Haalt Mechelen top zes? "Ik zie ze niet snel winnen op OHL"

door
Haalt Mechelen top zes?

Op de laatste speeldag van de reguliere competitie wordt er nog steeds volop gestreden voor een ticket in de Champions' Play-Offs. KRC Genk en KV Mechelen staan voorlopig in de top zes, maar zowel Cercle Brugge als KAA Gent azen nog op een ticket voor de eindronde. 

Analist en voormalige coach Dennis van Wijk is er dan ook van overtuigd dat Cercle Brugge in de top zes zal eindigen. De 'Vereniging' staat voorlopig zevende én moet hopen dat zowel Genk en KV Mechelen punten laten vallen. 

Het minimum

"Ik zie een grote kans dat Cercle het haalt, al hebben ze het niet in eigen handen", vertelde hij aan Krant van West-Vlaanderen. "Thuis winnen van RWDM lijkt mij geen groot probleem. Als je ambitie hebt voor de Champions' Play-offs is dat het minimum, al heb je geschorsten of geblesseerden.

"Ik zie ze dat wel doen. Met hun sturm-und-drangvoetbal en meteen de tweede bal oppikken zal het heel zwakke RWDM het heel moeilijk hebben."

Maar natuurlijk is het voor Cercle dan nog steeds bang afwachten wat de concurrentie zal doen. "Dan blijft Cercle natuurlijk nog afhankelijk van de uitslagen van Mechelen, Genk en Gent. Gent zie ik thuis nog wel winnen van Charleroi."

Mechelen

Van Wijk heeft minder vertrouwen in de play-off-kansen van KV Mechelen. "Mechelen zie ik niet zo snel winnen op OH Leuven, dat er alles zal aan doen om zijn laatste kans te grijpen om de Relegation Play-offs te ontlopen – al kan Leuven het moeilijk hebben met die druk."

"Idem voor Genk op Westerlo, altijd een moeilijke verplaatsing en ook de Kemphanen hebben nog een punt nodig om de degradatieplay-offs te ontlopen."

Ik zou het liefst ... zien spelen in de Champions' Play-Offs.

Meest recent

KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

0
0
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

95
95
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

26
26
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

124
124
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

168
168
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

101
101
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

166
166
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

455
455
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

163
163
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

433
433
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

168
168
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

401
401
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

60
60
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

78
78
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

282
282
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

272
272
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

122
122
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

581
581
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

387
387
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

463
463
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

318
318

Meer sportnieuws