Mertens geeft héél verrassende update over zijn toekomst

447
Mertens geeft héél verrassende update over zijn toekomst

De kans leek zeer groot te zijn dat Dries Mertens na dit seizoen de schoenen aan de haak zou gaan hangen. Hij heeft een aflopend contract bij Galatasaray. Wat brengt de nabije toekomst voor de ex-Rode Duivel?

LEES OOK: Mertens liet Napoli achter: Kat onthult schokkende reden

Mertens nog een jaar langer

Mertens liet in de Turkse media weten dat hij mogelijk dan toch niet gaat stoppen. Onlangs liet hij in gesprek met Sergio Herman nochtans verstaan dat hij ook wel uitkijkt naar het einde van zijn carrière. Dat gaat hij wellicht nog zeker met een jaar uitstellen.

"Om eerlijk te zijn, ik weet het niet zo goed. Ik heb de laatste weken veel nagedacht, maar ik heb nog geen definitieve beslissing genomen'', zei hij. Gaat hij dan nog een jaar bijtekenen bij Galatasaray?

"Ik denk dat ik nog een jaar door zal gaan. Ik heb een job waar ik van geniet en ik speel continu. Ik heb geen pijn of blessures. Het kan hier zijn, het kan ergens anders zijn, maar het lijkt erop dat ik nog een jaar zal spelen", vertelde hij.

Buitenlands avontuur?

Belgische clubs mogen dus altijd eens proberen, maar Mertens en zijn vrouw Kat Kerkhofs willen graag de wereld verkennen. Wie weet volgt er nog een heel mooi buitenlands avontuur voor het gezin.

Mertens wordt 37 jaar in mei. Zijn periode bij Galatasaray was tot op heden een groot succes. Hij pakte de titel en is nu weer aan het knokken om de eerste plaats. Zelf was hij in 75 matchen goed voor 15 goals en 15 assists.

Zal hij nog een buitenlands avontuur aangaan?

Meest recent

Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

10
10
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

48
48
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

332
332
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

10
10
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

58
58
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

121
121
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

109
109
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

114
114
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

646
646
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

200
200
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

484
484
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

812
812
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

164
164
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

110
110
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

99
99
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

529
529
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

439
439
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

75
75
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

115
115
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

142
142
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

251
251
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

551
551
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

532
532
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

492
492

Meer sportnieuws