Vanaken en Odoi zien pijnpunt: "Ons daar niet beloond"

door
Vanaken en Odoi zien pijnpunt:

Club Brugge is de Champions' Play-Offs met puntenverlies begonnen. Ze speelden 1-1 tegen Cercle Brugge. Hans Vanaken en Denis Odoi spraken na de puntendeling de media toe.

Club Brugge speelde zwak in de eerste helft en sterk in de tweede periode. Ze hadden altijd meer moeten scoren. Dat zag ook Hans Vanaken.

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge mist de kansen

"Vooral in de tweede helft waren we veel beter. Ik denk dat we drie keer het kader raken. Dan scoren we gelukkig toch nog een goaltje, waardoor we toch opgelucht zijn dat we nog een puntje hebben. Al moeten we hier altijd meer dan één keer scoren", aldus Vanaken bij DAZN.

Club Brugge staat nu 8 punten achter op RSC Anderlecht. Die op Union SG kan al oplopen tot 11 eenheden. Volgende week moét Club Brugge winnen van Anderlecht als het nog een kans wil maken op die tweede plaats. 

Odoi langer out?

"We willen zoveel mogelijk punten halen. Vandaag hadden het er altijd drie moeten zijn. Zondag is er een nieuwe kans en dan kunnen we hopelijk punten pakken tegen Anderlecht. Revanche? Voor het competitieduel wel." 

Denis Odoi werd vervangen na een blessure. "Het is de knie. Morgen scan en dan zien we wel." Hij zag ook dat Blauw-Zwart had moeten winnen met al die kansen.

"We hadden altijd de drie punten moeten halen. Er waren genoeg kansen. We moeten ons vooral optrekken aan die tweede helft. Op offensief vlak hebben we ons niet genoeg beloond. Onze ambities? De ambitie is elke wedstrijd winnen en daarna zien we wel. De trainer wil iets anders spelen en daar bouwen we op verder."

Is de top twee weg voor Club?

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

20
20
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

63
63
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

57
57
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

190
190
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

93
93
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

81
81
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

207
207
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

212
212
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

281
281
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

134
134
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

482
482
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

189
189
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

743
743
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

72
72

Meer sportnieuws