'Real Madrid strikt toptalent van 60 miljoen'

door
'Real Madrid strikt toptalent van 60 miljoen'

Real Madrid lijkt op weg naar de titel in Spanje. De Koninklijke staat ondertussen al acht punten los en lijkt opnieuw te mogen gaan vieren. Ondertussen denken ze in de Spaanse hoofdstad ook al aan de toekomst.

Op aanvallend vlak mag Real zich opmaken voor de komst van Endrick. Die maakt komende zomer de stap van de Braziliaanse topclub Palmeiras. Het supertalent liet zich opmerken tegen Engeland en zorgde voor de 0-1 voor Brazilië. Maar ook achterin mikken Los Merengues op een supertalent.

LEES OOK: 'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Leny Yoro naar Real Madrid?

Zo wil Real Leny Yoro (18) van LOSC Lille. Dat schrijft Fichajes. Yoro staat te boek als een van de grootste verdedigende talenten van Europa en maakt indruk bij Les Dogues.

De jonge Fransman heeft nog een contract tot midden 2025 bij Lille, dat naar verluidt mikt op 60 miljoen. Yoro was dit seizoen al goed voor 35 optredens voor Lille. Daarin wist hij al drie keer raak te treffen.

Opvolger van Varane?

Het dossier van Yoro doet wat denken aan dat van landgenoot Raphäel Varane. Die maakte ooit als jonge knaap de overstap van RC Lens en groeide uit tot een legende van Real Madrid. Varane was met 11 miljoen toen wel een pak goedkoper.

Gaat Yoro dezelfe weg op? Of snoept een andere Europese topper hem weg voor de neus van de Koninklijke? Komende zomer krijgen we mogelijk een eerste antwoord op die vragen.

Moet Real doorduwen voor Yoro?

Meest recent

Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

28
28
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

36
36
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

114
114
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

168
168
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

54
54
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

334
334
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

88
88
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

368
368
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

166
166
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

297
297
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

478
478
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

210
210
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

147
147
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

257
257
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

54
54
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

389
389
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

354
354
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

65
65
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

373
373
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

182
182
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

200
200
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

110
110
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

269
269
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

111
111
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

211
211

Meer sportnieuws