Emanuelson looft Belgische Ajacied: "Kan heel ver komen"

door
Emanuelson looft Belgische Ajacied:

Ajax kent een dramatisch seizoen, maar ook dan zijn er lichtpunten. Zo is er de jonge Belg Mika Godts. Die toonde zich vandaag weer met een assist op het veld van PEC Zwolle. Ex-speler Urby Emanuelson looft de ex-speler van KRC Genk en RSC Anderlecht.

LEES OOK: Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Godts maakt indruk bij Ajax

"Ik denk dat Mika wel klaar is om in Ajax 1 te gaan schitteren. Het is een jongen die graag wil en zich graag wil laten zien. Hij proeft natuurlijk zelf ook wel dat hij heel dicht tegen Ajax 1 aan zit”, geeft Emanuelson aan bij ESPN.

Daarmee bedoelt hij vooral dat Godts klaar is om een onbetwistbare titularis te worden. "Die drive is er gewoon bij hem. In één-tegen-één is hij fenomenaal. Dat is iets wat je moet blijven stimuleren."

Emanuelson prikkelt hem. "In de training dol je soms een beetje met hem. Dan uit je lichte kritiek, en zegt hij: ‘Maar ik heb er al vijf gemaakt.’ Dan zeg ik: ‘Ja, maar jij kunt er tien maken.’ Dat is een beetje het spelletje dat wij met hem spelen."

Mooie toekomst

Het is belangrijk dat Godts zich niet gek laat maken door de lof die hij nu krijgt. "Je wilt hem natuurlijk niet meteen al op een voetstuk plaatsen, maar het is in potentie iemand die heel ver kan komen, laat ik het daarop houden."

Volgens Emanuelson had Godts zonder zijn blessure nog verder kunnen staan. "Die blessure kwam op een vervelend moment. Anders had hij zeker meer wedstrijden voor Ajax 1 gespeeld. Hij is nu fit, dus zijn minuten zullen eraan komen.”

Gaat Godts in 2024 Rode Duivel worden?

Meest recent

PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

2
2
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

57
57
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

89
89
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

34
34
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

88
88
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

389
389
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

243
243
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

98
98
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

348
348
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

85
85
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

116
116
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

516
516
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

68
68
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

200
200
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

206
206
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

122
122
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

317
317
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

206
206
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1152
1152
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

490
490
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

67
67
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

325
325
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130

Meer sportnieuws