Vanaken en Odoi zien pijnpunt: "Ons daar niet beloond"

door
Vanaken en Odoi zien pijnpunt:

Club Brugge is de Champions' Play-Offs met puntenverlies begonnen. Ze speelden 1-1 tegen Cercle Brugge. Hans Vanaken en Denis Odoi spraken na de puntendeling de media toe.

Club Brugge speelde zwak in de eerste helft en sterk in de tweede periode. Ze hadden altijd meer moeten scoren. Dat zag ook Hans Vanaken.

LEES OOK: Vanaken legt vinger op wonde na late Brugse deceptie

Club Brugge mist de kansen

"Vooral in de tweede helft waren we veel beter. Ik denk dat we drie keer het kader raken. Dan scoren we gelukkig toch nog een goaltje, waardoor we toch opgelucht zijn dat we nog een puntje hebben. Al moeten we hier altijd meer dan één keer scoren", aldus Vanaken bij DAZN.

Club Brugge staat nu 8 punten achter op RSC Anderlecht. Die op Union SG kan al oplopen tot 11 eenheden. Volgende week moét Club Brugge winnen van Anderlecht als het nog een kans wil maken op die tweede plaats. 

Odoi langer out?

"We willen zoveel mogelijk punten halen. Vandaag hadden het er altijd drie moeten zijn. Zondag is er een nieuwe kans en dan kunnen we hopelijk punten pakken tegen Anderlecht. Revanche? Voor het competitieduel wel." 

Denis Odoi werd vervangen na een blessure. "Het is de knie. Morgen scan en dan zien we wel." Hij zag ook dat Blauw-Zwart had moeten winnen met al die kansen.

"We hadden altijd de drie punten moeten halen. Er waren genoeg kansen. We moeten ons vooral optrekken aan die tweede helft. Op offensief vlak hebben we ons niet genoeg beloond. Onze ambities? De ambitie is elke wedstrijd winnen en daarna zien we wel. De trainer wil iets anders spelen en daar bouwen we op verder."

Is de top twee weg voor Club?

Meest recent

'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

18
18
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

10
10
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

209
209
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

207
207
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

599
599
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

68
68
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

74
74
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

108
108
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

172
172
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

125
125
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

83
83
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

77
77
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

145
145
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

78
78
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

524
524
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

229
229
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

255
255
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

253
253
Geen Conte of Mourinho: "Kompany mijn beste coach ooit"

Hoe vaak zou Wouter Vandenhaute nog terugdenken aan mei 2022? Toen RSC Anderlecht en Vincent Kompany ...

389
389
'De Condé maakt reputatie wéér waar met topdeal'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

559
559
'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Robert Lewandowski is een van de beste centrumspitsen van de afgelopen twintig jaar. Bij Bayern ...

83
83
'Toptransfers in de maak: Insigne én Simic'

Bij RSC Anderlecht bakten Olivier Renard en Tim Borguet er voorlopig heel weinig van aan uitgaande ...

445
445
'Schoktransfer: Zidane geeft 'jawoord' aan topclub'

Zinedine Zidane is een raadsel. De Fransman boekte geweldige successen bij Real Madrid, maar ...

295
295
'Toptransfer voor Denayer, Trossard zegt 'neen''

In Turkije is de mercato nog open en dat opent de deur voor nog een aantal toptransfers. Zo beweegt ...

174
174
De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

58
58

Meer sportnieuws