'Onana verkast naar verrassende PL-club'

door
'Onana verkast naar verrassende PL-club'

Amadou Onana (22) is een vertrouwd gezicht bij de Rode Duivels, maar ook op het verlanglijstje van heel wat grote Europese clubs. De middenvelder lijkt klaar voor een stap hogerop. Wat wordt zijn bestemming?

Onana moet Everton aan het behoud helpen in de Premier League en bleef daardoor op post in de winter. Maar in de zomer lijkt het onmogelijk voor de Toffees om de Rode Duivel in Goodison Park te houden. Aan interesse alvast geen gebrek.

LEES OOK: Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

Arsenal en FC Barcelona blijven geïnteresseerd

Zijn naam blijft onder meer vallen bij Arsenal, waar Mikel Arteta er absoluut nog een defensieve middenvelder bij zou willen. Transferspecialist Ekrem Konur blijft daarnaast ook FC Barcelona linken aan de Rode Duivel.

De derde hond zou volgens Konur Newcastle United kunnen zijn. Ook de Magpies blijven volgens Konur lonken naar onze landgenoot, die Everton zo'n 60 miljoen euro zou moeten opleveren. Kortom: heel wat gegadigden om Onana binnen te halen.

Marktwaarde omhoog jagen op EK

Everton hoopt ongetwijfeld dat Onana een goed EK afwerkt met de Duivels. Hij zou zijn marktwaarde daardoor de hoogte in kunnen jagen. Volgens Transfermarkt bedraagt die momenteel 50 miljoen, maar Everton verlangt meer.

Onana heeft nog een contract tot midden 2027, maar lijkt klaar voor de Europese top. Tegelijkertijd kan het financieel noodlijdende Everton de centen meer dan gebruiken. Mogelijk vallen alle puzzelstukjes deze zomer in elkaar.

Wat wordt de volgende club van Onana?

Meest recent

'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

3
3
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

18
18
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

34
34
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

188
188
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

121
121
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

168
168
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

101
101
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

387
387
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

215
215
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

149
149
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

130
130
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

194
194
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

61
61
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

611
611
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

53
53
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

73
73
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

109
109
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

407
407
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

60
60
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

105
105
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

171
171
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

359
359
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

365
365

Meer sportnieuws