Liep wintertransfer tussen RSCA en Gent spaak door Bayat?

door
Liep wintertransfer tussen RSCA en Gent spaak door Bayat?

Een aantal Belgische clubs werken nog steeds intensief samen met Mogi Bayat. Nochtans is de makelaar zeer berucht. Zo is er onder meer AA Gent.

LEES OOK: AA Gent rondt megatransfer helemaal af

Geen Gent voor Raman

Het is geen geheim dat Bayat daar nog altijd zeer goede zaken doet. Hij mocht in januari weer aan een aantal transfers van AA Gent meewerken. Dat is geen toeval, aangezien Michel Louwagie en Hein Vanhaezebrouck zeer close zijn met hem.

Benito Raman vertelde een opvallend verhaal. AA Gent was in januari op de slotdag een piste. "Eerst was Michel Louwagie niet enthousiast over mijn komst, maar toen ze Hugo Cuypers nog verkochten en ze spitsen te kort hadden, veranderde hij van mening. Anderlecht was niet overtuigd omdat er een bepaalde manager tussen zat."

Waarom Bayat?

Die makelaar zou Mogi Bayat zijn geweest. "Ik vermoed het, ja. Het was ook maar een deal voor zes maanden tot mijn contract bij Anderlecht was afgelopen. Alles was complex, maar op de slotdag van de transfermarkt was er blijkbaar een akkoord. Alleen heeft niemand mij dat gezegd en werd ik uiteindelijk richting Turkije geloodst."

Het Nieuwsblad zegt dat de makelaar van Raman de speler vooral naar Turkije wenste te loodsen. Het is opvallend hoe Bayat plots in deze mogelijke deal kwam, terwijl hij niet de makelaar is van de speler.

Het is daarom geen toeval dat eigenaar Sam Baro onlangs liet verstaan dat AA Gent niet meer afhankelijk wil zijn van makelaars en vooral meer wil gaan inzetten op scouting. Een goede evolutie.

Vreemd verhaal?

Meest recent

'Beerschot verrast met twee opvallende transfers'

Beerschot moet zich nog flink gaan roeren op de transfermarkt als ze nog maar een kans willen maken ...

58
58
'Anderlecht schakelt door: vier spelers naar de uitgang'

Bij RSC Anderlecht zit de stage erop, en daarover lees je hier meer. De Brusselaars namen 35 spelers ...

237
237
Transfervuurwerk bij Westerlo: drie prangende dossiers

Bij KVC Westerlo gaan er nog een aantal spelers de club verlaten. Het gonst van de geruchten rondom ...

40
40
'Noodkreet Euvrard werkt: Dender shopt in Premier League'

FCV Dender was vorig jaar heel snel klaar, maar dit jaar lijkt het allemaal trager te gaan. De club ...

29
29
Hasi verstuurt bikkelharde boodschap naar spelers Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een geslaagde zomerstage in Nederland achter de rug. Vanaf volgende week wordt ...

280
280
'Club vol voor nieuwe aanvaller: vizier op Frankrijk gericht'

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de ...

523
523
KRC Genk pakt uit: "De meest complete en grootste ooit"

KRC Genk heeft vandaag een nieuwigheid voorgesteld. De nieuwe spelersbus werd officieel getoond aan ...

216
216
'Alle lichten op groen: opzienbarende transfer Modric'

Real Madrid sneuvelde vorige week met een pandoering tegen PSG in de halve finales van het WK. Voor ...

84
84
Mac Allister verstuurt duidelijke waarschuwing richting Club

De ontknoping van de voorbije jaargang zit nog vers in het geheugen, of de start van het nieuwe ...

340
340
Gecontesteerde toptransfer Arsenal: "Walgelijk gedrag"

Arsenal FC wil komend seizoen opnieuw de handschoen opnemen tegen Liverpool FC, Manchester City en ...

83
83
'Noa Lang helpt Club Brugge persoonlijk aan topaanwinst'

Club Brugge KV hield het voorlopig rustig op de transfermarkt aan inkomende zijde. Met Nicolo ...

699
699
Kopzorgen bij Cercle: Cinel legt pijnpunt bloot

Binnen een tweetal weken begint Cercle Brugge aan het seizoen in de Jupiler Pro League met een ...

227
227
'KV Mechelen pakt uit en wint prestigieus transfergevecht'

KV Mechelen maakt zich op voor pittige competitiestart en neemt het tijdens de eerste vijf ...

383
383
'Volstrekte droomtransfer: Kompany wil onverwachte Duivel'

Bayern München beleefde een vrij rustige zomermercato tot dusver, maar daar zal in de komende ...

535
535
'Bod op tafel: Anderlecht gaat voor tweede comeback ex-speler'

Met een dubbele oefenwedstrijd werd zaterdag het oefenkamp van RSC Anderlecht afgesloten. Vanaf ...

765
765
Antwerp heeft nieuwe diamant: "Hou hem in de gaten"

Sinds het behalen van de dubbel is het wat bergaf aan het gaan met  Royal Antwerp FC. Niet ...

610
610
Club komt op oorlogssterkte: twee verse krachten voor Hayen

Het einde van de voorbereiding bij Club Brugge is in zicht. Binnen exact één week ...

1337
1337
'31 miljoen! Napoli pakt uit met tweede zomerbom'

SSC Napoli wordt komend seizoen een interessante ploeg om volgen met Romelu Lukaku en Kevin De ...

182
182
Fink in de wolken: groot voordeel Genk voor seizoensstart

KRC Genk heeft een geslaagde zomerstage achter de rug. Coach Thorsten Fink liet zijn manschappen in ...

472
472
'Barça geeft duidelijk signaal: vaste waarde moet weg'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

209
209
Edozie naar Club Brugge? Analist geeft helder advies

Binnen een weekje gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de supercup tegen Union ...

943
943
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

224
224
'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

689
689
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

386
386

Meer sportnieuws