Vanaken en Odoi zien pijnpunt: "Ons daar niet beloond"

door
Vanaken en Odoi zien pijnpunt:

Club Brugge is de Champions' Play-Offs met puntenverlies begonnen. Ze speelden 1-1 tegen Cercle Brugge. Hans Vanaken en Denis Odoi spraken na de puntendeling de media toe.

Club Brugge speelde zwak in de eerste helft en sterk in de tweede periode. Ze hadden altijd meer moeten scoren. Dat zag ook Hans Vanaken.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge mist de kansen

"Vooral in de tweede helft waren we veel beter. Ik denk dat we drie keer het kader raken. Dan scoren we gelukkig toch nog een goaltje, waardoor we toch opgelucht zijn dat we nog een puntje hebben. Al moeten we hier altijd meer dan één keer scoren", aldus Vanaken bij DAZN.

Club Brugge staat nu 8 punten achter op RSC Anderlecht. Die op Union SG kan al oplopen tot 11 eenheden. Volgende week moét Club Brugge winnen van Anderlecht als het nog een kans wil maken op die tweede plaats. 

Odoi langer out?

"We willen zoveel mogelijk punten halen. Vandaag hadden het er altijd drie moeten zijn. Zondag is er een nieuwe kans en dan kunnen we hopelijk punten pakken tegen Anderlecht. Revanche? Voor het competitieduel wel." 

Denis Odoi werd vervangen na een blessure. "Het is de knie. Morgen scan en dan zien we wel." Hij zag ook dat Blauw-Zwart had moeten winnen met al die kansen.

"We hadden altijd de drie punten moeten halen. Er waren genoeg kansen. We moeten ons vooral optrekken aan die tweede helft. Op offensief vlak hebben we ons niet genoeg beloond. Onze ambities? De ambitie is elke wedstrijd winnen en daarna zien we wel. De trainer wil iets anders spelen en daar bouwen we op verder."

Is de top twee weg voor Club?

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

179
179
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

83
83
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

505
505
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

67
67
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

320
320
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

385
385
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

179
179
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

417
417
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

183
183
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

97
97
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

301
301
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

394
394
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

230
230
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

454
454
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

399
399
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

51
51
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

120
120
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

458
458
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

251
251
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws