'Man City dokt 100 miljoen voor smaakmaker PL'

door
'Man City dokt 100 miljoen voor smaakmaker PL'

Manchester City ligt ook dit seizoen weer op koers om verschillende prijzen te winnen. Maar de Citizens zitten niet stil en willen zich versterken. Deze keer met een smaakmaker uit de Premier League.

City is in een hevige strijd verwikkeld met Arsenal en Liverpool om de titel in de Premier League. Pep Guardiola en co hopen geschiedenis te schrijven en een vierde titel op een rij te pakken. Komt een speler van Newcastle United volgend seizoen de rangen versterken?

LEES OOK: 'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

City wil Bruno Guimaraes

Volgens Fichajes ziet City namelijk iets in Bruno Guimaraes (26). Die is sinds zijn komst bij Newcastle uitgegroeid tot een sterkhouder van de Magpies en een van de beste middenvelder in de Premier League. In 97 duels was Guimaraes goed voor 13 goals en 13 assists.

Newcastle wil de Braziliaan echter niet verkopen. City zal dus overtuigend moeten zijn om de speler binnen te halen. Volgens het genoemde medium zou een transfer van Guimaraes Newcastle wel eens meer dan 100 miljoen kunnen opleveren.

City krijgt zware concurrentie

Er zou echter zware concurrentie zijn voor  City, want ook Real Madrid en Chelsea zouden al interesse getoond hebben. Ook PSG wilde Guimaraes afgelopen winter, maar tot een transfer kwam het uiteindelijk niet.

Guimaraes begon zijn carrière in eigen land bij Club Athletico Paranaense. Daar werd hij begin 2020 weggehaald door Olympique Lyon voor 20 miljoen. Daarna verkaste hij naar Newcastle voor 42,10 miljoen. Levert Guimaraes de Noord-Engelsen nu een veelvoud van dat bedrag op?

Moet City doorduwen voor Guimaraes?

Meest recent

De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

2
2
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

26
26
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

52
52
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

33
33
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

30
30
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

83
83
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

134
134
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

193
193
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

107
107
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

66
66
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

168
168
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

295
295
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

60
60
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

104
104
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

438
438
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

125
125
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

116
116
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

262
262
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

334
334
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

425
425
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

79
79
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

90
90
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

115
115
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

167
167
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

247
247

Meer sportnieuws