Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

846
Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

Speeldag één van de Champions' Play-Offs betekende het debuut van Nicky Hayen als T1-ad interim bij Club Brugge. In de derby tegen Cercle behoedde Andreas Skov Olsen hem van een nederlaag bij zijn debuut. Maar hoe bracht Hayen het er zélf vanaf?

Vooraf durfde de gepromoveerde coach van Club NXT duidelijk knopen door te hakken. Zo moesten behalve de licht geblesseerde Skov Olsen onder andere Maxim De Cuyper, Ferran Jutglà en Casper Nielsen allemaal genoegen nemen met een plaatsje op de bank.

LEES OOK: Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Derby met 2 gezichten

Aanvankelijk brachten die ingrepen weinig soelaas, want Blauw-Zwart had andermaal moeite om onder de druk van de Vereniging uit te voetballen. Vermits het ook nog eens met een achterstand de kleedkamer indook kreeg Hayen meteen veel kritiek op sociale media.

Na de pauze kwam Club echter veel beter voor de dag. Omdat het morste met de kansen zat er uiteindelijk niet meer in dan een gelijkspel, maar onder meer met zijn geslaagde vervangingen scoorde Hayen volgens Het Nieuwsblad op die manier alsnog goede punten.

Verschil met Deila

Ook zijn passie en energieke stijl kon velen bekoren, al blijven de meningen over zijn uitstraling volgens de krant wel verdeeld. Hoe dan ook viel het op hoe Hayen veel meer dan Ronny Deila leek mee te leven langs de zijlijn, waar hij ook voortdurend instructies uitdeelde.

Een betrokkenheid die bij het merendeel van de fans alvast in de smaak blijkt te vallen, net zoals de dominante prestatie in de tweede helft. Hoewel nog niet iedereen overtuigd is zijn de commentaren over de interimtrainer na diens vuurdoop dan ook overwegend positief.

Hoop op Hayen

Velen zien de toekomst alleszins opnieuw rooskleuriger tegemoet dan onder zijn voorganger, die alsmaar meer een gelaten indruk maakte. Vooral de mentaliteit en kwaliteit die Club toonde na de rust geeft de Brugse burger hoop dat de ommekeer eindelijk ingezet lijkt.

Geslaagd debuut voor Hayen?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

1
1
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

13
13
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

16
16
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

74
74
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

47
47
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

86
86
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

130
130
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

35
35
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

60
60
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

248
248
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

202
202
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

142
142
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

826
826
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

324
324
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

117
117
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

86
86
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

222
222
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

270
270
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

571
571
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

271
271
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

259
259
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

344
344
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

199
199

Meer sportnieuws