Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

door
Club Brugge-fans vellen oordeel over Hayen na debuut als T1

Speeldag één van de Champions' Play-Offs betekende het debuut van Nicky Hayen als T1-ad interim bij Club Brugge. In de derby tegen Cercle behoedde Andreas Skov Olsen hem van een nederlaag bij zijn debuut. Maar hoe bracht Hayen het er zélf vanaf?

Vooraf durfde de gepromoveerde coach van Club NXT duidelijk knopen door te hakken. Zo moesten behalve de licht geblesseerde Skov Olsen onder andere Maxim De Cuyper, Ferran Jutglà en Casper Nielsen allemaal genoegen nemen met een plaatsje op de bank.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Derby met 2 gezichten

Aanvankelijk brachten die ingrepen weinig soelaas, want Blauw-Zwart had andermaal moeite om onder de druk van de Vereniging uit te voetballen. Vermits het ook nog eens met een achterstand de kleedkamer indook kreeg Hayen meteen veel kritiek op sociale media.

Na de pauze kwam Club echter veel beter voor de dag. Omdat het morste met de kansen zat er uiteindelijk niet meer in dan een gelijkspel, maar onder meer met zijn geslaagde vervangingen scoorde Hayen volgens Het Nieuwsblad op die manier alsnog goede punten.

Verschil met Deila

Ook zijn passie en energieke stijl kon velen bekoren, al blijven de meningen over zijn uitstraling volgens de krant wel verdeeld. Hoe dan ook viel het op hoe Hayen veel meer dan Ronny Deila leek mee te leven langs de zijlijn, waar hij ook voortdurend instructies uitdeelde.

Een betrokkenheid die bij het merendeel van de fans alvast in de smaak blijkt te vallen, net zoals de dominante prestatie in de tweede helft. Hoewel nog niet iedereen overtuigd is zijn de commentaren over de interimtrainer na diens vuurdoop dan ook overwegend positief.

Hoop op Hayen

Velen zien de toekomst alleszins opnieuw rooskleuriger tegemoet dan onder zijn voorganger, die alsmaar meer een gelaten indruk maakte. Vooral de mentaliteit en kwaliteit die Club toonde na de rust geeft de Brugse burger hoop dat de ommekeer eindelijk ingezet lijkt.

Geslaagd debuut voor Hayen?

Meest recent

Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

14
14
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

19
19
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

88
88
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

22
22
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

119
119
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

244
244
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

96
96
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

71
71
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

407
407
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

63
63
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

322
322
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

184
184
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

311
311
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

440
440
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

261
261
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

221
221
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

306
306
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

378
378
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

376
376
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

322
322
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

491
491
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

690
690
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

258
258
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

48
48
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

73
73

Meer sportnieuws