'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

312 stemmen
'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

Jesper Fredberg is achter de schermen druk bezig om een aantal spelers langer aan RSC Anderlecht te binden. De Brusselaars willen dé revelatie van dit seizoen langer aan zich binden. Die onderhandelingen zijn volgens Het Laatste Nieuws gaande.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Leoni langer bij Anderlecht?

Anderlecht wil Théo Leoni tot medio 2029 laten bijtekenen. De gesprekken werden opgestart, maar volgens de krant werd er nog geen akkoord gevonden. De linksvoetige middenvelder kan een verbeterd contract ondertekenen. Hij ligt op dit moment nog tot medio 2026 onder contract in het Lotto Park.

Leoni zou ondertussen interesse lokken van Franse en Duitse subtoppers. De speler houdt alle opties open, maar hij gaf eerder al aan dat hij zich gerust zijn hele leven voor Anderlecht ziet spelen. RSCA wil van Leoni duidelijk de draaischijf maken van de komende jaren. Met 3 goals en 7 assists in 28 matchen doet Leoni het zeer goed dit seizoen.

Terug in de basis tegen Antwerp?

De afgelopen maanden verloor Leoni echter zijn basisplaats. Sinds begin februari startte hij in de Jupiler Pro League nog maar 2 keer in de basis en viel hij 5 keer in. De kans is groot dat Leoni zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen tegen Royal Antwerp FC.

Yari Verschaeren is immers een tijdje buiten strijd, waardoor de kans bestaat dat hij zijn rol als nummer '8' mag opnemen en Mario Stroeykens iets aanvallender mag spelen. Thomas Delaney is ook fit, maar speelde onlangs zeer matig tegen KV Kortrijk. Majeed Ashimeru is ook terug, maar die is voorlopig hoogstens bankzitter nadat hij te zelden kon overtuigen bij de Brusselaars.

Zal Leoni ingaan op het voorstel?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

43
43
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

93
93
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

44
44
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

47
47
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

86
86
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

252
252
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

117
117
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

646
646
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

475
475
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

669
669
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

519
519

Meer sportnieuws