'Kopzorgen voor Tedesco: 10 (!) Duivels afwezig op training'

247 stemmen
'Kopzorgen voor Tedesco: 10 (!) Duivels afwezig op training'

De Rode Duivels zijn in volle voorbereiding op twee oefenduels. Op 23 maart spelen ze tegen Ierland, om het drie dagen later op te nemen tegen Engeland. De voorbereiding verloopt wel niet vlekkeloos.

Domenico Tedesco en zijn troepen verzamelden zich maandag op het nationale oefencentrum in Tubeke. Daar werken ze toe naar de eerste wedstrijd, tegen de Ieren. Maar met het uitvallen van Romelu Lukaku viel al snel een eerste tegenslag te noteren.

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Geen Lukaku tegen Ierland

De spits van AS Roma zou kampen met een overbelasting van de lies. Dat maakte de voetbalbond zelf bekend op haar officiële kanalen. De topschutter aller tijden van de Duivels zal zo al zeker niet in actie komen tegen de Ieren.

Het Laatste Nieuws zag dan nog eens dat Arthur Theate en Orel Mangala individueel trainen. Dat tweetal is momenteel waarschijnlijk niet topfit. Dezelfde krant voegt daaraan toe dat nog eens zeven Duivels afwezig waren op de training.

Casteels twijfelachtig?

Het gaat om Casteels, Faes, De Winter, Meunier, Tielemans, De Ketelaere en Bakayoko. Die krijgen rust nadat ze het afgelopen weekend in actie kwamen. Enkel de geblesseerde Casteels speelde niet. Hij kampt met een blessure aan de schouder. Dat maakt in totaal dus tien afwezige Duivels op training.

De voorbereiding op het duel tegen Ierland wordt zo duchtig verstoord voor Tedesco en co, die het ook al zonder Kevin De Bruyne moeten doen. Die krijgt rust nadat hij opnieuw geblesseerd raakte bij zijn club Manchester City.

Wat wordt het tegen Ierland?

Meest recent

Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

11
11
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

28
28
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

129
129
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

63
63
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

34
34
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

356
356
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

165
165
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

93
93
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

98
98
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

151
151
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

446
446
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

129
129
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

137
137
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

228
228
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

235
235
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

187
187
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

433
433
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

550
550
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

90
90
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

482
482
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

678
678

Meer sportnieuws