'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

door
'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

Jesper Fredberg is achter de schermen druk bezig om een aantal spelers langer aan RSC Anderlecht te binden. De Brusselaars willen dé revelatie van dit seizoen langer aan zich binden. Die onderhandelingen zijn volgens Het Laatste Nieuws gaande.

LEES OOK: 'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Leoni langer bij Anderlecht?

Anderlecht wil Théo Leoni tot medio 2029 laten bijtekenen. De gesprekken werden opgestart, maar volgens de krant werd er nog geen akkoord gevonden. De linksvoetige middenvelder kan een verbeterd contract ondertekenen. Hij ligt op dit moment nog tot medio 2026 onder contract in het Lotto Park.

Leoni zou ondertussen interesse lokken van Franse en Duitse subtoppers. De speler houdt alle opties open, maar hij gaf eerder al aan dat hij zich gerust zijn hele leven voor Anderlecht ziet spelen. RSCA wil van Leoni duidelijk de draaischijf maken van de komende jaren. Met 3 goals en 7 assists in 28 matchen doet Leoni het zeer goed dit seizoen.

Terug in de basis tegen Antwerp?

De afgelopen maanden verloor Leoni echter zijn basisplaats. Sinds begin februari startte hij in de Jupiler Pro League nog maar 2 keer in de basis en viel hij 5 keer in. De kans is groot dat Leoni zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen tegen Royal Antwerp FC.

Yari Verschaeren is immers een tijdje buiten strijd, waardoor de kans bestaat dat hij zijn rol als nummer '8' mag opnemen en Mario Stroeykens iets aanvallender mag spelen. Thomas Delaney is ook fit, maar speelde onlangs zeer matig tegen KV Kortrijk. Majeed Ashimeru is ook terug, maar die is voorlopig hoogstens bankzitter nadat hij te zelden kon overtuigen bij de Brusselaars.

Zal Leoni ingaan op het voorstel?

Meest recent

'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

0
0
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

28
28
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

12
12
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

19
19
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

107
107
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

108
108
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

76
76
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

28
28
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

268
268
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

143
143
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

209
209
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

499
499
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

146
146
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

101
101
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

239
239
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

59
59
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

74
74
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

68
68
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

205
205
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

125
125
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

119
119
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

710
710
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

155
155
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

545
545

Meer sportnieuws