Cercle Brugge niet ontevreden: "Waren toen wel onherkenbaar"

door
Cercle Brugge niet ontevreden:

Cercle Brugge speelde een zeer sterke eerste helft en stond niet geheel onverdiend op voorspong bij de rust. Maar na een sterke tweede helft van Club Brugge werd het nog 1-1. Daar waren ze bij Groen-Zwart tevreden over.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Cercle tevreden met punt

Club Brugge bakte er weer weinig van in de eerste helft. Na de pauze kwamen ze vooral veel scherper voor de dag. Thibo Somers zag ook een sterk Club Brugge in die tweede helft.

"Op basis van eerste helft gingen we voor de zege, maar in de tweede helft waren we onherkenbaar. Dat was ook de verdienste van Club Brugge. Al bij al mogen we tevreden zijn met een punt. Ik hoop dat we die derby toch eens een keer kunnen winnen dit seizoen. Hopelijk de volgende keer", vertelde hij bij DAZN.

Sterker Club Brugge

Hannes Van der Bruggen had het knap lastig op het middenveld in die tweede periode. Het was een wonder dat Club Brugge geen tweede keer wist te scoren. Cercle Brugge mocht dit punt dus al bij al koesteren.

"Gezien de wedstrijd mogen we blij zijn met een punt. In de eerste helft stond het goed en waren we dreigend. In de tweede periode was het pompen of verzuipen. We hadden geluk dat Warleson top keepte en dat zij niet goed afwerkten", zei de 31-jarige middenvelder nog.

Het slotwoord was voor Miron Muslic. "Je krijgt wat je verdient na 95 minuten, maar vandaag mogen we ons gelukkig prijzen. We hadden geluk, want Club Brugge had in de tweede helft meer kunnen scoren dan één keer. We hebben afgezien, maar dat zal nog vaker gebeuren in de play-offs tegen de betere ploegen. Dit is een gewonnen punt voor ons."

Een goed punt voor Cercle Brugge?

Meest recent

Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

0
0
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

107
107
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

140
140
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

60
60
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

101
101
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

145
145
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

237
237
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

246
246
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

62
62
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

27
27
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

622
622
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

317
317
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

459
459
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

126
126
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

524
524
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1092
1092
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

316
316
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

675
675
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

332
332
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

234
234
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

148
148
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

65
65

Meer sportnieuws