Club Brugge stelt Robin Veldman aan als coach Club NXT

door
Club Brugge stelt Robin Veldman aan als coach Club NXT

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zette Ronny Deila aan de deur en schoof Club NXT-coach Nicky Hayen door naar de eerste ploeg. Zijn verrassende opvolger is nu bekend.

Deila moest het gelag betalen voor de tegenvallende resultaten. Hayen, tot dusver coach van Club NXT, wordt voorlopig gepromoveerd tot T1. Hij krijgt daarbij de steun van Michiel Jonckheere, die nog maar net aan de slag was als coach van de U18. Club mikt daarbij op een scenario zoals met Rik De Mil eind vorig seizoen.

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

Opvolger Club NXT bekend

Daardoor kwam een vacature vrij als trainer van Club NXT, maar Club vult die al meteen in. Zo maakt het bekend dat niemand minder dan Robin Veldman tot het einde van het seizoen de nieuwe coach wordt van de Brugse jonkies. De Nederlander was een vrij man na een mislukt avontuur bij het Schotse Queen's Park.

Veldman kennen we echter vooral van zijn passage bij Anderlecht. Hij was er eerst aan de slag als coach van de RSCA Futures en werd ook even interimcoach na het ontslag van Felice Mazzu. Daarna werd hij assistent van Brian Riemer, tot hij naar Schotland verkaste.

Nog meer wissels bij Club Brugge

Er volgen nog meer wissels bij Club. Zo stroomt Bart Plasschaert door van bij de U16 en wordt hij T1 van de U18. Daar was door het doorschuiven van Michiel Jonckheere een plaats vrijgekomen.

Heel wat veranderingen dus bij Club Brugge, dat voor belangrijke play-offs staat om zijn seizoen nog wat te redden. En is er uiteraard ook nog Europa, waar Club mag dromen van een halve finale in de Conference League.

Goede beslissing?

Meest recent

Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

0
0
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

20
20
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

96
96
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

51
51
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

100
100
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

96
96
Garcia smult van Rode Duivels: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

196
196
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

435
435
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

91
91
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

188
188
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

51
51
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

169
169
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

82
82
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

131
131
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

286
286
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

267
267
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

132
132
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

303
303
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

219
219
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

242
242
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

836
836
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

259
259
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

680
680
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

136
136
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

88
88

Meer sportnieuws