'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

111 stemmen
'Kroos hakt knoop door over toekomst Real Madrid'

Real Madrid lijkt bezig aan een verjonging in zijn kern, maar rekent ook nog op oudgedienden Luka Modric en Toni Kroos. Die laatste lijkt nu een beslissing genomen te hebben over zijn toekomst in de Spaanse hoofdstad.

Kroos speelt al sinds 2014 voor de Koninklijke. Die haalde hem destijds weg bij Bayern München voor 25 miljoen euro, een koopje als je ziet wat de Duitser daar tegenover stelde. Kroos was al goed voor 455 duels voor Real, waarin hij 28 keer scoorde en 96 assists gaf.

LEES OOK: 'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Kroos blijft bij Real

En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano zal hij die statistieken nog wat aanscherpen. De Italiaan meldt op X dat Kroos langer aan boord blijft. Hij zou zijn huidige contract, dat eind dit seizoen afloopt, verlengen en tot midden 2025 bij Real blijven.

De gesprekken lopen en een akkoord zou nabij zijn. Real kan zo nog wat langer rekenen op zijn ervaren Duitser, die al talloze prijzen pakte met Los Merengues. In zijn Madrileense prijzenkast staan ondertussen onder meer vier Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

Gezicht van het nieuwe Duitsland

Ondertussen is Kroos ook nog altijd belangrijk voor de Duitse nationale ploeg. Hij maakte sinds kort zijn terugkeer bij de Duitsers en doet er een nieuwe wind blazen. In het oefenduel in en tegen Frankrijk was hij bijvoorbeeld outstanding (0-2).

Kroos moet Duitsland naar een goed resultaat leiden op het EK in eigen land. Nu hij zo goed als duidelijkheid heeft over zijn toekomst op clubniveau kan de middenvelder rustig toeleven naar dat toernooi.

Goede beslissing?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

0
0
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

7
7
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

98
98
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

106
106
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

218
218
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

210
210
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

252
252
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

127
127
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

142
142
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

67
67
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

334
334
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

387
387
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

87
87
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

192
192
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

124
124
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

96
96
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

586
586
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

274
274
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

387
387
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

219
219
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

273
273
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

303
303

Meer sportnieuws