Club Brugge ontsnapt: "Gelijkmaker kon afgekeurd worden"

door
Club Brugge ontsnapt:

Het wou maandag maar niet lukken voor Club Brugge tegen stadsgenoot Cercle, tot Andreas Skov Olsen alsnog de ban brak. Al hing er misschien wel een reukje aan de Deense supersub zijn late gelijkmaker.

Nadat zijn ploegmaats telkens weer het doelkader of Warleson op hun weg troffen vond Skov Olsen een tiental minuten voor affluiten eindelijk een gaatje. Alleen dreigde die goal, net zoals het doelpunt van Antonio Nusa vlak voor rust, even afgekeurd te worden wegens buitenspel.

LEES OOK: Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Nielsen buitenspel?

Tenslotte leek Casper Nielsen, die zich voorbij de achterste verdediger bevond op het moment dat het schot vertrok, zich in de baan van de bal te begeven. Hoewel hij zijn voet wegtrok om het leer zeker niet van richting te doen veranderen had hij zo mogelijk invloed op Warleson.

De doelman van de Vereniging protesteerde zelf weliswaar niet bij scheidsrechter Erik Lambrechts, maar videoref Bert Put nam toch uitgebreid zijn tijd om de fase te bekijken. Na een lange check besloot hij tot opluchting van de bezoekers echter toch om niet tussenbeide te komen.

Sonck vs. Van der Elst

Voer voor discussie dus, zo bleek reeds in de live-uitzending. "Nielsen spring over de bal, staat niet in het zicht van Warleson en heeft dus geen impact.  Maar ik heb hem wel al eens zien afgekeurd worden", aldus Franky Van der Elst bijvoorbeeld, die de beslissing wel correct vond.

Een standpunt dat hij later op de avond nog eens herhaalde in Extra Time, waar Wesley Sonck dan weer niet akkoord was. "Nielsen maakt een schijnbeweging en neemt zo deel aan het spel", vindt hij het toch een dubieus doelpunt. Benieuwd naar de uitleg van het Referee Department.

Moest de goal worden afgekeurd?

Meest recent

Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

85
85
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

123
123
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

37
37
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

23
23
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

154
154
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

220
220
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

27
27
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

564
564
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

108
108
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

415
415
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

220
220
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

110
110
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

737
737
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

176
176
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

250
250
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

190
190
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

173
173
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

417
417
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

222
222
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

74
74
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

476
476
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

265
265
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

142
142

Meer sportnieuws