Cercle Brugge niet ontevreden: "Waren toen wel onherkenbaar"

120 stemmen
Cercle Brugge niet ontevreden:

Cercle Brugge speelde een zeer sterke eerste helft en stond niet geheel onverdiend op voorspong bij de rust. Maar na een sterke tweede helft van Club Brugge werd het nog 1-1. Daar waren ze bij Groen-Zwart tevreden over.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Cercle tevreden met punt

Club Brugge bakte er weer weinig van in de eerste helft. Na de pauze kwamen ze vooral veel scherper voor de dag. Thibo Somers zag ook een sterk Club Brugge in die tweede helft.

"Op basis van eerste helft gingen we voor de zege, maar in de tweede helft waren we onherkenbaar. Dat was ook de verdienste van Club Brugge. Al bij al mogen we tevreden zijn met een punt. Ik hoop dat we die derby toch eens een keer kunnen winnen dit seizoen. Hopelijk de volgende keer", vertelde hij bij DAZN.

Sterker Club Brugge

Hannes Van der Bruggen had het knap lastig op het middenveld in die tweede periode. Het was een wonder dat Club Brugge geen tweede keer wist te scoren. Cercle Brugge mocht dit punt dus al bij al koesteren.

"Gezien de wedstrijd mogen we blij zijn met een punt. In de eerste helft stond het goed en waren we dreigend. In de tweede periode was het pompen of verzuipen. We hadden geluk dat Warleson top keepte en dat zij niet goed afwerkten", zei de 31-jarige middenvelder nog.

Het slotwoord was voor Miron Muslic. "Je krijgt wat je verdient na 95 minuten, maar vandaag mogen we ons gelukkig prijzen. We hadden geluk, want Club Brugge had in de tweede helft meer kunnen scoren dan één keer. We hebben afgezien, maar dat zal nog vaker gebeuren in de play-offs tegen de betere ploegen. Dit is een gewonnen punt voor ons."

Een goed punt voor Cercle Brugge?

Meest recent

Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

16
16
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

41
41
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

19
19
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

233
233
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

92
92
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

41
41
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

346
346
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

98
98
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

38
38
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

273
273
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

613
613
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

427
427
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

130
130
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

983
983
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

606
606
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

222
222
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

478
478
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

236
236
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

269
269
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1208
1208
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

613
613
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

291
291

Meer sportnieuws