'Man City dokt 100 miljoen voor smaakmaker PL'

232 stemmen
'Man City dokt 100 miljoen voor smaakmaker PL'

Manchester City ligt ook dit seizoen weer op koers om verschillende prijzen te winnen. Maar de Citizens zitten niet stil en willen zich versterken. Deze keer met een smaakmaker uit de Premier League.

City is in een hevige strijd verwikkeld met Arsenal en Liverpool om de titel in de Premier League. Pep Guardiola en co hopen geschiedenis te schrijven en een vierde titel op een rij te pakken. Komt een speler van Newcastle United volgend seizoen de rangen versterken?

LEES OOK: 'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

City wil Bruno Guimaraes

Volgens Fichajes ziet City namelijk iets in Bruno Guimaraes (26). Die is sinds zijn komst bij Newcastle uitgegroeid tot een sterkhouder van de Magpies en een van de beste middenvelder in de Premier League. In 97 duels was Guimaraes goed voor 13 goals en 13 assists.

Newcastle wil de Braziliaan echter niet verkopen. City zal dus overtuigend moeten zijn om de speler binnen te halen. Volgens het genoemde medium zou een transfer van Guimaraes Newcastle wel eens meer dan 100 miljoen kunnen opleveren.

City krijgt zware concurrentie

Er zou echter zware concurrentie zijn voor  City, want ook Real Madrid en Chelsea zouden al interesse getoond hebben. Ook PSG wilde Guimaraes afgelopen winter, maar tot een transfer kwam het uiteindelijk niet.

Guimaraes begon zijn carrière in eigen land bij Club Athletico Paranaense. Daar werd hij begin 2020 weggehaald door Olympique Lyon voor 20 miljoen. Daarna verkaste hij naar Newcastle voor 42,10 miljoen. Levert Guimaraes de Noord-Engelsen nu een veelvoud van dat bedrag op?

Moet City doorduwen voor Guimaraes?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

90
90
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

219
219
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

869
869
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

100
100
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

151
151
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

67
67
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

162
162
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

193
193
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

384
384
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

858
858
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws