'Man City dokt 100 miljoen voor smaakmaker PL'

232 stemmen
'Man City dokt 100 miljoen voor smaakmaker PL'

Manchester City ligt ook dit seizoen weer op koers om verschillende prijzen te winnen. Maar de Citizens zitten niet stil en willen zich versterken. Deze keer met een smaakmaker uit de Premier League.

City is in een hevige strijd verwikkeld met Arsenal en Liverpool om de titel in de Premier League. Pep Guardiola en co hopen geschiedenis te schrijven en een vierde titel op een rij te pakken. Komt een speler van Newcastle United volgend seizoen de rangen versterken?

LEES OOK: 'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

City wil Bruno Guimaraes

Volgens Fichajes ziet City namelijk iets in Bruno Guimaraes (26). Die is sinds zijn komst bij Newcastle uitgegroeid tot een sterkhouder van de Magpies en een van de beste middenvelder in de Premier League. In 97 duels was Guimaraes goed voor 13 goals en 13 assists.

Newcastle wil de Braziliaan echter niet verkopen. City zal dus overtuigend moeten zijn om de speler binnen te halen. Volgens het genoemde medium zou een transfer van Guimaraes Newcastle wel eens meer dan 100 miljoen kunnen opleveren.

City krijgt zware concurrentie

Er zou echter zware concurrentie zijn voor  City, want ook Real Madrid en Chelsea zouden al interesse getoond hebben. Ook PSG wilde Guimaraes afgelopen winter, maar tot een transfer kwam het uiteindelijk niet.

Guimaraes begon zijn carrière in eigen land bij Club Athletico Paranaense. Daar werd hij begin 2020 weggehaald door Olympique Lyon voor 20 miljoen. Daarna verkaste hij naar Newcastle voor 42,10 miljoen. Levert Guimaraes de Noord-Engelsen nu een veelvoud van dat bedrag op?

Moet City doorduwen voor Guimaraes?

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

78
78
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

25
25
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

49
49
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

86
86
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

336
336
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

279
279
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

502
502
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

167
167
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

31
31
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

270
270
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

98
98
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

70
70
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

54
54
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

417
417
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

215
215
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

261
261
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

127
127
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

453
453
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

297
297
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

267
267
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

234
234
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

248
248
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

102
102

Meer sportnieuws