Vanhaezebrouck schept duidelijkheid over Club Brugge-gerucht

door
Vanhaezebrouck schept duidelijkheid over Club Brugge-gerucht

Bepaalde 'voetbalinfluencers' en 'podcasters' linkten Hein Vanhaezebrouck aan Club Brugge. Dat 'gerucht' ging een eigen leven leiden. De coach was zeer duidelijk over een mogelijk vertrek naar Club Brugge.

LEES OOK: Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Niet naar Club Brugge

Vanhaezebrouck sprak in het verleden zijn liefde uit voor Anderlecht, toen hij er werd aangesteld, en is een icoon bij AA Gent. Bij Club Brugge was hij dan ook logischerwijs niet geliefd, aangezien zij de grote rivaal zijn van Gent en RSCA. Dergelijke overstap zou dan ook héél vreemd zijn en daarom was het 'gerucht' al snel ongeloofwaardig.

Vanhaezebrouck sloot vandaag de deur voor Club Brugge. Dat deed hij op zijn persbabbel. Einde van een bericht dat eigenlijk weinig aandacht verdiende.

359 matchen coach van AA Gent

"Daar is helemaal niets van aan. Dat is onmogelijk. Als je al die jaren in Gent hebt gewerkt, dan ga je het volgende jaar niet naar Club Brugge. Misschien zelfs nooit. Je hebt iets opgebouwd met AA Gent en deze fans. We hebben ongeziene zaken gerealiseerd. Binnen 20 jaar spreekt men er nog over. Dáár sta ik voor. Dus al die stories over mij en Club Brugge: stop ermee. Ik vind dat ook volkomen respectloos tegenover Ronny Deila, een goede collega", schepte hij duidelijkheid.

Vanhaezebrouck was tot op heden 359 matchen trainer van AA Gent. In zijn eerste periode loodste hij de club naar de Belgische top. Hij won er de landstitel en bereikte de tweede ronde van de Champions League. In zijn tweede passage lukte dat niet. AA Gent viel de afgelopen jaren steevast uit de top vier, maar kon wel een Beker van België winnen.

Goed dat hij duidelijkheid schept?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

34
34
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

57
57
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

44
44
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

19
19
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

239
239
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

141
141
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

353
353
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

347
347
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

214
214
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

331
331
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

213
213
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

129
129
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

168
168
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

178
178
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

671
671
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

693
693
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

327
327
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

170
170
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

55
55
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

296
296

Meer sportnieuws