Cercle Brugge niet ontevreden: "Waren toen wel onherkenbaar"

120 stemmen
Cercle Brugge niet ontevreden:

Cercle Brugge speelde een zeer sterke eerste helft en stond niet geheel onverdiend op voorspong bij de rust. Maar na een sterke tweede helft van Club Brugge werd het nog 1-1. Daar waren ze bij Groen-Zwart tevreden over.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Cercle tevreden met punt

Club Brugge bakte er weer weinig van in de eerste helft. Na de pauze kwamen ze vooral veel scherper voor de dag. Thibo Somers zag ook een sterk Club Brugge in die tweede helft.

"Op basis van eerste helft gingen we voor de zege, maar in de tweede helft waren we onherkenbaar. Dat was ook de verdienste van Club Brugge. Al bij al mogen we tevreden zijn met een punt. Ik hoop dat we die derby toch eens een keer kunnen winnen dit seizoen. Hopelijk de volgende keer", vertelde hij bij DAZN.

Sterker Club Brugge

Hannes Van der Bruggen had het knap lastig op het middenveld in die tweede periode. Het was een wonder dat Club Brugge geen tweede keer wist te scoren. Cercle Brugge mocht dit punt dus al bij al koesteren.

"Gezien de wedstrijd mogen we blij zijn met een punt. In de eerste helft stond het goed en waren we dreigend. In de tweede periode was het pompen of verzuipen. We hadden geluk dat Warleson top keepte en dat zij niet goed afwerkten", zei de 31-jarige middenvelder nog.

Het slotwoord was voor Miron Muslic. "Je krijgt wat je verdient na 95 minuten, maar vandaag mogen we ons gelukkig prijzen. We hadden geluk, want Club Brugge had in de tweede helft meer kunnen scoren dan één keer. We hebben afgezien, maar dat zal nog vaker gebeuren in de play-offs tegen de betere ploegen. Dit is een gewonnen punt voor ons."

Een goed punt voor Cercle Brugge?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

80
80
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

204
204
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

794
794
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

92
92
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

150
150
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

66
66
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

36
36
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

160
160
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

183
183
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

151
151
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

382
382
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

197
197
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

114
114
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

856
856
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

518
518
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws