Vanaken en Odoi zien pijnpunt: "Ons daar niet beloond"

307 stemmen
Vanaken en Odoi zien pijnpunt:

Club Brugge is de Champions' Play-Offs met puntenverlies begonnen. Ze speelden 1-1 tegen Cercle Brugge. Hans Vanaken en Denis Odoi spraken na de puntendeling de media toe.

Club Brugge speelde zwak in de eerste helft en sterk in de tweede periode. Ze hadden altijd meer moeten scoren. Dat zag ook Hans Vanaken.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge mist de kansen

"Vooral in de tweede helft waren we veel beter. Ik denk dat we drie keer het kader raken. Dan scoren we gelukkig toch nog een goaltje, waardoor we toch opgelucht zijn dat we nog een puntje hebben. Al moeten we hier altijd meer dan één keer scoren", aldus Vanaken bij DAZN.

Club Brugge staat nu 8 punten achter op RSC Anderlecht. Die op Union SG kan al oplopen tot 11 eenheden. Volgende week moét Club Brugge winnen van Anderlecht als het nog een kans wil maken op die tweede plaats. 

Odoi langer out?

"We willen zoveel mogelijk punten halen. Vandaag hadden het er altijd drie moeten zijn. Zondag is er een nieuwe kans en dan kunnen we hopelijk punten pakken tegen Anderlecht. Revanche? Voor het competitieduel wel." 

Denis Odoi werd vervangen na een blessure. "Het is de knie. Morgen scan en dan zien we wel." Hij zag ook dat Blauw-Zwart had moeten winnen met al die kansen.

"We hadden altijd de drie punten moeten halen. Er waren genoeg kansen. We moeten ons vooral optrekken aan die tweede helft. Op offensief vlak hebben we ons niet genoeg beloond. Onze ambities? De ambitie is elke wedstrijd winnen en daarna zien we wel. De trainer wil iets anders spelen en daar bouwen we op verder."

Is de top twee weg voor Club?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

52
52
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

314
314
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

508
508
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws