'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

door
'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

Real Madrid lijkt bezig aan een verjonging in zijn kern, maar rekent ook nog op oudgedienden Luka Modric en Toni Kroos. Die laatste lijkt nu een beslissing genomen te hebben over zijn toekomst in de Spaanse hoofdstad.

Kroos speelt al sinds 2014 voor de Koninklijke. Die haalde hem destijds weg bij Bayern München voor 25 miljoen euro, een koopje als je ziet wat de Duitser daar tegenover stelde. Kroos was al goed voor 455 duels voor Real, waarin hij 28 keer scoorde en 96 assists gaf.

LEES OOK: Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Kroos blijft bij Real

En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal hij die statistieken nog wat aanscherpen. De Italiaan meldt op X dat Kroos langer aan boord blijft. Hij zou zijn huidige contract, dat eind dit seizoen afloopt, verlengen en tot midden 2025 bij Real blijven.

De gesprekken lopen en een akkoord zou nabij zijn. Real kan zo nog wat langer rekenen op zijn ervaren Duitser, die al talloze prijzen pakte met Los Merengues. In zijn Madrileense prijzenkast staan ondertussen onder meer vier Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

Gezicht van het nieuwe Duitsland

Ondertussen is Kroos ook nog altijd belangrijk voor de Duitse nationale ploeg. Hij maakte sinds kort zijn terugkeer bij de Duitsers en doet er een nieuwe wind blazen. In het oefenduel in en tegen Frankrijk was hij bijvoorbeeld outstanding (0-2).

Kroos moet Duitsland naar een goed resultaat leiden op het EK in eigen land. Nu hij zo goed als duidelijkheid heeft over zijn toekomst op clubniveau kan de middenvelder rustig toeleven naar dat toernooi.

Goede beslissing?

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

18
18
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

124
124
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

19
19
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

39
39
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

58
58
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

139
139
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

480
480
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

18
18
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

45
45
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

16
16
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

391
391
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

46
46
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

104
104
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

61
61
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

95
95
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

296
296
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

60
60
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

45
45
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

52
52
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

69
69
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

41
41
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

59
59
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

58
58

Meer sportnieuws