Deila & co zijn ambitieus: "Niets opgegeven"

225 stemmen
Deila & co zijn ambitieus:

Club Brugge kende nog eens een leuke week. Het won van OHL en Molde en ze willen tegen STVV doorgaan op dat elan. Na de partij waren er alvast positieve boodschappen voor de komende weken.

LEES OOK: 'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge tankt vertrouwen

"Dit moet tevens een boost betekenen voor het vervolg van ons seizoen. Ook voor mezelf, want ik heb best moeilijke maanden achter de rug. Ik voel me echter terug beter worden. Al moet ik wel nog blijven werken aan mijn voorzetten, want die moeten nog beter", zei Bjorn Meijer na de match;

Simon Mignolet wil voortbouwen op het Europese succes. "We staan nu in een kwartfinale, ik heb het een paar keer meegemaakt. In onze kleedkamer zullen er jongens zijn die het nooit nog meemaken. Dit moet je dus met beide handen grijpen, zowel voor jezelf als voor het team. De coach geniet daarvan mee. Gewoon onze eigen wedstrijd spelen en iedereen binnen Club Brugge wil winnen, zowel Europees als in de competitie. Zo moeten we verder bouwen."

Comeback in Jupiler Pro League?

Het slotwoord was voor Ronny Deila. De coach wil de komende 11 matchen de criticasters lik op stuk geven. Club Brugge mikt eerst op Anderlecht.

"Nu moeten we gewoon met geloof naar de volgende wedstrijden gaan. We moeten match per match bekijken, maar willen wel zover mogelijk geraken in deze competitie. En niet enkel in Europa, maar ook in de Jupiler Pro League is er nog veel om voor te spelen. Ik heb bijgevolg nog niets opgegeven", aldus de trainer.

Gaat Club de criticasters lik op stuk geven?

Meest recent

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

12
12
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

92
92
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

43
43
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

71
71
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

228
228
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

45
45
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

320
320
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

179
179
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

168
168
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

366
366
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

255
255
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

640
640
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

457
457
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

465
465
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

342
342
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

146
146
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

137
137
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

61
61
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

189
189
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

411
411
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

581
581
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

101
101
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

355
355
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

482
482
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

479
479

Meer sportnieuws