Bart Goor spreekt duidelijke taal over hoofdtrainerschap

door
Bart Goor spreekt duidelijke taal over hoofdtrainerschap

Bart Goor is momenteel trainer van KVC Westerlo na het ontslag van Rik De Mil. Gaat de ex-Rode Duivel misschien aan het roer blijven? Bij DAZN sprak Goor daar zeer duidelijke taal over.

LEES OOK: Wils maakt Antwerp met de grond gelijk na Westerlo

Goor blijft niet aan als hoofdcoach

Goor heeft absoluut geen ambitie om hoofdtrainer te worden bij Westerlo. De voormalige voetballer wil het liefst in de schaduw blijven werken. Dat is duidelijk.

"Ik deed de job die ik voordien deed heel graag. Ik heb niet de grootste ambities als trainer, maar dat wil niet zeggen dat ik het nonchalant ga aanpakken. Ik wil het liefst de 10 komende duels winnen (lacht)", aldus Goor.

Hij zal dus na het seizoen terugkeren in zijn rol als assistent-trainer. De 50-jarige Goor kende als voetballer een prachtige carrière. Hij speelde voor heel wat mooie ploegen.

Mooie carrière bij Anderlecht & co

Zo verdedigde hij de kleuren van Verbroedering Geel, KRC Genk, RSC Anderlecht, Hertha BSC, Feyenoord, terug RSC Anderlecht, Beerschot en Dessel Sport. Voor die clubs speelde hij 685 matchen, waarin hij 135 keer scoorde en 84 assists uitdeelde.

Goor was ook 77 keer Rode Duivel, waarvoor hij 13 keer raak trof en 5 assists uitdeelde. De voormalige linksvoetige middenvelder won 4 keer de titel met Anderlecht, 1 keer de Beker van België en 3 supercups. Met Hertha BSC won hij 2 League Cups.

Slimme keuze van Goor?

Meest recent

Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

59
59
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

57
57
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

244
244
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

217
217
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

161
161
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

690
690
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

236
236
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

279
279
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

384
384
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1249
1249
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

400
400
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

475
475
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

350
350
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

414
414
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1012
1012
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

248
248
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

529
529
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

358
358
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

450
450
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

148
148
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1683
1683
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

649
649
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

234
234
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

410
410
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

177
177

Meer sportnieuws