Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

846 stemmen
Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

Speeldag één van de Champions' Play-Offs betekende het debuut van Nicky Hayen als T1-ad interim bij Club Brugge. In de derby tegen Cercle behoedde Andreas Skov Olsen hem van een nederlaag bij zijn debuut. Maar hoe bracht Hayen het er zélf vanaf?

Vooraf durfde de gepromoveerde coach van Club NXT duidelijk knopen door te hakken. Zo moesten behalve de licht geblesseerde Skov Olsen onder andere Maxim De Cuyper, Ferran Jutglà en Casper Nielsen allemaal genoegen nemen met een plaatsje op de bank.

LEES OOK: Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Derby met 2 gezichten

Aanvankelijk brachten die ingrepen weinig soelaas, want Blauw-Zwart had andermaal moeite om onder de druk van de Vereniging uit te voetballen. Vermits het ook nog eens met een achterstand de kleedkamer indook kreeg Hayen meteen veel kritiek op sociale media.

Na de pauze kwam Club echter veel beter voor de dag. Omdat het morste met de kansen zat er uiteindelijk niet meer in dan een gelijkspel, maar onder meer met zijn geslaagde vervangingen scoorde Hayen volgens Het Nieuwsblad op die manier alsnog goede punten.

Verschil met Deila

Ook zijn passie en energieke stijl kon velen bekoren, al blijven de meningen over zijn uitstraling volgens de krant wel verdeeld. Hoe dan ook viel het op hoe Hayen veel meer dan Ronny Deila leek mee te leven langs de zijlijn, waar hij ook voortdurend instructies uitdeelde.

Een betrokkenheid die bij het merendeel van de fans alvast in de smaak blijkt te vallen, net zoals de dominante prestatie in de tweede helft. Hoewel nog niet iedereen overtuigd is zijn de commentaren over de interimtrainer na diens vuurdoop dan ook overwegend positief.

Hoop op Hayen

Velen zien de toekomst alleszins opnieuw rooskleuriger tegemoet dan onder zijn voorganger, die alsmaar meer een gelaten indruk maakte. Vooral de mentaliteit en kwaliteit die Club toonde na de rust geeft de Brugse burger hoop dat de ommekeer eindelijk ingezet lijkt.

Geslaagd debuut voor Hayen?

Meest recent

Opvallend ontslag bij AA Gent: fans in alle staten

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

17
17
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

20
20
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

21
21
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

75
75
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

48
48
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

32
32
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

219
219
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

156
156
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

175
175
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

345
345
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

91
91
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

207
207
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

387
387
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

180
180
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

166
166
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

283
283
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

294
294
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

99
99
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

346
346
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1051
1051
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

517
517
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

432
432
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

633
633

Meer sportnieuws