'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

door
'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

Real Madrid lijkt bezig aan een verjonging in zijn kern, maar rekent ook nog op oudgedienden Luka Modric en Toni Kroos. Die laatste lijkt nu een beslissing genomen te hebben over zijn toekomst in de Spaanse hoofdstad.

Kroos speelt al sinds 2014 voor de Koninklijke. Die haalde hem destijds weg bij Bayern München voor 25 miljoen euro, een koopje als je ziet wat de Duitser daar tegenover stelde. Kroos was al goed voor 455 duels voor Real, waarin hij 28 keer scoorde en 96 assists gaf.

LEES OOK: Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

Kroos blijft bij Real

En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal hij die statistieken nog wat aanscherpen. De Italiaan meldt op X dat Kroos langer aan boord blijft. Hij zou zijn huidige contract, dat eind dit seizoen afloopt, verlengen en tot midden 2025 bij Real blijven.

De gesprekken lopen en een akkoord zou nabij zijn. Real kan zo nog wat langer rekenen op zijn ervaren Duitser, die al talloze prijzen pakte met Los Merengues. In zijn Madrileense prijzenkast staan ondertussen onder meer vier Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

Gezicht van het nieuwe Duitsland

Ondertussen is Kroos ook nog altijd belangrijk voor de Duitse nationale ploeg. Hij maakte sinds kort zijn terugkeer bij de Duitsers en doet er een nieuwe wind blazen. In het oefenduel in en tegen Frankrijk was hij bijvoorbeeld outstanding (0-2).

Kroos moet Duitsland naar een goed resultaat leiden op het EK in eigen land. Nu hij zo goed als duidelijkheid heeft over zijn toekomst op clubniveau kan de middenvelder rustig toeleven naar dat toernooi.

Goede beslissing?

Meest recent

'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

40
40
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

158
158
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

351
351
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

195
195
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

248
248
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

191
191
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

490
490
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

183
183
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

76
76
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

217
217
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

73
73
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

410
410
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

178
178
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

64
64
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

43
43
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

69
69
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

174
174
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

111
111
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

60
60
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

253
253
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

115
115
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

79
79
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

267
267
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

164
164
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1126
1126

Meer sportnieuws