Dani Alves dan toch vrij na betalen borgsom 1 miljoen

0 stemmen
Dani Alves dan toch vrij na betalen borgsom 1 miljoen

Dani Alves mag de cel verlaten. De Braziliaanse ex-voetballer betaalde een borgsom van 1 miljoen euro.

Het nieuws werd bekendgemaakt door de rechtbank van Barcelona. Alves werd op 22 februari veroordeeld een de gevangenisstraf van 4,5 jaar voor verkrachting. Ook moet hij het slachtoffer 150.000 euro betalen. Voorafgaand aan het vonnis zat Alves meer dan een jaar in voorarrest.

LEES OOK: Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Alves ontkende de feiten altijd

Een vrouw beschuldigde hem van seksueel misbruik in een nachtclub in Barcelona op Oudjaarsdag 2022. Alves, die behalve voor FC Barcelona en Brazilië voor onder meer Sevilla, Juventus en Paris Saint-Germain speelde, heeft de beschuldigingen altijd ontkend.

De rechtbank stond nu toe dat hij voorwaardelijk kon vrijkomen (in afwachting van het beroep), mits het betalen van één miljoen euro aan borgsom. Daarvoor rekende Alves op de hulp van de clan-Neymar, die hem in het verleden steeds steunden.

Geen hulp van familie Neymar

De vader van Neymar was echter duidelijk. "Voor ons is deze zaak voorbij. Punt. De rechtbank heeft haar vonnis uitgesproken. Deze zaak ligt niet langer binnen ons bereik. We willen niet dat de Neymar-naam nog gelinkt wordt aan de zaak. We hopen dat Alves alle antwoorden waar hij naar op zoek is vindt. Met hulp van de eigen familie."

Alves vond nu dan toch een geldschieter. "Wij informeren u hierbij dat de aanbetaling van de borgtocht van Daniel Alves is geregistreerd op de rekeningen van de 21e sectie van het Hof van Barcelona", aldus de rechtbank van Barcelona.

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

68
68
Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?

Royal Antwerp FC is overgenomen door Wouter Vandenhaute en consorten. Paul Gheysens neemt afscheid ...

99
99
Straffe wending Khalaili: Hubert doet boekje open

Anan Khalaili leek op weg naar een zomerse toptransfer naar Internazionale. Er werd al een akkoord ...

59
59
Donald Trump praat mond voorbij over Balogun-affaire

De Balogun-affaire blijft nog nazinderen. De spits van de Verenigde Staten was geschorst tegen ...

185
185
Onverwachte laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

148
148
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

155
155
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

154
154
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

88
88
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

333
333
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

498
498
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

758
758
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

336
336
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

299
299
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

240
240
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

877
877
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

1112
1112
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

150
150
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

184
184
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

38
38
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

519
519
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

317
317
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

592
592
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

680
680
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

177
177
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

885
885

Meer sportnieuws