Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

846
Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

Speeldag één van de Champions' Play-Offs betekende het debuut van Nicky Hayen als T1-ad interim bij Club Brugge. In de derby tegen Cercle behoedde Andreas Skov Olsen hem van een nederlaag bij zijn debuut. Maar hoe bracht Hayen het er zélf vanaf?

Vooraf durfde de gepromoveerde coach van Club NXT duidelijk knopen door te hakken. Zo moesten behalve de licht geblesseerde Skov Olsen onder andere Maxim De Cuyper, Ferran Jutglà en Casper Nielsen allemaal genoegen nemen met een plaatsje op de bank.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Derby met 2 gezichten

Aanvankelijk brachten die ingrepen weinig soelaas, want Blauw-Zwart had andermaal moeite om onder de druk van de Vereniging uit te voetballen. Vermits het ook nog eens met een achterstand de kleedkamer indook kreeg Hayen meteen veel kritiek op sociale media.

Na de pauze kwam Club echter veel beter voor de dag. Omdat het morste met de kansen zat er uiteindelijk niet meer in dan een gelijkspel, maar onder meer met zijn geslaagde vervangingen scoorde Hayen volgens Het Nieuwsblad op die manier alsnog goede punten.

Verschil met Deila

Ook zijn passie en energieke stijl kon velen bekoren, al blijven de meningen over zijn uitstraling volgens de krant wel verdeeld. Hoe dan ook viel het op hoe Hayen veel meer dan Ronny Deila leek mee te leven langs de zijlijn, waar hij ook voortdurend instructies uitdeelde.

Een betrokkenheid die bij het merendeel van de fans alvast in de smaak blijkt te vallen, net zoals de dominante prestatie in de tweede helft. Hoewel nog niet iedereen overtuigd is zijn de commentaren over de interimtrainer na diens vuurdoop dan ook overwegend positief.

Hoop op Hayen

Velen zien de toekomst alleszins opnieuw rooskleuriger tegemoet dan onder zijn voorganger, die alsmaar meer een gelaten indruk maakte. Vooral de mentaliteit en kwaliteit die Club toonde na de rust geeft de Brugse burger hoop dat de ommekeer eindelijk ingezet lijkt.

Geslaagd debuut voor Hayen?

Meest recent

‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

30
30
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

73
73
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

50
50
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

27
27
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

185
185
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

258
258
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

82
82
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

83
83
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

170
170
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

69
69
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

239
239
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

330
330
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

48
48
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

445
445
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

355
355
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

115
115
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

197
197
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

30
30
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

75
75
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

51
51
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

19
19

Meer sportnieuws