Augustinsson zeer scherp: "Dat mocht niet gebeuren"

238 stemmen
Augustinsson zeer scherp:

RSC Anderlecht miste dé kans om een zeer goede zaak te doen. De Brusselaars verloren met 0-1 van KV Kortrijk. Een dag later verloren Union SG, Royal Antwerp FC en Club Brugge allemaal punten. Ludwig Augustinsson baalde.

LEES OOK: Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Anderlecht faalde tegen KV Kortrijk

Anderlecht had Union SG nog meer onder druk kunnen zetten, terwijl ze hadden kunnen uitlopen op Club Brugge en Antwerp. Anderzijds wist Anderlecht de schade ook beperkt te houden door de resultaten van de concurrenten.

Augustinsson, een van de beteren tijdens de bijzonder zwakke wedstrijd tegen KV Kortrijk, was na de match absoluut niet te spreken over de prestatie van Anderlecht. Hij was scherp bij Het Laatste Nieuws. 

RSCA niet goed genoeg

"Het is moeilijk om woorden te vinden. Het was een slechte prestatie van ons. We verloren elk duel en leden veel balverlies. Dan wordt het moeilijk, natuurlijk. Dit had niet mogen gebeuren. We speelden zonder gevaar, te statisch. Het was gewoon niet goed genoeg. Een match om snel te vergeten, ja. We zijn heel teleurgesteld”, vertelde hij.

Anderlecht begint de play-offs met 3 punten minder dan Union SG en ze tellen er 6 meer dan Antwerp en Club Brugge. Ze hopen goed te starten aan de play-offs en zo voor het eerst sinds 2017 nog eens een landstitel te behalen. Dan zal RSCA zijn niveau wel danig moeten opkrikken. Prestaties zoals tegen KV Kortrijk mag RSCA zich daar zeker niet veroorloven.

Lees ook:

Gaat RSCA in de top 2 eindigen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

44
44
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

31
31
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

107
107
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

96
96
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

60
60
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

160
160
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

52
52
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

112
112
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

52
52
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

120
120
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

207
207
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

492
492
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

230
230
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

824
824
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

63
63
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

497
497
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1132
1132
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

109
109
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

266
266
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

199
199
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

366
366
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

94
94
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

54
54
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

49
49
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

684
684

Meer sportnieuws