Bart Goor spreekt duidelijke taal over hoofdtrainerschap

door
Bart Goor spreekt duidelijke taal over hoofdtrainerschap

Bart Goor is momenteel trainer van KVC Westerlo na het ontslag van Rik De Mil. Gaat de ex-Rode Duivel misschien aan het roer blijven? Bij DAZN sprak Goor daar zeer duidelijke taal over.

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Goor blijft niet aan als hoofdcoach

Goor heeft absoluut geen ambitie om hoofdtrainer te worden bij Westerlo. De voormalige voetballer wil het liefst in de schaduw blijven werken. Dat is duidelijk.

"Ik deed de job die ik voordien deed heel graag. Ik heb niet de grootste ambities als trainer, maar dat wil niet zeggen dat ik het nonchalant ga aanpakken. Ik wil het liefst de 10 komende duels winnen (lacht)", aldus Goor.

Hij zal dus na het seizoen terugkeren in zijn rol als assistent-trainer. De 50-jarige Goor kende als voetballer een prachtige carrière. Hij speelde voor heel wat mooie ploegen.

Mooie carrière bij Anderlecht & co

Zo verdedigde hij de kleuren van Verbroedering Geel, KRC Genk, RSC Anderlecht, Hertha BSC, Feyenoord, terug RSC Anderlecht, Beerschot en Dessel Sport. Voor die clubs speelde hij 685 matchen, waarin hij 135 keer scoorde en 84 assists uitdeelde.

Goor was ook 77 keer Rode Duivel, waarvoor hij 13 keer raak trof en 5 assists uitdeelde. De voormalige linksvoetige middenvelder won 4 keer de titel met Anderlecht, 1 keer de Beker van België en 3 supercups. Met Hertha BSC won hij 2 League Cups.

Slimme keuze van Goor?

Meest recent

BV's Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

0
0
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

7
7
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

13
13
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

114
114
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

204
204
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

123
123
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

35
35
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

43
43
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

42
42
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

205
205
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

341
341
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

138
138
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

90
90
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

218
218
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

473
473
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

360
360
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

112
112
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

377
377
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

445
445
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

121
121
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

26
26
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

87
87
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0

Meer sportnieuws