‘Grote knaltransfer voor enfant terrible Antwerp FC’

517
‘Grote knaltransfer voor enfant terrible Antwerp FC’

RWD Molenbeek zal naar verwachting de aankoopoptie van Pierre Dwomoh lichten, die momenteel op uitleenbasis speelt bij de club. De 19-jarige middenvelder, ooit beschouwd als een 'enfant terrible', heeft zijn gedrag verbeterd naast het veld en presteert ook sterk op het veld.

Ondanks eerdere tegenvallende passages bij clubs als KRC Genk en Antwerp FC, heeft Dwomoh nu zijn focus op zijn carrière herwonnen.

RWDM ziet in hem niet alleen een sportieve aanwinst, maar vooral ook een lucratieve investering, met Europese topclubs zoals RC Lens, Lazio en Leicester City die zijn ontwikkeling nauwlettend volgen.

LEES OOK: 'Uitsluitsel Antwerp: Verschaeren heeft nieuwe club gekozen'

RWDM zal de aankoopoptie van Dwomoh lichten

Pierre Dwomoh (19) wordt tot het einde van dit seizoen uitgeleend aan RWD Molenbeek en hij heeft de hoop op een terugkeer bij Antwerp FC al een tijdje laten varen. Al vorige zomer was het duidelijk dat een terugkeer naar de Bosuil er niet in zat.

“Of dit mijn definitieve vertrek bij Antwerp is, weet ik niet. Ik ben als tiener toegekomen op Antwerp en wilde er als een volwassene vertrekken. Dat is niet helemaal gelukt”, zei hij toen aan Gazet van Antwerpen. De toekomst van Dwomoh is nog onzeker en kan alle kanten uit.

Gauthier Ganaye, algemeen directeur van RWDM, slaagde erin een aankoopoptie van één miljoen euro op te nemen in de huurovereenkomst met Antwerp, terwijl het contract van Dwomoh de Great Old komende zomer afloopt en de Antwerpenaren zelf nog een optie hebben om dit met een jaar te verlengen.

In de voorbije weken en maanden was de verwachting dat RWDM de aankoopoptie zou lichten, en volgens Le Soir heeft Dwomoh het management van de Brusselse club nu helemaal kunnen overtuigen.

RWDM ruikt harde cash voor Dwomoh: Europese topclubs staan in de rij

RWD Molenbeek eindigde als laatste in de reguliere competitie en het moet via de play-downs de degradatie zien te vermijden.

De kans bestaat dus dat de talentvolle Pierre Dwomoh volgend seizoen in de Challenger Pro League zal spelen, maar de Brusselse club ziet vooral financiële redenen, eerder dan sportieve, om één miljoen euro te investeren in de definitieve komst van de middenvelder.

Naar alle verwachtingen zal RWDM de aankoopoptie lichten en hem vervolgens voor een hoger bedrag doorverkopen naar een andere club. Volgens Le Soir bedraagt de aankoopoptie 1 miljoen euro, wat hoger is dan de 2 miljoen die Antwerp destijds voor Dwomoh betaalde.

De 19-jarige is momenteel zeer gewild op de transfermarkt. In de wintermercato werd al gevreesd voor een vroegtijdig vertrek van de middenvelder. Vandaag de dag houden clubs als RC Lens, Lazio en Leicester City zijn prestaties nauwlettend in de gaten, waardoor RWDM zich al voorbereidt op een mooie zomerdeal met Dwomoh.

Dwomoh grijpt laatste kans: geen ‘enfant terrible’ meer

Sport/Voetbalmagazine noemde hem het grootste talent van de 2004 generatie, en nog niet zo lang geleden stond hij in de belangstelling van Europese topclubs zoals Benfica, FC Porto, Olympique de Marseille.

Dit seizoen bevindt Pierre Dwomoh zich op uitleenbasis bij RWD Molenbeek, wat ongetwijfeld niet de oorspronkelijke carrièreplanning was die hij en zijn entourage voor ogen hadden.

Dwomoh heeft al een grillig traject afgelegd in zijn carrière. Voor zijn huidige passage bij RWDM heeft hij gespeeld voor KRC Genk, Antwerp FC, SC Braga en KV Oostende, waar hij telkens niet succesvol was.

Ondanks zijn nog jonge leeftijd van 19 jaar heeft Dwomoh al behoorlijk wat watertjes doorzwommen in het profvoetbal: hij heeft ondertussen al vier keer zijn carrière op de rails moeten zetten.

Voor de start van dit seizoen werd gesuggereerd dat dit misschien wel de laatste kans zou zijn voor de getalenteerde Dwomoh om zijn potentieel op het hoogste niveau waar te maken. En hij grijpt deze kans zeker met beide handen aan.

Als hij fit en niet geschorst is, staat hij elke wedstrijd aan de aftrap bij RWDM en levert hij sterke prestaties als centrale middenvelder. En hij gedraagt zich voorbeeldig en professioneel: het label van 'enfant terrible' kan nu wel definitief de prullenbak in.

Dwomoh vindt de liefde voor voetbal terug: slapen, eten en trainen

Bij zowel KRC Genk als Antwerp FC kreeg Pierre Dwomoh kritiek vanwege zijn gedrag buiten het veld, wat niet strookte met wat er van een profvoetballer verwacht wordt. Hij was zich er terdege van bewust dat RWD Molenbeek misschien wel zijn laatste kans was om te bewijzen dat hij het op het hoogste niveau kon waarmaken.

Hoewel Dwomoh vorige zomer bij Jong Ajax kon tekenen, wist Gauthier Ganaye, die hem ook al naar KV Oostende haalde, hem te overtuigen om voor de Brusselaars te kiezen. Dwomoh is vastbesloten om dat vertrouwen terug te betalen en zet alles op alles om zijn spel naar een hoger niveau te tillen.

Hij beseft dat hij deze kans niet kon laten schieten en hij hanteert dan ook een strikt regime. Hij komt zelden buiten en richt zich volledig op zijn carrière. “Slapen, eten, trainen, gamen en de dag is alweer voorbij”, zei hij  aan Gazet van Antwerpen.

Zelfs op zijn vrije dagen traint hij alleen om zichzelf te verbeteren. Dwomoh vindt de liefde voor het voetbal terug bij RWDM, wat resulteert in sterke prestaties op het veld.

🚀

Dwomoh moest een nieuwe kans krijgen bij Antwerp

Meest recent

Dejaegere raakt iedereen met hartverscheurende getuigenis

Brecht Dejaegere staat al jaren bekend als een voetballer die zich op het veld niet snel laat ...

1
1
'Transfer crasht: Anderlecht grijpt naast oude bekende'

CEO Kenneth Bornauw bevestigde het afgelopen weekend andermaal: RSC Anderlecht wil zich in de ...

68
68
‘Dit wordt dé zomerstunt: Club Brugge gaat voor 20M-bom’

Club Brugge lijkt nog lang niet klaar op de transfermarkt. Blauw-zwart mikt op een opvallend target, ...

1098
1098
Ajax stuurt nieuw signaal over transfer Godts

Mika Godts flirt intussen al enkele weken met een serieuze toptransfer. Niemand minder dan Paris ...

9
9
'La Louvière pakt uit met énorme transferstunt'

La Louvière wist vorig seizoen toch tot veler verbazing het behoud in de Jupiler Pro League ...

53
53
Messi dropt stevige toekomstbom na overlijden vader

Het zijn zware dagen voor Lionel Messi. De Argentijnse ster kreeg in de privésfeer immers af ...

45
45
'Standard pakt na njet meteen door met Anderlecht-target'

Bij Standard hebben ze na de teleurstellende 2-2 tegen Cercle Brugge op de openingsspeeldag beseft ...

85
85
Vitor Bruno speelt open kaart over terugkeer Lukaku

Bij Anderlecht durfden de fans de voorbije dagen stiekem dromen van een terugkeer van Romelu Lukaku, ...

193
193
Het is officieel: Lukaku zet handtekening bij Fenerbahçe

Na maanden van speculatie is de scheiding tussen Romelu Lukaku en Napoli nu ook helemaal officieel. ...

76
76
Man Utd toont vertrouwen in Lammens met nieuwigheid

Manchester United zet dezer dagen volop in op zijn Belgen. Met Youri Tielemans haalden ze deze zomer ...

130
130
'Zulte Waregem verrast met nog defensieve aanwinst'

Zulte Waregem heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want Essevee boekte op de openingsspeeldag ...

141
141
Vertrekt Dean bij AA Gent? De Mil speelt open kaart

Gaat er bij AA Gent nog wat gebeuren op de transfermarkt? Aanvaller Max Dean wil graag een transfer ...

172
172
Union SG en Lierse SK ronden verrassende transfer af

Union SG heeft zopas een uitgaande transfer weten af te ronden. De Belgische bekerwinnaar vond een ...

81
81
'PSG kijkt aandachtig mee: smaakmaker Anderlecht in beeld'

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel veel jong talent. De Brusselaars gaan daar nog veel plezier aan ...

554
554
Euvrard verandert compleet van transfergedachte bij Standard

Standard blijft tijdens deze transferperiode nadrukkelijk uitkijken naar versterking. Vooral een ...

147
147
Talent toont zich aan Van Bommel: "Weldra Rode Duivels?"

Mark van Bommel zal ongetwijfeld naar de Nederlandse competitie kijken voor eventuele Rode Duivels ...

337
337
Bormans verrast met transferplannen Union SG

De uitschakeling in de Champions League verandert voorlopig weinig aan het transferbeleid van Union ...

183
183
Euvrard brengt verrassend transfernieuws bij Standard

Standard hoopt dit seizoen een Europees ticket te kunnen pakken, maar het zal daarvoor toch uit een ...

199
199
'Nieuwe wending Oranje: geen Martinez, wel andere klepper'

Terwijl de Rode Duivels met Mark van Bommel al een tijdje hun nieuwe bondscoach beet hebben, is in ...

166
166
Anderlecht krijgt opsteker uit ziekenboeg, domper voor Gent

Donderdag wordt weer een belangrijke avond voor de Belgische coëfficiënt in het algemeen ...

283
283
'Vermeeren krijgt keiharde transferboodschap te horen'

Bij RB Leipzig waait er deze zomer een nieuwe wind, want met Martin Demichelis kwam er een nieuwe ...

280
280
'Standard houdt been stijf en eist miljoenen'

Standard begon zijn seizoen met een tegenvaller, door op de valreep nog een zege tegen Cercle Brugge ...

213
213
'Grootmacht mengt zich in strijd voor Fofana'

De zomermercato gaat nog zijn laatste weken in en voor een aantal Rode Duivels lijkt er nog een ...

77
77
'Zwaar verlies: Club vangt deze som voor Meijer'

Bij Club Brugge lijkt de kern grotendeels op punt te staan na het transferoffensief van de voorbije ...

822
822
Westerlo pakt weer uit met transfer bij Tottenham

Westerlo moest deze zomer vrijwel zijn hele elftal opnieuw opbouwen, nadat het een waslijst aan ...

36
36

Meer sportnieuws