Wanneer neemt Messi definitief afscheid? "Van het leven genieten"

51
Wanneer neemt Messi definitief afscheid?

Lionel Messi (36) is voor velen de beste voetballer aller tijden, maar ook de Argentijn nadert zo stilaan het einde van zijn carrière. Of niet?

Messi was lange tijd niet weg te denken bij FC Barcelona, de club waar hij doorbrak en groot werd. Maar door financiële problemen trok hij in 2021 naar PSG, Vanuit Frankrijk ging het dan richting de VS, waar hij tot midden 2025 tekende bij Inter Miami. Is dat ook de einddatum van Messi's carrière?

LEES OOK: 'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Messi schept duidelijkheid over afscheid

De Vlot zelf schonk bij de Big Time-podcast klare wijn. Zijn prestaties en niet zijn leeftijd zullen bepalen wanneer hij zijn schoenen aan de haak hangt. "Vanaf het moment dat ik besef dat ik niet meer presteer, dat ik geen plezier meer heb en dat ik mijn teamgenoten niet meer kan helpen, zal ik zelf zeker de knoop doorhakken."

"Ik ben heel zelfkritisch. Ik weet wanneer ik goed ben, wanneer ik slecht ben, wanneer ik goed speel, wanneer ik slecht speel... En wanneer ik voel dat het tijd is om de stap te zetten, zal ik dat zeker doen. Maar als ik me goed blijf voelen, zal ik altijd proberen om door te blijven gaan", vertelde Messi.

Wat zal Messi doen na het voetbal?

Messi kijkt voorlopig nog na wat er hem na zijn carrière te wachten staat. "Ik heb daar eerlijk gezegd nog niet over nagedacht, omdat ik nú van mijn leven wil genieten. Dag na dag."

"Op dit moment voetbal ik nog heel graag en daarom wil ik zeker nog een tijdje blijven spelen. Welke doelen ik nog heb? Niks concreets. Ik heb het geluk dat ik alles heb kunnen bereiken waar ik ooit van gedroomd heb. Op én naast het veld", voegde hij toe.

GOAT?

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

70
70
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

77
77
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

47
47
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

21
21
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

73
73
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

21
21
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

123
123
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

354
354
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

40
40
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

362
362
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

160
160
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

183
183
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

500
500
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

161
161
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

717
717
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

182
182
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

149
149
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

352
352
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

64
64

Meer sportnieuws