'Anderlecht drukt door voor Zuid-Amerikaanse international'

451 stemmen
'Anderlecht drukt door voor Zuid-Amerikaanse international'

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan PO1. Paars-Wit hield de drie punten thuis tegen Royal Antwerp FC en zet concurrent Union SG meteen stevig onder druk. De recordkampioen verzet echter ook achter de schermen het nodige werk.

Zo wordt er al volop aan volgend seizoen gedacht in het Lotto Park. Paars-Wit moet dan opnieuw competitief voor de dag komen en daarvoor wordt rondgespeurd naar versterkingen. Weinig verrassend volgt RSCA daarbij een Deense piste.

LEES OOK: Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Anderlecht wil rechtsachter van Silkeborg

Zo meldt Anderlecht-watcher Kjell Doms (Het Laatste Nieuws) dat de Brusselaars stevige interesse tonen in Oliver Sonne. Dat is een 23-jarige rechtsachter van Silkeborg, de huidige nummer zes in de Deense play-offs. Volgens de krant moet de speler 1,5 miljoen euro kosten.

Sonne is een basisspeler bij Silkeborg en was er in totaal al goed voor 83 optredens. Daarin scoorde hij 6 keer en gaf hij ook 9 assists. Opvallend: Sonne heeft zowel de Deense als de Peruviaanse nationaliteit. Hij maakte onlangs zijn debuut voor de nationale ploeg van Peru.

Sonne speelde al tegen Anderlecht

Sonne en Anderlecht keken elkaar al eens in de ogen. Hij nam het vorig seizoen op tegen RSCA in de Conference League. Paars-Wit won toen met 1-0 en 0-2. Sonne speelde twee keer negentig minuten.

Bij Anderlecht zal Sonne moeten strijden voor een plek op de rechtsachter. Voor die positie heeft RSCA momenteel Louis Patris en Killian Sardella rondlopen. Die laatste was het afgelopen weekend nog belangrijk met het enige doelpunt tegen Antwerp.

Moet Anderlecht Sonne halen?

Meest recent

"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

24
24
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

145
145
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

267
267
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

109
109
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

68
68
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

192
192
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

160
160
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

166
166
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

233
233
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

535
535
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

460
460
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

485
485
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

194
194
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

741
741
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

651
651
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

231
231
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

150
150
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

520
520
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

193
193
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

127
127
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

479
479
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

311
311
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

326
326

Meer sportnieuws