De 11 namen: Leko & Kohfeldt voeren elk één wissel door

door
De 11 namen: Leko & Kohfeldt voeren elk één wissel door

De laatste speeldag van de reguliere competitie begint in Luik, waar Standard het opneemt tegen Eupen. Een schijnbaar overbodige match, al nemen beide coaches het duidelijk toch serieus.

Tenslotte voert zowel Ivan Leko als Florian Kohfeldt slechts één wissel door ten opzichte van afgelopen weekend. Standard ging toen met 1-0 onderuit in Genk, terwijl de Panda's met het kleinste verschil wisten te winnen van STVV.

LEES OOK: Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Paeshuyse geschorst

Toch moest Kohfeldt zijn elftal noodgedwongen op één plek wijzigen, want Rune Paeshuyse liep tegen zijn vijfde gele kaart aan. Daarom vat Yentl Van Genechten achterin post naast Victor Palsson, Oleksandr Filin en Jason Davidson.

Op het middenveld kiest Kohfeldt opnieuw voor het vaste trio Amadou Keita, Boris Lambert en Brandon Baiye, met Isaac Nuhu en Regan Charles-Cook voorin in steun van spits Renaud Emond. Tussen de palen staat Gabriel Slonina.

Weinig op het spel

Bij de Rouches besloot Leko dan weer om William Balikwisha op het middenveld nog eens de voorkeur te gunnen op Hakim Sahabo. Ondanks de zwakke prestatie rekent ook hij voorts gewoon terug op zijn stilaan vertrouwde namen.

Als nummers 10 en 14 in het klassement zijn Standard en Eupen vooraf reeds veroordeeld tot respectievelijk de Europe en Relegation Play-Offs. Beide kunnen daarin wel nog een gunstigere uitgangspositie proberen af te dwingen.

Wie zal winnen?

Meest recent

Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

65
65
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

64
64
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

425
425
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

45
45
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

62
62
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

177
177
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

97
97
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

309
309
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

140
140
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

174
174
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

136
136
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

200
200
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

235
235
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

164
164
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

174
174
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

318
318
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

562
562
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

342
342
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

181
181
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

66
66
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

169
169
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

136
136
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

481
481
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161

Meer sportnieuws