Riemer looft Anderlecht-topper: "Een Bayern München-type"

275 stemmen
Riemer looft Anderlecht-topper:

RSC Anderlecht heeft een aantal zeer goede spelers in de rangen. De Brusselaars hebben een aantal talenten die op termijn heel wat geld zouden kunnen gaan opleveren. Trainer Brian Riemer is bijzonder opgetogen over één van de producten van Neerpede.

LEES OOK: De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

Stroeykens maakt indruk

Mario Stroeykens is helemaal doorgebroken bij Anderlecht. Hij kreeg zijn eerste kansen onder Vincent Kompany en kreeg ook minuten van Felice Mazzu. Onder Brian Riemer is hij een vaste waarde geworden.

We haalden het voor het seizoen al aan dat Stroeykens een aanvallende, centrale middenvelder is. Stroeykens maakte al indruk dit seizoen. Riemer had in La Dernière Heure niets dan lof voor de aanvallende middenvelder.

Nog een jaar Anderlecht?

"Als ik morgen, als boutade, naar AC Milan kan, is Mario Stroeykens de eerste die ik meeneem. Hij heeft conditie, techniek, denkt vooruit en is een middenvelder met goals en assists. Een Bayern München-type. Vorig seizoen was één van onze problemen dat de middenvelders niet scoorden", aldus Riemer.

Dat is dit seizoen geen probleem meer in het Lotto Park. Stroeykens is 19 jaar en was dit seizoen goed voor 5 goals en 6 assists in 31 duels. De jonge Belg ligt nog tot medio 2026 onder contract bij de Brusselaars.

Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 8 miljoen euro. Het is de bedoeling dat Stroeykens nog één jaar bij Anderlecht blijft en nadien een volgende stap zet. Al weet je nooit in het voetbal als er komende zomer een mooi bod komt.

Gaat Stroeykens nog een jaar blijven?

Meest recent

'Genk doet gouden zaak: strijd om Karetsas barst los'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

5
5
De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

27
27
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

60
60
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

196
196
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

456
456
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

383
383
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

52
52
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

209
209
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

299
299
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

699
699
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

38
38
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

632
632
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

418
418
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

323
323
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

819
819
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

170
170
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

187
187
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

635
635
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

756
756
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

358
358
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

433
433
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

973
973
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

222
222

Meer sportnieuws