'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

111
'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

Real Madrid lijkt bezig aan een verjonging in zijn kern, maar rekent ook nog op oudgedienden Luka Modric en Toni Kroos. Die laatste lijkt nu een beslissing genomen te hebben over zijn toekomst in de Spaanse hoofdstad.

Kroos speelt al sinds 2014 voor de Koninklijke. Die haalde hem destijds weg bij Bayern München voor 25 miljoen euro, een koopje als je ziet wat de Duitser daar tegenover stelde. Kroos was al goed voor 455 duels voor Real, waarin hij 28 keer scoorde en 96 assists gaf.

LEES OOK: 'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Kroos blijft bij Real

En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal hij die statistieken nog wat aanscherpen. De Italiaan meldt op X dat Kroos langer aan boord blijft. Hij zou zijn huidige contract, dat eind dit seizoen afloopt, verlengen en tot midden 2025 bij Real blijven.

De gesprekken lopen en een akkoord zou nabij zijn. Real kan zo nog wat langer rekenen op zijn ervaren Duitser, die al talloze prijzen pakte met Los Merengues. In zijn Madrileense prijzenkast staan ondertussen onder meer vier Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

Gezicht van het nieuwe Duitsland

Ondertussen is Kroos ook nog altijd belangrijk voor de Duitse nationale ploeg. Hij maakte sinds kort zijn terugkeer bij de Duitsers en doet er een nieuwe wind blazen. In het oefenduel in en tegen Frankrijk was hij bijvoorbeeld outstanding (0-2).

Kroos moet Duitsland naar een goed resultaat leiden op het EK in eigen land. Nu hij zo goed als duidelijkheid heeft over zijn toekomst op clubniveau kan de middenvelder rustig toeleven naar dat toernooi.

Goede beslissing?

Meest recent

'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

6
6
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

21
21
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

48
48
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

72
72
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

107
107
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

12
12
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

55
55
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

32
32
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

102
102
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

74
74
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

27
27
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

420
420
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

96
96
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

64
64
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

169
169
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

306
306
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

347
347

Meer sportnieuws