Deila & co zijn ambitieus: "Niets opgegeven"

door
Deila & co zijn ambitieus:

Club Brugge kende nog eens een leuke week. Het won van OHL en Molde en ze willen tegen STVV doorgaan op dat elan. Na de partij waren er alvast positieve boodschappen voor de komende weken.

LEES OOK: Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge tankt vertrouwen

"Dit moet tevens een boost betekenen voor het vervolg van ons seizoen. Ook voor mezelf, want ik heb best moeilijke maanden achter de rug. Ik voel me echter terug beter worden. Al moet ik wel nog blijven werken aan mijn voorzetten, want die moeten nog beter", zei Bjorn Meijer na de match;

Simon Mignolet wil voortbouwen op het Europese succes. "We staan nu in een kwartfinale, ik heb het een paar keer meegemaakt. In onze kleedkamer zullen er jongens zijn die het nooit nog meemaken. Dit moet je dus met beide handen grijpen, zowel voor jezelf als voor het team. De coach geniet daarvan mee. Gewoon onze eigen wedstrijd spelen en iedereen binnen Club Brugge wil winnen, zowel Europees als in de competitie. Zo moeten we verder bouwen."

Comeback in Jupiler Pro League?

Het slotwoord was voor Ronny Deila. De coach wil de komende 11 matchen de criticasters lik op stuk geven. Club Brugge mikt eerst op Anderlecht.

"Nu moeten we gewoon met geloof naar de volgende wedstrijden gaan. We moeten match per match bekijken, maar willen wel zover mogelijk geraken in deze competitie. En niet enkel in Europa, maar ook in de Jupiler Pro League is er nog veel om voor te spelen. Ik heb bijgevolg nog niets opgegeven", aldus de trainer.

Gaat Club de criticasters lik op stuk geven?

Meest recent

‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

18
18
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

71
71
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

55
55
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

184
184
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

157
157
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

39
39
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

316
316
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

63
63
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

549
549
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

445
445
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

473
473
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

603
603
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

425
425
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

329
329
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

190
190
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

505
505
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

686
686
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

144
144
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

492
492
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

460
460
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

611
611
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

237
237
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

152
152
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

534
534
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

101
101

Meer sportnieuws