Riemer looft Anderlecht-topper: "Een Bayern München-type"

275 stemmen
Riemer looft Anderlecht-topper:

RSC Anderlecht heeft een aantal zeer goede spelers in de rangen. De Brusselaars hebben een aantal talenten die op termijn heel wat geld zouden kunnen gaan opleveren. Trainer Brian Riemer is bijzonder opgetogen over één van de producten van Neerpede.

LEES OOK: Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Stroeykens maakt indruk

Mario Stroeykens is helemaal doorgebroken bij Anderlecht. Hij kreeg zijn eerste kansen onder Vincent Kompany en kreeg ook minuten van Felice Mazzu. Onder Brian Riemer is hij een vaste waarde geworden.

We haalden het voor het seizoen al aan dat Stroeykens een aanvallende, centrale middenvelder is. Stroeykens maakte al indruk dit seizoen. Riemer had in La Dernière Heure niets dan lof voor de aanvallende middenvelder.

Nog een jaar Anderlecht?

"Als ik morgen, als boutade, naar AC Milan kan, is Mario Stroeykens de eerste die ik meeneem. Hij heeft conditie, techniek, denkt vooruit en is een middenvelder met goals en assists. Een Bayern München-type. Vorig seizoen was één van onze problemen dat de middenvelders niet scoorden", aldus Riemer.

Dat is dit seizoen geen probleem meer in het Lotto Park. Stroeykens is 19 jaar en was dit seizoen goed voor 5 goals en 6 assists in 31 duels. De jonge Belg ligt nog tot medio 2026 onder contract bij de Brusselaars.

Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 8 miljoen euro. Het is de bedoeling dat Stroeykens nog één jaar bij Anderlecht blijft en nadien een volgende stap zet. Al weet je nooit in het voetbal als er komende zomer een mooi bod komt.

Gaat Stroeykens nog een jaar blijven?

Meest recent

Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

51
51
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

50
50
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

72
72
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

34
34
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

126
126
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

457
457
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

164
164
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

863
863
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

172
172
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

74
74
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

200
200
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

304
304
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

283
283
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

85
85
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

66
66
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

81
81
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

84
84
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

149
149
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

93
93
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

292
292
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

150
150
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

623
623
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

138
138
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

718
718

Meer sportnieuws