Via Patro Eisden naar toptransfer en WK in 2026?

door
Via Patro Eisden naar toptransfer en WK in 2026?

Patro Eisden verhuurde Anis Hadj-Moussa in januari aan Vitesse. Hij doet het daar zeer goed en PSV zou hem zelfs al scouten. Wat brengt de toekomst voor de flankspeler?

Van Patro naar Vitesse

"Blijven? Waarom niet? Nu draait alles om Vitesse. Daarna keer ik terug naar Patro en zien we wel verder. In Nederland heb je tijd en ruimte om een bal aan te nemen, in België zitten er direct twee tegenstanders in je nek. Er is meer ruimte op het veld, tegenstanders zetten hoog druk. Als het lukt daar onder uit te spelen, verschaf je jezelf ruimte als ploeg”, zegt hij in Voetbal International.

Bij Vitesse, dat tegen de degradatie knokt, was hij voorlopig goed voor 2 goals en 1 assist in 8 duels. Hij speelde zich in de kijker voor Algerije en werd opgeroepen.

WK 2026

"We oefenen tegen Bolivia en Zuid-Afrika, ik ben trots dat ik geselecteerd ben. Het is een gevolg van mijn komst naar de Eredivisie. Ik zie het als een beloning voor mijn prestaties. Het WK in 2026? Waarom niet? Algerije heeft een goede, volwassen ploeg, wij kunnen het WK halen. Dat zou een mooi podium zijn om me te laten zien."

Tot slot sprak hij ook over zijn idolen die hij in Nederland zag doorbreken. “Antony, een speler met trucjes die zich in Nederland heeft getoond. Hij was geweldig bij Ajax. Voor Hakim Ziyech geldt dat ook en Johan Bakayoko bij PSV vind ik ook een mooi voorbeeld van een jonge speler die zichzelf hierop de kaart zet. Dat wordt ook een topper, hoor.”

Moeten Belgische clubs polsen voor hem?

Meest recent

Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

34
34
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

19
19
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

191
191
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

15
15
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

266
266
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

103
103
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

201
201
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

359
359
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

248
248
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

261
261
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

451
451
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

489
489
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

270
270
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

236
236
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

294
294
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

152
152
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

323
323
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

81
81
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

234
234
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

385
385
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

306
306
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

323
323
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

309
309
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

406
406
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

373
373

Meer sportnieuws