Beckham: "Ik moest huilen toen Messi naar Inter Miami kwam"

door
Beckham:

David Beckham is mede-eigenaar van de Amerikaanse club Inter Miami. De voormalige topspeler wist met Lionel Messi voor de strafste stunt uit het Amerikaanse voetbal te zorgen sinds Pelé er aan de slag was. Beckham sprak nog eens over die overgang.

LEES OOK: Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Beckham zeer trots op Messi-transfer

"Ik kreeg een telefoontje toen ik in een bed in Japan lag, toen hoorde ik dat Lionel Messi bij Inter Miami zou tekenen. We spraken al vijf jaar met zijn vader!', zei Beckham in een podcast van James Corden.

"We hadden een ontmoeting en ik zei: "Ik weet dat Leo er nu niet klaar voor is, maar ik wil dat je zoon in de toekomst voor mijn club gaat spelen". Vijf jaar later wisten we dat er die maand een beslissing zou worden genomen, omdat Leo had aangekondigd dat hij Paris Saint-Germain zou verlaten."

Sterk bezig

Beckham kreeg uiteindelijk het verlossende bericht dat Messi naar Miami kwam. "Om een uur of vier lag ik in bed en mijn telefoon bleef maar gaan. Victoria (vrouw Beckham, nvdr.) zei: "Doe je telefoon uit, we moeten slapen". Dus ik opende mijn telefoon en zag het bericht dat Messi besloot om naar Inter Miami te komen. Ik krijg er nu nog kippenvel van. Ik ging rechtop zitten en begon te huilen."

De ondertussen 36-jarige Messi speelde tot op heden 19 matchen voor Inter Miami. Met 16 goals en 7 assists doet hij het daar zeer goed, ook al kampt hij steeds vaker met kleine blessures.

Zal Messi zijn carrière daar ook afsluiten?

Meest recent

Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

48
48
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

50
50
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

188
188
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

264
264
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

20
20
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

210
210
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

125
125
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

183
183
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

122
122
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

299
299
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

433
433
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

92
92
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

50
50
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

220
220
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1448
1448
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

276
276
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

151
151
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

367
367
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

267
267

Meer sportnieuws