Cercle Brugge niet ontevreden: "Waren toen wel onherkenbaar"

120 stemmen
Cercle Brugge niet ontevreden:

Cercle Brugge speelde een zeer sterke eerste helft en stond niet geheel onverdiend op voorspong bij de rust. Maar na een sterke tweede helft van Club Brugge werd het nog 1-1. Daar waren ze bij Groen-Zwart tevreden over.

LEES OOK: Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle tevreden met punt

Club Brugge bakte er weer weinig van in de eerste helft. Na de pauze kwamen ze vooral veel scherper voor de dag. Thibo Somers zag ook een sterk Club Brugge in die tweede helft.

"Op basis van eerste helft gingen we voor de zege, maar in de tweede helft waren we onherkenbaar. Dat was ook de verdienste van Club Brugge. Al bij al mogen we tevreden zijn met een punt. Ik hoop dat we die derby toch eens een keer kunnen winnen dit seizoen. Hopelijk de volgende keer", vertelde hij bij DAZN.

Sterker Club Brugge

Hannes Van der Bruggen had het knap lastig op het middenveld in die tweede periode. Het was een wonder dat Club Brugge geen tweede keer wist te scoren. Cercle Brugge mocht dit punt dus al bij al koesteren.

"Gezien de wedstrijd mogen we blij zijn met een punt. In de eerste helft stond het goed en waren we dreigend. In de tweede periode was het pompen of verzuipen. We hadden geluk dat Warleson top keepte en dat zij niet goed afwerkten", zei de 31-jarige middenvelder nog.

Het slotwoord was voor Miron Muslic. "Je krijgt wat je verdient na 95 minuten, maar vandaag mogen we ons gelukkig prijzen. We hadden geluk, want Club Brugge had in de tweede helft meer kunnen scoren dan één keer. We hebben afgezien, maar dat zal nog vaker gebeuren in de play-offs tegen de betere ploegen. Dit is een gewonnen punt voor ons."

Een goed punt voor Cercle Brugge?

Meest recent

KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

0
0
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

52
52
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

31
31
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

27
27
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

77
77
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

549
549
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

52
52
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

355
355
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

35
35
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

19
19
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

32
32
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

281
281
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

271
271
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

195
195
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

737
737
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

533
533
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

396
396
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

261
261
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

100
100
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

65
65
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

249
249
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

107
107
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

81
81
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

457
457

Meer sportnieuws