Chelsea geeft verschrikkelijke update over Lavia

166 stemmen
Chelsea geeft verschrikkelijke update over Lavia

Roméo Lavia (20) heeft zich sinds zijn transfer naar Chelsea nog niet kunnen manifesteren bij The Blues. Dat heeft alles te maken met blessures, die onze landgenoot al een hele tijd teisteren.

De 20-jarige middenvelder was de op één na duurste aanwinst van de Blues in de zomer van 2023, want na een heuse soap betaalde Chelsea meer dan 60 miljoen euro om hem voor de neus van Liverpool weg te kapen bij Southampton.

Lavia liep een enkelblessure op

Hij arriveerde eind augustus met een fysieke achterstand en liep tijdens de interlandbreak in september op training een vervelende enkelblessure op, die hem uiteindelijk drie maanden aan de kant zou houden. Eind december was Lavia eindelijk weer fit en kon hij eindelijk zijn debuut voor Chelsea vieren.

Hij maakte meteen indruk tijdens een invalbeurt tegen Crystal Palace, maar achteraf uitte trainer Mauricio Pochettino toch weer zijn bezorgdheid omdat Lavia zich alweer geblesseerd leek te hebben. Deze keer was het de dij die opspeelde.

Lavia krijgt tegenslag in revalidatie

Lavia kwam sindsdien niet meer in actie en werkte in alle stilte aan zijn comeback. Maar Chelsea komt nu met slecht nieuws over de jonge Belg. Onderzoek heeft uitgewezen dat Lavia dit seizoen niet meer op het veld zal verschijnen voor Chelsea.

Een zware domper dus voor Lavia, die in zijn prille carrière zo al de nodige tegenslagen heeft gekend. Het EK mag hij met zekerheid schrappen. Lavia speelde één keer voor de nationale ploeg, in het gewonnen oefenduel tegen Duitsland (2-3).

Zal hij er volgend seizoen 100% staan?

Meest recent

Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

5
5
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

2
2
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

12
12
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

55
55
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

180
180
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

92
92
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

250
250
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

292
292
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

24
24
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

938
938
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

36
36
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

38
38
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

97
97
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

372
372
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

143
143
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

155
155
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

73
73
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

108
108
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

245
245
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

43
43
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

313
313

Meer sportnieuws