'Butez heeft laatste wedstrijd voor Antwerp gespeeld'

door
'Butez heeft laatste wedstrijd voor Antwerp gespeeld'

Twee dagen na de nederlaag tegen Anderlecht kreeg Antwerp nog een extra opdoffer te verwerken, want voor doelman Jean Butez zit het seizoen er al op. Wellicht zien we de 28-jarige Fransman zelfs niet meer terug bij de Great Old.

Omwille van een breukje in de hand komt Butez dit seizoen zeker niet meer in actie voor Antwerp. Zowel voor de rest van de Champions' Play-Offs als in de bekerfinale rekent Mark van Bommel voortaan dus op Senne Lammens om de netten schoon te houden.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Lammens in, Butez out

Op zich geen ramp, want intern geniet de 21-jarige doublure van Butez het volste vertrouwen. Na zijn overstap van Club Brugge naar de Bosuil was eigenlijk zelfs de bedoeling dat Lammens in de huidige campagne al de nummer één zou worden tussen de palen.

Het zag er tenslotte lang naar uit dat Butez vorige zomer al andere oorden zou opzoeken, maar uiteindelijk bleef de Doelman van het Jaar toen alsnog gewoon in Deurne-Noord. Daar zal in de volgende transferperiode vermoedelijk evenwel verandering in komen.

Markwaarde 8 miljoen

Gazet van Antwerpen acht de kans namelijk groot dat Butez zijn laatste match voor Antwerp heeft gespeeld. "Zijn zaakwaarnemer is opnieuw bezig om een nieuwe club voor hem te vinden, dus wie weet is hij voor de start van volgend seizoen al vertrokken", klink het.

In dat geval is het stamnummer één alvast van plan om vol de kaart te trekken van Lammens, die misschien zelfs sowieso het pleit zou winnen mocht Butez toch op post blijven. De marktwaarde van de rots in de branding wordt momenteel op acht miljoen geschat.

Hoeveel is Butez volgens u waard?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

20
20
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

29
29
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

38
38
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

54
54
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

40
40
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

39
39
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

70
70
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

164
164
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

133
133
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

119
119
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

63
63
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

57
57
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

121
121
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

176
176
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

152
152
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

202
202
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

365
365
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

494
494
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

279
279

Meer sportnieuws