AA Gent heeft grote plannen: "Zoals Fredberg en Riemer"

672 stemmen
AA Gent heeft grote plannen:

In Gent lijkt de samenwerking met de huidige coach Hein Vanhaezebrouck ten einde te komen. Er wordt al volop gespeculeerd wie zijn eventuele opvolger zou kunnen worden, en naar welke club Vanhaezebrouck zou kunnen gaan.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Gent zoekt nieuwe coach én TD

De vraag is niet of Gent en Vanhaezebrouck straks uit elkaar gaan, maar wanneer. Als zijn contract in juni ten einde is of nog vóór het slot van de competitie? In elk geval zal Gent een opvolger moeten zoeken.

Wim De Coninck stelt dat Gent een nieuwe coach én een nieuwe technisch directeur zal zoeken. Voorzitter Sam Baro heeft namelijk aangekondigd dat AA Gent evolueert naar een structuur met een 'Manager Sports' en een 'Manager Non-sports'.

Zoals Fredberg en Riemer bij Anderlecht

Dit zou moeten helpen om de besluitvorming in transfers te verbeteren en meer evenwicht te brengen in de verantwoordelijkheden binnen de club. “Zoek je eerst een coach en dan pas een technisch directeur of omgekeerd?”, vraagt De Coninck zich af in Het Nieuwsblad.

“Dat is zoals het verhaal van de kip en het ei. Ach, je moet vooral een combinatie vinden waarbij de persoonlijkheden compatibel zijn, zoals bijvoorbeeld Fredberg en Riemer bij Anderlecht.”

Wat doet Vanhaezebrouck?

Bepaalde bronnen linkten Hein Vanhaezebrouck aan Club Brugge. Dat 'gerucht' ging een eigen leven leiden. De coach was zeer duidelijk over een mogelijk vertrek naar Club Brugge. "Daar is helemaal niets van aan. Dat is onmogelijk. Als je al die jaren in Gent hebt gewerkt, dan ga je het volgende jaar niet naar Club Brugge. Misschien zelfs nooit. Je hebt iets opgebouwd met AA Gent en deze fans.”

“We hebben ongeziene zaken gerealiseerd. Binnen 20 jaar spreekt men er nog over. Dáár sta ik voor. Dus al die stories over mij en Club Brugge: stop ermee. Ik vind dat ook volkomen respectloos tegenover Ronny Deila, een goede collega", schepte hij duidelijkheid.

Zal Vanhaezebrouck nog in België coachen?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

117
117
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

29
29
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

62
62
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

16
16
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

53
53
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

41
41
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

302
302
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

188
188
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

440
440
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

143
143
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

92
92
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

122
122
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

150
150
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

180
180
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

159
159
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

483
483
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

566
566
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

870
870
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

257
257
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

209
209
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

549
549
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

188
188
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

318
318
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1062
1062

Meer sportnieuws