'Real Madrid haalt toptalent weg uit PL'

door
'Real Madrid haalt toptalent weg uit PL'

Real Madrid heeft met Jude Bellingham een groot Engels talent rondlopen, maar de Koninklijke wil nóg een grote belofte van over het Kanaal.

Volgens de Daily Mail is Real immers geïnteresseerd in de diensten van Jarrad Branthwaite. De 21-jarige verdediger is bij Everton FC uitgegroeid tot een vaste sterkhouder en schopte het inmiddels tot de nationale ploeg van Engeland.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Real krijgt concurrentie vanuit Engeland

Door de financiële situatie bij de Toffee's is de kans echter groot dat hij komende zomer voor een smak geld verkocht wordt. Er heerst wel concurrentie voor de Madrilenen, volgens The Mirror. Manchester City zou zijn zinnen gezet hebben op de verdediger en ook Manchester United zou zijn dossier volgen.

Ook Chelsea en Tottenham worden genoemd, waardoor we een ware titanenstrijd lijken te gaan krijgen om Branthwaite. Die heeft nog een contract tot midden 2027 en moet volgens Transfermarkt 30 miljoen euro kosten.

Verleden bij PSV

Branthwaite kwam in januari 2020 bij Everton terecht. Dat stalde hem eerst op huurbasis bij Blackburn Rovers en daarna bij PSV. Bij de Eindhovenaren was hij goed voor 36 wedstrijden. Bij Everton zit hij ondertussen aan 44 optredens.

De speler wacht nog op zijn debuut voor Engeland, maar behoorde wel tot de selectie voor de oefenwedstrijd tegen Brazilië. De toekomst lijkt Branthwaite dus toe te lachen.

Wat is de beste club voor Branthwaite?

Meest recent

Antwerp komt met gerustellende update over Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

81
81
Vandenbroeck deelt transfer mee: "Komt naar Zulte Waregem"

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

31
31
'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

76
76
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

490
490
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

112
112
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

40
40
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

87
87
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

259
259
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

179
179
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

31
31
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

486
486
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

345
345
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

136
136
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

332
332
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

655
655
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

89
89
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

361
361
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

251
251
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

173
173
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

189
189
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

285
285
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

777
777
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

447
447
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

511
511

Meer sportnieuws