'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

door
'Anderlecht wil publiekslieveling vastleggen tot 2029'

Jesper Fredberg is achter de schermen druk bezig om een aantal spelers langer aan RSC Anderlecht te binden. De Brusselaars willen dé revelatie van dit seizoen langer aan zich binden. Die onderhandelingen zijn volgens Het Laatste Nieuws gaande.

LEES OOK: Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Leoni langer bij Anderlecht?

Anderlecht wil Théo Leoni tot medio 2029 laten bijtekenen. De gesprekken werden opgestart, maar volgens de krant werd er nog geen akkoord gevonden. De linksvoetige middenvelder kan een verbeterd contract ondertekenen. Hij ligt op dit moment nog tot medio 2026 onder contract in het Lotto Park.

Leoni zou ondertussen interesse lokken van Franse en Duitse subtoppers. De speler houdt alle opties open, maar hij gaf eerder al aan dat hij zich gerust zijn hele leven voor Anderlecht ziet spelen. RSCA wil van Leoni duidelijk de draaischijf maken van de komende jaren. Met 3 goals en 7 assists in 28 matchen doet Leoni het zeer goed dit seizoen.

Terug in de basis tegen Antwerp?

De afgelopen maanden verloor Leoni echter zijn basisplaats. Sinds begin februari startte hij in de Jupiler Pro League nog maar 2 keer in de basis en viel hij 5 keer in. De kans is groot dat Leoni zaterdag weer aan de aftrap zal verschijnen tegen Royal Antwerp FC.

Yari Verschaeren is immers een tijdje buiten strijd, waardoor de kans bestaat dat hij zijn rol als nummer '8' mag opnemen en Mario Stroeykens iets aanvallender mag spelen. Thomas Delaney is ook fit, maar speelde onlangs zeer matig tegen KV Kortrijk. Majeed Ashimeru is ook terug, maar die is voorlopig hoogstens bankzitter nadat hij te zelden kon overtuigen bij de Brusselaars.

Zal Leoni ingaan op het voorstel?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

4
4
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

44
44
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

403
403
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

119
119
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

124
124
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

82
82
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

28
28
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

215
215
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

116
116
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

300
300
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

200
200
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

383
383
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

208
208
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

372
372
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

374
374
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

117
117
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

213
213
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

192
192
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

167
167
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

723
723
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

210
210
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

512
512
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

440
440

Meer sportnieuws