'Anderlecht plakt pittig prijskaartje op Stroeykens'

1832
'Anderlecht plakt pittig prijskaartje op Stroeykens'

Een jaar nadat het pas op de elfde plaats strandde doet Anderlecht alweer mee op de prijzen. Met dank aan Jesper Fredberg zijn transferbeleid, al zetten ook een paar producten van eigen kweek stevige stappen voorwaarts.

Denk maar aan Théo Leoni en Killian Sardella, wiens toekomst in het Lotto Park heel eventjes zelfs onzeker leek. Onder de vleugels van Brian Riemer ontpopte het Neerpede-duo zich de afgelopen maanden evenwel prompt tot sterkhouders bij Paars-Wit.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Stroeykens naar Milan?

Dat geldt ook voor Mario Stroeykens, intussen een certitude centraal op het middenveld. Nochtans leek ook de 19-jarige krachtpatser even op weg naar de exit, maar sinds hij alsnog zijn kribbel zette onder een verlengd contract trekt Riemer volop zijn kaart.

Hoe hoog zijn coach hem net in het vaandel draagt bleek recent nog toen Riemer zei dat hij hem als eerste zou meenemen mocht hij pakweg naar AC Milan verhuizen. Na de match tegen Antwerp werd de Deen even aan de tand gevoeld over die uitspraak.

RSCA mikt op jackpot

"Mario was weer geweldig. Of hij bij Milan zou passen? Als ze genoeg geld hebben, kunnen ze hem kopen", klonk het met een kamerbrede glimlach. "Volgens mij is hij een van de grootste talenten in Europa op zijn positie. Je zal niet snel iemand beter vinden."

"We zijn blij om hem te hebben en gaan hem niet gratis weggeven", aldus Riemer. Om de Brusselaars te verleiden moeten eventuele gegadigden allicht dus met een hogere som over de brug komen dan Stroeykens zijn geschatte marktwaarde van acht miljoen.

Hoeveel is Stroeykens waard?

Meest recent

Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

13
13
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

14
14
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

275
275
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

80
80
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

28
28
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

104
104
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

36
36
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

141
141
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

208
208
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

404
404
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

229
229
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

238
238
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

60
60
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

299
299
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

143
143
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

44
44
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

117
117
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

108
108
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

62
62
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

28
28

Meer sportnieuws