'Anderlecht drukt door voor Zuid-Amerikaanse international'

door
'Anderlecht drukt door voor Zuid-Amerikaanse international'

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan PO1. Paars-Wit hield de drie punten thuis tegen Royal Antwerp FC en zet concurrent Union SG meteen stevig onder druk. De recordkampioen verzet echter ook achter de schermen het nodige werk.

Zo wordt er al volop aan volgend seizoen gedacht in het Lotto Park. Paars-Wit moet dan opnieuw competitief voor de dag komen en daarvoor wordt rondgespeurd naar versterkingen. Weinig verrassend volgt RSCA daarbij een Deense piste.

LEES OOK: 'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

Anderlecht wil rechtsachter van Silkeborg

Zo meldt Anderlecht-watcher Kjell Doms (Het Laatste Nieuws) dat de Brusselaars stevige interesse tonen in Oliver Sonne. Dat is een 23-jarige rechtsachter van Silkeborg, de huidige nummer zes in de Deense play-offs. Volgens de krant moet de speler 1,5 miljoen euro kosten.

Sonne is een basisspeler bij Silkeborg en was er in totaal al goed voor 83 optredens. Daarin scoorde hij 6 keer en gaf hij ook 9 assists. Opvallend: Sonne heeft zowel de Deense als de Peruviaanse nationaliteit. Hij maakte onlangs zijn debuut voor de nationale ploeg van Peru.

Sonne speelde al tegen Anderlecht

Sonne en Anderlecht keken elkaar al eens in de ogen. Hij nam het vorig seizoen op tegen RSCA in de Conference League. Paars-Wit won toen met 1-0 en 0-2. Sonne speelde twee keer negentig minuten.

Bij Anderlecht zal Sonne moeten strijden voor een plek op de rechtsachter. Voor die positie heeft RSCA momenteel Louis Patris en Killian Sardella rondlopen. Die laatste was het afgelopen weekend nog belangrijk met het enige doelpunt tegen Antwerp.

Moet Anderlecht Sonne halen?

Meest recent

'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

63
63
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

65
65
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

24
24
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

121
121
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

84
84
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

313
313
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

25
25
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

184
184
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

116
116
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

59
59
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

112
112
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

251
251
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

191
191
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

63
63
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

122
122
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

474
474
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

101
101
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

713
713
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

717
717
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

120
120
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

466
466
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

140
140
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

165
165

Meer sportnieuws