'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

door
'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

Jesper Fredberg is achter de schermen druk bezig om een aantal spelers langer aan RSC Anderlecht te binden. De Brusselaars willen dé revelatie van dit seizoen langer aan zich binden. Die onderhandelingen zijn volgens Het Laatste Nieuws gaande.

LEES OOK: 'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Leoni langer bij Anderlecht?

Anderlecht wil Théo Leoni tot medio 2029 laten bijtekenen. De gesprekken werden opgestart, maar volgens de krant werd er nog geen akkoord gevonden. De linksvoetige middenvelder kan een verbeterd contract ondertekenen. Hij ligt op dit moment nog tot medio 2026 onder contract in het Lotto Park.

Leoni zou ondertussen interesse lokken van Franse en Duitse subtoppers. De speler houdt alle opties open, maar hij gaf eerder al aan dat hij zich gerust zijn hele leven voor Anderlecht ziet spelen. RSCA wil van Leoni duidelijk de draaischijf maken van de komende jaren. Met 3 goals en 7 assists in 28 matchen doet Leoni het zeer goed dit seizoen.

Terug in de basis tegen Antwerp?

De afgelopen maanden verloor Leoni echter zijn basisplaats. Sinds begin februari startte hij in de Jupiler Pro League nog maar 2 keer in de basis en viel hij 5 keer in. De kans is groot dat Leoni zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen tegen Royal Antwerp FC.

Yari Verschaeren is immers een tijdje buiten strijd, waardoor de kans bestaat dat hij zijn rol als nummer '8' mag opnemen en Mario Stroeykens iets aanvallender mag spelen. Thomas Delaney is ook fit, maar speelde onlangs zeer matig tegen KV Kortrijk. Majeed Ashimeru is ook terug, maar die is voorlopig hoogstens bankzitter nadat hij te zelden kon overtuigen bij de Brusselaars.

Zal Leoni ingaan op het voorstel?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

58
58
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

15
15
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

159
159
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

92
92
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

381
381
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

199
199
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

315
315
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

266
266
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

599
599
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

227
227
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

325
325
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

392
392

Meer sportnieuws