'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

door
'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

Jesper Fredberg is achter de schermen druk bezig om een aantal spelers langer aan RSC Anderlecht te binden. De Brusselaars willen dé revelatie van dit seizoen langer aan zich binden. Die onderhandelingen zijn volgens Het Laatste Nieuws gaande.

LEES OOK: 'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Leoni langer bij Anderlecht?

Anderlecht wil Théo Leoni tot medio 2029 laten bijtekenen. De gesprekken werden opgestart, maar volgens de krant werd er nog geen akkoord gevonden. De linksvoetige middenvelder kan een verbeterd contract ondertekenen. Hij ligt op dit moment nog tot medio 2026 onder contract in het Lotto Park.

Leoni zou ondertussen interesse lokken van Franse en Duitse subtoppers. De speler houdt alle opties open, maar hij gaf eerder al aan dat hij zich gerust zijn hele leven voor Anderlecht ziet spelen. RSCA wil van Leoni duidelijk de draaischijf maken van de komende jaren. Met 3 goals en 7 assists in 28 matchen doet Leoni het zeer goed dit seizoen.

Terug in de basis tegen Antwerp?

De afgelopen maanden verloor Leoni echter zijn basisplaats. Sinds begin februari startte hij in de Jupiler Pro League nog maar 2 keer in de basis en viel hij 5 keer in. De kans is groot dat Leoni zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen tegen Royal Antwerp FC.

Yari Verschaeren is immers een tijdje buiten strijd, waardoor de kans bestaat dat hij zijn rol als nummer '8' mag opnemen en Mario Stroeykens iets aanvallender mag spelen. Thomas Delaney is ook fit, maar speelde onlangs zeer matig tegen KV Kortrijk. Majeed Ashimeru is ook terug, maar die is voorlopig hoogstens bankzitter nadat hij te zelden kon overtuigen bij de Brusselaars.

Zal Leoni ingaan op het voorstel?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

117
117
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

75
75
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

37
37
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

23
23
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

18
18
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

144
144
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

58
58
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

100
100
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

152
152
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

113
113
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

410
410
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

19
19
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

151
151
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

89
89
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

123
123
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

223
223
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

263
263
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

143
143
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

86
86
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

358
358
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

131
131

Meer sportnieuws