Club Brugge ontsnapt: "Gelijkmaker kon afgekeurd worden"

door
Club Brugge ontsnapt:

Het wou maandag maar niet lukken voor Club Brugge tegen stadsgenoot Cercle, tot Andreas Skov Olsen alsnog de ban brak. Al hing er misschien wel een reukje aan de Deense supersub zijn late gelijkmaker.

Nadat zijn ploegmaats telkens weer het doelkader of Warleson op hun weg troffen vond Skov Olsen een tiental minuten voor affluiten eindelijk een gaatje. Alleen dreigde die goal, net zoals het doelpunt van Antonio Nusa vlak voor rust, even afgekeurd te worden wegens buitenspel.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Nielsen buitenspel?

Tenslotte leek Casper Nielsen, die zich voorbij de achterste verdediger bevond op het moment dat het schot vertrok, zich in de baan van de bal te begeven. Hoewel hij zijn voet wegtrok om het leer zeker niet van richting te doen veranderen had hij zo mogelijk invloed op Warleson.

De doelman van de Vereniging protesteerde zelf weliswaar niet bij scheidsrechter Erik Lambrechts, maar videoref Bert Put nam toch uitgebreid zijn tijd om de fase te bekijken. Na een lange check besloot hij tot opluchting van de bezoekers echter toch om niet tussenbeide te komen.

Sonck vs. Van der Elst

Voer voor discussie dus, zo bleek reeds in de live-uitzending. "Nielsen spring over de bal, staat niet in het zicht van Warleson en heeft dus geen impact.  Maar ik heb hem wel al eens zien afgekeurd worden", aldus Franky Van der Elst bijvoorbeeld, die de beslissing wel correct vond.

Een standpunt dat hij later op de avond nog eens herhaalde in Extra Time, waar Wesley Sonck dan weer niet akkoord was. "Nielsen maakt een schijnbeweging en neemt zo deel aan het spel", vindt hij het toch een dubieus doelpunt. Benieuwd naar de uitleg van het Referee Department.

Moest de goal worden afgekeurd?

Meest recent

'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

18
18
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

169
169
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

34
34
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

315
315
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

215
215
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

55
55
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

123
123
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

339
339
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

169
169
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

580
580
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

463
463
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

215
215
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

57
57
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

274
274
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

50
50
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

821
821
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

193
193
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

144
144
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

308
308
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

388
388
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

98
98
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

239
239
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

629
629

Meer sportnieuws