'Man City pakt uit met peperdure smaakmaker Premier League'

door
'Man City pakt uit met peperdure smaakmaker Premier League'

Manchester City is dit seizoen in een hevige titelstrijd verwikkeld met Arsenal en Liverpool. De Citizens willen geschiedenis schrijven met een vierde titel op rij, maar zijn ook al bezig met volgend seizoen.

Zo wil City zijn kern nog versterken waar mogelijk. Kevin De Bruyne blijft meer dan waarschijnlijk aan boord, maar er mag wel wat vers bloed bij op het middenveld. Temeer omdat Bernardo Silva nog altijd aan een transfer gelinkt wordt.

LEES OOK: 'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bernardo Silva naar Spanje of Frankrijk?

Fichajes brengt de Portugees in verband met FC Barcelona en PSG. Beide clubs zijn stevig geïnteresseerd in de diensten van de 29-jarige Portugees, die nog een contract heeft tot midden 2026 in het Etihad Stadium.

Silva was tot nu toe goed voor 342 optredens voor City, waarin hij 64 keer scoorde en ook 64 assists uitdeelde. In zijn prijzenkast staan onder meer vijf titels, twee FA Cups en één Champions League. Pakt hij in de toekomst prijzen met Barça of PSG?

Lucas Paqueta als vervanger van Bernardo Silva

City speurt de markt af op zoek naar een vervanger en zou opnieuw lonken naar Lucas Paqueta. De Braziliaan is een van de smaakmakers van West Ham United, de huidige nummer zeven in de Premier League.

Paqueta heeft nog een contract tot midden 2027 bij de Hammers en moet volgens Transfermarkt 65 miljoen euro kosten. Al zal West Ham ongetwijfeld meer willen vangen, net zoals het deed bij de transfer van Declan Rice naar Arsenal. Die bracht toen meer dan 116 miljoen in het laatje.

Moet City doorduwen voor Paqueta?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

14
14
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

65
65
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

120
120
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

29
29
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

166
166
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

90
90
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

94
94
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

73
73
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

177
177
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

72
72
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

132
132
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1167
1167
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

64
64
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

75
75
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

509
509
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

233
233
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

121
121
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

153
153
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

137
137
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1054
1054
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

62
62
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

390
390
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

884
884

Meer sportnieuws