Beide clubs kruisen nu de degens op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

City en United willen Frimpong

Zo wil zowel City als United Jeremie Frimpong binnenhalen. Dat schrijft de Britse krant The Sun. De Nederlandse flankspeler - met ook een Ghanees paspoort - is aan een uitstekend seizoen bezig bij Bayer Leverkusen, waarmee hij vlot op weg is naar de Duitse titel.

Frimpong tekende dit seizoen al voor 11 goals en 11 assists in 34 optredens voor Leverkusen. Hij heeft echter nog een contract tot midden 2028, waardoor de Duitsers in een sterke onderhandelingspositie zitten. Bovendien is Frimpong volgens Transfermarkt ook nog eens 50 miljoen euro waard, al zou zijn afkoopclausule 40 miljoen bedragen.

Keert Frimpong terug naar City?

Opvallend: Frimpong speelde in het verleden al voor City. Hij kwam uit voor de jeugd van de Citizens en schopte het tot bij de tweede ploeg. Hij maakte er echter nooit zijn debuut voor de hoofdmacht en vertrok in 2019 naar Celtic Glasgow.

Daar pikte Leverkusen hem in 2021 op voor 11 miljoen euro. Een uitstekende investering van de Duitse club die zich binnenkort mogelijk dubbel en dik terugbetaalt. Ook Real Madrid toonde al interesse.

🚀

Wie zal Frimpong strikken?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

16
16
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

29
29
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

51
51
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

32
32
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

34
34
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

61
61
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

223
223
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

46
46
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

347
347
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

167
167
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

623
623
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

132
132
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

113
113
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

433
433
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

652
652
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

486
486
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

415
415
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

504
504

Meer sportnieuws