'Westerlo-speler vreest sanctie na salonremise tegen Genk'

469 stemmen
'Westerlo-speler vreest sanctie na salonremise tegen Genk'

Eerder deze week werd Rik De Mil op straat gezet bij KVC Westerlo na de veelbesproken salonremise in de slotminuten tegen KRC Genk. Franky Van der Elst stelt zich grote vragen bij die beslissing.

LEES OOK: De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

De Mil krijgt C4 na salonremise

Bij een 1-1-tussenstand tijdens de wedstrijd tussen Westerlo en Genk werd er in de laatste minuten niet meer gevoetbald. Beide ploegen vaarden immers wel bij het gelijkspel en legden zich daarbij neer.

Dat leidde tot ronduit pijnlijke en gênante beelden, wat de Kempense club de nodige imagoschade kostte en de Turkse eigenaars deed steigeren. Uiteindelijk kostte het De Mil dus ook zijn job in 't Kuipje, al vond de trainer inmiddels een nieuwe uitdaging bij Sporting Charleroi.

Stond De Mil al onder druk bij Westerlo?

Franky Van der Elst vindt dat het bestuur in gesprek had moeten gaan met De Mil, al denkt hij dat er bij Westerlo eerder al iets broedde.

“Gaat dat dan over het al dan niet opstellen van spelers waar veel in is geïnvesteerd — want zo gaat dat overal, bemoeienissen van bovenaf? Het zou me niet verwonderen”, zegt de Fox in Het Nieuwsblad.

Ook Nicolas Madsen treft schuld

Van der Elst vindt dat Nicolas Madsen evenveel schuld treft als De Mil. “Als je zo reageert, moet je eigenlijk ook tegen Madsen zeggen: 'Jij doet niet meer mee'.” Het is vreemd dat de Deense middenvelder de dans ontspringt.

De Mil heeft kort na zijn ontslag al een nieuwe job gevonden. Hij moet Sporting Charleroi van de degradatie behoeden.

Madsen moet ook gestraft worden

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

21
21
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

50
50
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

19
19
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

256
256
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

275
275
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

252
252
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

231
231
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

444
444
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

272
272
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

381
381
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

114
114
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1718
1718
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

238
238
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

205
205
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

73
73
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

334
334
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

153
153
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

442
442
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws