Opvallende afwezige bij Club Brugge: oorzaak bekend

932 stemmen
Opvallende afwezige bij Club Brugge: oorzaak bekend

Om zijn job veilig te stellen volstaat voor Ronny Deila alleen de kwalificatie tegen Molde. Helaas voor de coach van Club Brugge zal hij donderdag geen beroep kunnen doen op een van zijn favoriete spelers.

Met de terugkeer van Simon Mignolet, Igor Thiago, Antonio Nusa en Éder Balanta kreeg Blauw-Zwart uitstekend nieuws uit de ziekenboeg. Ten opzichte van de heenwedstrijd in Noorwegen, waar Club met 2-1 onderuit ging, is ook Hugo Vetlesen weer van de partij.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Zinckernagel uit selectie

Daartegenover ontbreekt Philip Zinckernagel verrassend genoeg in de selectie. De 29-jarige Deen dwong vorige week als invaller een penalty af, maar lag met balverlies ook aan de basis van de late nederlaag. Ook tegen OH Leuven luidde hij een tegendoelpunt in.

Deila gaf tijdens zijn persbabbel bovendien geen uitleg over zijn afwezigheid, wat voer biedt voor speculaties. Toch hoeven we het volgens Het Nieuwsblad niet te ver te zoeken, want Zinckernagel zou simpelweg omwille van een lichte blessure forfait moeten geven.

Wie links voorin?

Wat er precies aan de hand is met de polyvalente aanvaller is nog niet helemaal duidelijk, maar nog volgens de krant zal hij alleszins niet echt worden gemist. Integendeel: dat hij Zinckernagel niet kan opstellen wordt er zelfs als een voordeel beschouwd voor Deila.

Tenslotte wordt hij zo haast gedwongen om links voorin te kiezen voor Nusa, Michal Skoras of Ferran Jutglà, die stuk voor stuk beter liggen bij de fans én voor meer diepgang en dynamiek kunnen zorgen. Of krijgt het experiment met De Cuyper alsnog een vervolg?

Wie moet starten als linksbuiten?

Meest recent

'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

0
0
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

56
56
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

100
100
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

693
693
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

145
145
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

64
64
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

147
147
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

74
74
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

234
234
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

103
103
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

488
488
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

480
480
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

393
393
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

872
872
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

205
205
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

265
265
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

407
407
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

574
574
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

219
219
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

178
178
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

99
99
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

75
75
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

480
480

Meer sportnieuws