Vanhaezebrouck schept duidelijkheid over Club Brugge-gerucht

door
Vanhaezebrouck schept duidelijkheid over Club Brugge-gerucht

Bepaalde 'voetbalinfluencers' en 'podcasters' linkten Hein Vanhaezebrouck aan Club Brugge. Dat 'gerucht' ging een eigen leven leiden. De coach was zeer duidelijk over een mogelijk vertrek naar Club Brugge.

LEES OOK: Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Niet naar Club Brugge

Vanhaezebrouck sprak in het verleden zijn liefde uit voor Anderlecht, toen hij er werd aangesteld, en is een icoon bij AA Gent. Bij Club Brugge was hij dan ook logischerwijs niet geliefd, aangezien zij de grote rivaal zijn van Gent en RSCA. Dergelijke overstap zou dan ook héél vreemd zijn en daarom was het 'gerucht' al snel ongeloofwaardig.

Vanhaezebrouck sloot vandaag de deur voor Club Brugge. Dat deed hij op zijn persbabbel. Einde van een bericht dat eigenlijk weinig aandacht verdiende.

359 matchen coach van AA Gent

"Daar is helemaal niets van aan. Dat is onmogelijk. Als je al die jaren in Gent hebt gewerkt, dan ga je het volgende jaar niet naar Club Brugge. Misschien zelfs nooit. Je hebt iets opgebouwd met AA Gent en deze fans. We hebben ongeziene zaken gerealiseerd. Binnen 20 jaar spreekt men er nog over. Dáár sta ik voor. Dus al die stories over mij en Club Brugge: stop ermee. Ik vind dat ook volkomen respectloos tegenover Ronny Deila, een goede collega", schepte hij duidelijkheid.

Vanhaezebrouck was tot op heden 359 matchen trainer van AA Gent. In zijn eerste periode loodste hij de club naar de Belgische top. Hij won er de landstitel en bereikte de tweede ronde van de Champions League. In zijn tweede passage lukte dat niet. AA Gent viel de afgelopen jaren steevast uit de top vier, maar kon wel een Beker van België winnen.

Goed dat hij duidelijkheid schept?

Meest recent

Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

5
5
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

54
54
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

28
28
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

57
57
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

293
293
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

174
174
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

62
62
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

95
95
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

301
301
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

56
56
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

29
29
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

153
153
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

176
176
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

160
160
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

855
855
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

165
165
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

46
46
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

135
135
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

367
367
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

265
265
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

614
614
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

729
729
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

204
204

Meer sportnieuws