'Anderlecht drukt door voor Zuid-Amerikaanse international'

door
'Anderlecht drukt door voor Zuid-Amerikaanse international'

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan PO1. Paars-Wit hield de drie punten thuis tegen Royal Antwerp FC en zet concurrent Union SG meteen stevig onder druk. De recordkampioen verzet echter ook achter de schermen het nodige werk.

Zo wordt er al volop aan volgend seizoen gedacht in het Lotto Park. Paars-Wit moet dan opnieuw competitief voor de dag komen en daarvoor wordt rondgespeurd naar versterkingen. Weinig verrassend volgt RSCA daarbij een Deense piste.

LEES OOK: Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

Anderlecht wil rechtsachter van Silkeborg

Zo meldt Anderlecht-watcher Kjell Doms (Het Laatste Nieuws) dat de Brusselaars stevige interesse tonen in Oliver Sonne. Dat is een 23-jarige rechtsachter van Silkeborg, de huidige nummer zes in de Deense play-offs. Volgens de krant moet de speler 1,5 miljoen euro kosten.

Sonne is een basisspeler bij Silkeborg en was er in totaal al goed voor 83 optredens. Daarin scoorde hij 6 keer en gaf hij ook 9 assists. Opvallend: Sonne heeft zowel de Deense als de Peruviaanse nationaliteit. Hij maakte onlangs zijn debuut voor de nationale ploeg van Peru.

Sonne speelde al tegen Anderlecht

Sonne en Anderlecht keken elkaar al eens in de ogen. Hij nam het vorig seizoen op tegen RSCA in de Conference League. Paars-Wit won toen met 1-0 en 0-2. Sonne speelde twee keer negentig minuten.

Bij Anderlecht zal Sonne moeten strijden voor een plek op de rechtsachter. Voor die positie heeft RSCA momenteel Louis Patris en Killian Sardella rondlopen. Die laatste was het afgelopen weekend nog belangrijk met het enige doelpunt tegen Antwerp.

Moet Anderlecht Sonne halen?

Meest recent

Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

22
22
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

39
39
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

39
39
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

44
44
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

45
45
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

103
103
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

138
138
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

272
272
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

315
315
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

175
175
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

159
159
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

80
80
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

174
174
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

58
58
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

154
154
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

201
201
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

254
254
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

396
396
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

155
155
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

80
80
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

227
227
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

206
206

Meer sportnieuws