Opvallende afwezige bij Club Brugge: oorzaak bekend

932
Opvallende afwezige bij Club Brugge: oorzaak bekend

Om zijn job veilig te stellen volstaat voor Ronny Deila alleen de kwalificatie tegen Molde. Helaas voor de coach van Club Brugge zal hij donderdag geen beroep kunnen doen op een van zijn favoriete spelers.

Met de terugkeer van Simon Mignolet, Igor Thiago, Antonio Nusa en Éder Balanta kreeg Blauw-Zwart uitstekend nieuws uit de ziekenboeg. Ten opzichte van de heenwedstrijd in Noorwegen, waar Club met 2-1 onderuit ging, is ook Hugo Vetlesen weer van de partij.

Zinckernagel uit selectie

Daartegenover ontbreekt Philip Zinckernagel verrassend genoeg in de selectie. De 29-jarige Deen dwong vorige week als invaller een penalty af, maar lag met balverlies ook aan de basis van de late nederlaag. Ook tegen OH Leuven luidde hij een tegendoelpunt in.

Deila gaf tijdens zijn persbabbel bovendien geen uitleg over zijn afwezigheid, wat voer biedt voor speculaties. Toch hoeven we het volgens Het Nieuwsblad niet te ver te zoeken, want Zinckernagel zou simpelweg omwille van een lichte blessure forfait moeten geven.

Wie links voorin?

Wat er precies aan de hand is met de polyvalente aanvaller is nog niet helemaal duidelijk, maar nog volgens de krant zal hij alleszins niet echt worden gemist. Integendeel: dat hij Zinckernagel niet kan opstellen wordt er zelfs als een voordeel beschouwd voor Deila.

Tenslotte wordt hij zo haast gedwongen om links voorin te kiezen voor Nusa, Michal Skoras of Ferran Jutglà, die stuk voor stuk beter liggen bij de fans én voor meer diepgang en dynamiek kunnen zorgen. Of krijgt het experiment met De Cuyper alsnog een vervolg?

Wie moet starten als linksbuiten?

Meest recent

De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

12
12
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

20
20
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

87
87
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

92
92
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

21
21
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

152
152
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

79
79
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

179
179
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

164
164
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

252
252
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

199
199
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

250
250
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

417
417
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

195
195
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

194
194
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

168
168
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

20
20

Meer sportnieuws