Club Brugge ontsnapt: "Gelijkmaker kon afgekeurd worden"

520 stemmen
Club Brugge ontsnapt:

Het wou maandag maar niet lukken voor Club Brugge tegen stadsgenoot Cercle, tot Andreas Skov Olsen alsnog de ban brak. Al hing er misschien wel een reukje aan de Deense supersub zijn late gelijkmaker.

Nadat zijn ploegmaats telkens weer het doelkader of Warleson op hun weg troffen vond Skov Olsen een tiental minuten voor affluiten eindelijk een gaatje. Alleen dreigde die goal, net zoals het doelpunt van Antonio Nusa vlak voor rust, even afgekeurd te worden wegens buitenspel.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Nielsen buitenspel?

Tenslotte leek Casper Nielsen, die zich voorbij de achterste verdediger bevond op het moment dat het schot vertrok, zich in de baan van de bal te begeven. Hoewel hij zijn voet wegtrok om het leer zeker niet van richting te doen veranderen had hij zo mogelijk invloed op Warleson.

De doelman van de Vereniging protesteerde zelf weliswaar niet bij scheidsrechter Erik Lambrechts, maar videoref Bert Put nam toch uitgebreid zijn tijd om de fase te bekijken. Na een lange check besloot hij tot opluchting van de bezoekers echter toch om niet tussenbeide te komen.

Sonck vs. Van der Elst

Voer voor discussie dus, zo bleek reeds in de live-uitzending. "Nielsen spring over de bal, staat niet in het zicht van Warleson en heeft dus geen impact.  Maar ik heb hem wel al eens zien afgekeurd worden", aldus Franky Van der Elst bijvoorbeeld, die de beslissing wel correct vond.

Een standpunt dat hij later op de avond nog eens herhaalde in Extra Time, waar Wesley Sonck dan weer niet akkoord was. "Nielsen maakt een schijnbeweging en neemt zo deel aan het spel", vindt hij het toch een dubieus doelpunt. Benieuwd naar de uitleg van het Referee Department.

Moest de goal worden afgekeurd?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

30
30
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

57
57
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

15
15
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

73
73
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

116
116
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

83
83
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

224
224
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

61
61
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

408
408
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

362
362
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

292
292
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

147
147
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

652
652
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

122
122
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

76
76
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

29
29
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

100
100
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

202
202
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

98
98
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

717
717
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

212
212

Meer sportnieuws