Opvallende afwezige bij Club Brugge: oorzaak bekend

door
Opvallende afwezige bij Club Brugge: oorzaak bekend

Om zijn job veilig te stellen volstaat voor Ronny Deila alleen de kwalificatie tegen Molde. Helaas voor de coach van Club Brugge zal hij donderdag geen beroep kunnen doen op een van zijn favoriete spelers.

Met de terugkeer van Simon Mignolet, Igor Thiago, Antonio Nusa en Éder Balanta kreeg Blauw-Zwart uitstekend nieuws uit de ziekenboeg. Ten opzichte van de heenwedstrijd in Noorwegen, waar Club met 2-1 onderuit ging, is ook Hugo Vetlesen weer van de partij.

Zinckernagel uit selectie

Daartegenover ontbreekt Philip Zinckernagel verrassend genoeg in de selectie. De 29-jarige Deen dwong vorige week als invaller een penalty af, maar lag met balverlies ook aan de basis van de late nederlaag. Ook tegen OH Leuven luidde hij een tegendoelpunt in.

Deila gaf tijdens zijn persbabbel bovendien geen uitleg over zijn afwezigheid, wat voer biedt voor speculaties. Toch hoeven we het volgens Het Nieuwsblad niet te ver te zoeken, want Zinckernagel zou simpelweg omwille van een lichte blessure forfait moeten geven.

Wie links voorin?

Wat er precies aan de hand is met de polyvalente aanvaller is nog niet helemaal duidelijk, maar nog volgens de krant zal hij alleszins niet echt worden gemist. Integendeel: dat hij Zinckernagel niet kan opstellen wordt er zelfs als een voordeel beschouwd voor Deila.

Tenslotte wordt hij zo haast gedwongen om links voorin te kiezen voor Nusa, Michal Skoras of Ferran Jutglà, die stuk voor stuk beter liggen bij de fans én voor meer diepgang en dynamiek kunnen zorgen. Of krijgt het experiment met De Cuyper alsnog een vervolg?

Wie moet starten als linksbuiten?

Meest recent

Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

0
0
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

122
122
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

156
156
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

103
103
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

208
208
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

57
57
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

78
78
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

203
203
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

271
271
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

94
94
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

95
95
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

120
120
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

230
230
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

165
165
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

162
162
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

141
141
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

410
410
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

384
384
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

513
513
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

398
398
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

125
125
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

171
171
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

306
306
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

93
93

Meer sportnieuws