Cercle Brugge niet ontevreden: "Waren toen wel onherkenbaar"

120
Cercle Brugge niet ontevreden:

Cercle Brugge speelde een zeer sterke eerste helft en stond niet geheel onverdiend op voorspong bij de rust. Maar na een sterke tweede helft van Club Brugge werd het nog 1-1. Daar waren ze bij Groen-Zwart tevreden over.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle tevreden met punt

Club Brugge bakte er weer weinig van in de eerste helft. Na de pauze kwamen ze vooral veel scherper voor de dag. Thibo Somers zag ook een sterk Club Brugge in die tweede helft.

"Op basis van eerste helft gingen we voor de zege, maar in de tweede helft waren we onherkenbaar. Dat was ook de verdienste van Club Brugge. Al bij al mogen we tevreden zijn met een punt. Ik hoop dat we die derby toch eens een keer kunnen winnen dit seizoen. Hopelijk de volgende keer", vertelde hij bij DAZN.

Sterker Club Brugge

Hannes Van der Bruggen had het knap lastig op het middenveld in die tweede periode. Het was een wonder dat Club Brugge geen tweede keer wist te scoren. Cercle Brugge mocht dit punt dus al bij al koesteren.

"Gezien de wedstrijd mogen we blij zijn met een punt. In de eerste helft stond het goed en waren we dreigend. In de tweede periode was het pompen of verzuipen. We hadden geluk dat Warleson top keepte en dat zij niet goed afwerkten", zei de 31-jarige middenvelder nog.

Het slotwoord was voor Miron Muslic. "Je krijgt wat je verdient na 95 minuten, maar vandaag mogen we ons gelukkig prijzen. We hadden geluk, want Club Brugge had in de tweede helft meer kunnen scoren dan één keer. We hebben afgezien, maar dat zal nog vaker gebeuren in de play-offs tegen de betere ploegen. Dit is een gewonnen punt voor ons."

Een goed punt voor Cercle Brugge?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

41
41
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

45
45
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

212
212
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

108
108
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

84
84
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

71
71
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

225
225
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

129
129
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

256
256
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

185
185
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

168
168
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

154
154
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

117
117
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

212
212
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

274
274
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

105
105
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

130
130
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

244
244
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

135
135
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

120
120

Meer sportnieuws