'Real Madrid haalt toptalent weg uit PL'

door
'Real Madrid haalt toptalent weg uit PL'

Real Madrid heeft met Jude Bellingham een groot Engels talent rondlopen, maar de Koninklijke wil nóg een grote belofte van over het Kanaal.

Volgens de Daily Mail is Real immers geïnteresseerd in de diensten van Jarrad Branthwaite. De 21-jarige verdediger is bij Everton FC uitgegroeid tot een vaste sterkhouder en schopte het inmiddels tot de nationale ploeg van Engeland.

LEES OOK: Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Real krijgt concurrentie vanuit Engeland

Door de financiële situatie bij de Toffee's is de kans echter groot dat hij komende zomer voor een smak geld verkocht wordt. Er heerst wel concurrentie voor de Madrilenen, volgens The Mirror. Manchester City zou zijn zinnen gezet hebben op de verdediger en ook Manchester United zou zijn dossier volgen.

Ook Chelsea en Tottenham worden genoemd, waardoor we een ware titanenstrijd lijken te gaan krijgen om Branthwaite. Die heeft nog een contract tot midden 2027 en moet volgens Transfermarkt 30 miljoen euro kosten.

Verleden bij PSV

Branthwaite kwam in januari 2020 bij Everton terecht. Dat stalde hem eerst op huurbasis bij Blackburn Rovers en daarna bij PSV. Bij de Eindhovenaren was hij goed voor 36 wedstrijden. Bij Everton zit hij ondertussen aan 44 optredens.

De speler wacht nog op zijn debuut voor Engeland, maar behoorde wel tot de selectie voor de oefenwedstrijd tegen Brazilië. De toekomst lijkt Branthwaite dus toe te lachen.

Wat is de beste club voor Branthwaite?

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

19
19
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

74
74
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

49
49
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

192
192
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

337
337
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

546
546
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

270
270
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

90
90
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

101
101
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

384
384
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

104
104
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

263
263
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

457
457
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

191
191
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

562
562
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

111
111
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

115
115
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

312
312
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

166
166

Meer sportnieuws