De 11 namen: Riemer verbaast vriend & vijand tegen Kortrijk

door
De 11 namen: Riemer verbaast vriend & vijand tegen Kortrijk

Anderlecht krijgt straks nog een laatste kans om nog voor de play-offs al wat te naderen op Union, terwijl KV Kortrijk haar inhaalrace op de overige degradatiekandidaten reeds wil inzetten. Een uur voor de aftrap maakten beide teams hun opstellingen bekend.

Brian Riemer liet vooraf reeds weten dat hij een aantal wijzigingen zou doorvoeren, al was de coach naar eigen zeggen niet van plan om iedereen die een schorsing riskeert aan de kant te laten. Uiteindelijk behoudt van dat vijftal enkel Killian Sardella zijn basisplek.

LEES OOK: Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Uniek spitsenduo

Op het middenveld krijgt het trio Thomas Delaney, Mats Rits en Yari Verschaeren tenslotte de voorkeur op Mario Stroeykens en Théo Leoni, die allebei vier gele kaarten achter hun naam hebben staan. Daarom begint ook Thorgan Hazard uitzonderlijk op de bank.

Zijn vervanger is enigszins verrassend Luis Vazquez. Benieuwd of hij diep in de punt een tandem vormt met Kasper Dolberg, die binnen de gebruikelijke 4-3-3 ook gewoon naar links kan verhuizen. Het duo verschijnt alvast pas voor het eerst samen aan de aftrap.

3 wissels bij KVK

Bij de Kerels geen spoor van Anderlecht-huurling Marco Kana, die net zoals Haraya Fuji en Djiby Seck ontbreekt omwille van een blessure. Ten opzichte van de nederlaag tegen Antwerp van afgelopen weekend wisselt Freyr Alexandersson zijn elftal op drie plaatsen.

Rechts achterin ruimt Ryan Alebiosu plaats voor Nayel Mehssatou, die zijn opleiding in Neerpede genoot. Op het middenveld krijgt Kings Kangwa dan weer de voorkeur op Iver Fossum, diep in de punt tot slot neemt Jonathan Afolabi de plek van Felipe Avenatti in.

Hoe denkt u dat RSCA zal spelen?

Meest recent

'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

1
1
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

7
7
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

17
17
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

171
171
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

85
85
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

57
57
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

331
331
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

138
138
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

26
26
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

287
287
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

334
334
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

98
98
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

274
274
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

350
350
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

445
445
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

345
345
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

119
119
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

653
653
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

772
772
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

249
249
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

335
335
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74

Meer sportnieuws