De 11 namen: Leko & Kohfeldt voeren elk één wissel door

door
De 11 namen: Leko & Kohfeldt voeren elk één wissel door

De laatste speeldag van de reguliere competitie begint in Luik, waar Standard het opneemt tegen Eupen. Een schijnbaar overbodige match, al nemen beide coaches het duidelijk toch serieus.

Tenslotte voert zowel Ivan Leko als Florian Kohfeldt slechts één wissel door ten opzichte van afgelopen weekend. Standard ging toen met 1-0 onderuit in Genk, terwijl de Panda's met het kleinste verschil wisten te winnen van STVV.

LEES OOK: Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Paeshuyse geschorst

Toch moest Kohfeldt zijn elftal noodgedwongen op één plek wijzigen, want Rune Paeshuyse liep tegen zijn vijfde gele kaart aan. Daarom vat Yentl Van Genechten achterin post naast Victor Palsson, Oleksandr Filin en Jason Davidson.

Op het middenveld kiest Kohfeldt opnieuw voor het vaste trio Amadou Keita, Boris Lambert en Brandon Baiye, met Isaac Nuhu en Regan Charles-Cook voorin in steun van spits Renaud Emond. Tussen de palen staat Gabriel Slonina.

Weinig op het spel

Bij de Rouches besloot Leko dan weer om William Balikwisha op het middenveld nog eens de voorkeur te gunnen op Hakim Sahabo. Ondanks de zwakke prestatie rekent ook hij voorts gewoon terug op zijn stilaan vertrouwde namen.

Als nummers 10 en 14 in het klassement zijn Standard en Eupen vooraf reeds veroordeeld tot respectievelijk de Europe en Relegation Play-Offs. Beide kunnen daarin wel nog een gunstigere uitgangspositie proberen af te dwingen.

🚀

Wie zal winnen?

Meest recent

'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

10
10
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

26
26
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

161
161
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

32
32
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

129
129
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

147
147
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

49
49
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

19
19
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

53
53
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

163
163
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

81
81
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

57
57
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

89
89
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

348
348
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

158
158
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

44
44
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

134
134
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

267
267
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

327
327
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

224
224
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

131
131
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

58
58

Meer sportnieuws