Vertessen vertrok bij PSV: "Hij duwde hem naar de uitgang"

door
Vertessen vertrok bij PSV:

PSV verkocht Yorbe Vertessen afgelopen januari voor bijna 5 miljoen euro aan Union Berlin. De flankaanvaller was niet meer tevreden over zijn status bij de Nederlandse topclub. PSV-watcher Rik Elfrink sprak over diens vertrek bij Voetbalzone.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Vertessen verliet PSV

“Hij heeft heel bewust die keuze gemaakt. Persoonlijk vond ik het erg jammer dat hij vertrok. Je kunt in je carrière misschien maar één keer kampioen worden en bij Union Berlin ga je dat niet zo snel worden. Anderzijds maakt hij die keuze en wil hij gewoon meer spelen, hij zou daar ook beter gaan verdienen en misschien was het zo dat hij echt toe was aan een nieuwe stap, ik hoop alleen voor hem dat hij er geen spijt van krijgt."

Vertessen kende nog niet veel plezier bij de club uit de Bundesliga. Hij startte nog maar 2 keer in de basis. Hij viel een aantal keren.

Vooral invaller bij Union Berlin

"Ik denk dat de zaakwaarnemer een flinke rol heeft gespeeld en Vertessen enigszins naar de uitgang heeft gedreven. Dat hij op een gegeven moment naar buiten trad met het nieuws stappen te willen maken, maar hij is in ieder geval altijd eerlijk en open geweest. Hij heeft niet gelogen en ik denk niet dat als Vertessen ooit weer tegen PSV speelt, hij wordt uitgefloten", zegt hij.

Vertessen hoopt de komende maanden en jaren uit te groeien tot een basispion bij Union Berlin. Via die weg hoopt hij zich dan ook in de kijker te spelen van bondscoach Domenico Tedesco.

Maakte Vertessen de goede keuze?

Meest recent

'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

46
46
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

53
53
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

207
207
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

151
151
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

109
109
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

100
100
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

137
137
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

285
285
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

158
158
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

106
106
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

135
135
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

105
105
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

166
166
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

53
53
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

124
124
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

370
370
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

149
149
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

223
223
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

60
60
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

230
230
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

102
102
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

154
154
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

100
100

Meer sportnieuws