Club Brugge ontsnapt: "Gelijkmaker kon afgekeurd worden"

520
Club Brugge ontsnapt:

Het wou maandag maar niet lukken voor Club Brugge tegen stadsgenoot Cercle, tot Andreas Skov Olsen alsnog de ban brak. Al hing er misschien wel een reukje aan de Deense supersub zijn late gelijkmaker.

Nadat zijn ploegmaats telkens weer het doelkader of Warleson op hun weg troffen vond Skov Olsen een tiental minuten voor affluiten eindelijk een gaatje. Alleen dreigde die goal, net zoals het doelpunt van Antonio Nusa vlak voor rust, even afgekeurd te worden wegens buitenspel.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Nielsen buitenspel?

Tenslotte leek Casper Nielsen, die zich voorbij de achterste verdediger bevond op het moment dat het schot vertrok, zich in de baan van de bal te begeven. Hoewel hij zijn voet wegtrok om het leer zeker niet van richting te doen veranderen had hij zo mogelijk invloed op Warleson.

De doelman van de Vereniging protesteerde zelf weliswaar niet bij scheidsrechter Erik Lambrechts, maar videoref Bert Put nam toch uitgebreid zijn tijd om de fase te bekijken. Na een lange check besloot hij tot opluchting van de bezoekers echter toch om niet tussenbeide te komen.

Sonck vs. Van der Elst

Voer voor discussie dus, zo bleek reeds in de live-uitzending. "Nielsen spring over de bal, staat niet in het zicht van Warleson en heeft dus geen impact.  Maar ik heb hem wel al eens zien afgekeurd worden", aldus Franky Van der Elst bijvoorbeeld, die de beslissing wel correct vond.

Een standpunt dat hij later op de avond nog eens herhaalde in Extra Time, waar Wesley Sonck dan weer niet akkoord was. "Nielsen maakt een schijnbeweging en neemt zo deel aan het spel", vindt hij het toch een dubieus doelpunt. Benieuwd naar de uitleg van het Referee Department.

Moest de goal worden afgekeurd?

Meest recent

'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

4
4
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

3
3
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

60
60
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

66
66
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

60
60
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

65
65
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

269
269
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

96
96
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

73
73
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

78
78
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

25
25
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

70
70
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

269
269
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

38
38
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

51
51
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

112
112
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

214
214
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

75
75
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

207
207
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1044
1044
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

54
54

Meer sportnieuws