"Xabi Alonso zou een heel goede trainer zijn voor ons"

door

De kans is bijzonder groot dat Bayer Leverkusen de hegemonie van Bayern München gaat doorbreken. Zij lijken op weg naar de Duitse landstitel. Architect van dat succes is de Spaanse trainer Xabi Alonso.

Bayern wil Xabi Alonso

Die doet het dus voortreffelijk met Bayer Leverkusen. Zijn naam wordt veelvuldig genoemd bij Bayern München en Liverpool, waar Thomas Tuchel en Jürgen Klopp de clubs zullen verlaten. Uli Hoeness, ere-voorzitter van Bayern, is alvast héél duidelijk.

"Hij heeft inmiddels aangetoond dat hij een trainer kan zijn voor de absolute top. Dat maakt het wel moeilijker, want naast Bayern komen dan ook clubs als Liverpool en Real Madrid kijken", vertelde hij. De kans is héél groot dat Bayern voluit voor Alonso gaat. Velen verwachten ook dat hij die stap gaat zetten.

Njet voor coach van Stuttgart

Een andere coach die het goed doet in Duitsland, is Sebastian Hoeness. De neef van Uli Hoeness presteert uitstekend met VfB Stuttgart. Die moet echter niet hopen op een overgang naar Bayern München.

"Het is niet in zijn voordeel dat hij Hoeness heet. Als hij een andere naam had en hetzelfde presteerde, dan zouden we vermoedelijk veel meer met hem bezig zijn dan nu het geval is. Sebastian heeft iets gepresteerd dat ik amper voor mogelijk hield', sprak Uli Hoeness wel lovende woorden.

Trending:

Transferbom op komst? Hong weer naar België?
Transferbom op komst? Hong weer naar België?

Zal Alonso coach worden van Bayern?

Meest recent

'Eerste targets bekend: Club lanceert enorm transferoffensief'

Bij Club Brugge draait de zomerse transferperiode op volle toeren. In de voorbije dagen rondde ...

48
48
'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

85
85
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

474
474
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

102
102
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

79
79
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

516
516
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

158
158
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

208
208
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1250
1250
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

45
45
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

244
244
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

527
527
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

733
733
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

960
960
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

374
374
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

251
251
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

108
108
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

361
361
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1155
1155
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

231
231
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

364
364
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

945
945
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

374
374
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

571
571
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

100
100

Meer sportnieuws