Vanhaezebrouck schept duidelijkheid over Club Brugge-gerucht

door
Vanhaezebrouck schept duidelijkheid over Club Brugge-gerucht

Bepaalde 'voetbalinfluencers' en 'podcasters' linkten Hein Vanhaezebrouck aan Club Brugge. Dat 'gerucht' ging een eigen leven leiden. De coach was zeer duidelijk over een mogelijk vertrek naar Club Brugge.

LEES OOK: Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Niet naar Club Brugge

Vanhaezebrouck sprak in het verleden zijn liefde uit voor Anderlecht, toen hij er werd aangesteld, en is een icoon bij AA Gent. Bij Club Brugge was hij dan ook logischerwijs niet geliefd, aangezien zij de grote rivaal zijn van Gent en RSCA. Dergelijke overstap zou dan ook héél vreemd zijn en daarom was het 'gerucht' al snel ongeloofwaardig.

Vanhaezebrouck sloot vandaag de deur voor Club Brugge. Dat deed hij op zijn persbabbel. Einde van een bericht dat eigenlijk weinig aandacht verdiende.

359 matchen coach van AA Gent

"Daar is helemaal niets van aan. Dat is onmogelijk. Als je al die jaren in Gent hebt gewerkt, dan ga je het volgende jaar niet naar Club Brugge. Misschien zelfs nooit. Je hebt iets opgebouwd met AA Gent en deze fans. We hebben ongeziene zaken gerealiseerd. Binnen 20 jaar spreekt men er nog over. Dáár sta ik voor. Dus al die stories over mij en Club Brugge: stop ermee. Ik vind dat ook volkomen respectloos tegenover Ronny Deila, een goede collega", schepte hij duidelijkheid.

Vanhaezebrouck was tot op heden 359 matchen trainer van AA Gent. In zijn eerste periode loodste hij de club naar de Belgische top. Hij won er de landstitel en bereikte de tweede ronde van de Champions League. In zijn tweede passage lukte dat niet. AA Gent viel de afgelopen jaren steevast uit de top vier, maar kon wel een Beker van België winnen.

Goed dat hij duidelijkheid schept?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

114
114
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

107
107
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

125
125
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

50
50
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

365
365
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

533
533
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

796
796
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

264
264
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

575
575
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

459
459
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

211
211
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

86
86
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

274
274
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

301
301
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

163
163
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

300
300
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

79
79
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

380
380
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

140
140
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

235
235
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

582
582
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

71
71
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

552
552
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63

Meer sportnieuws