'Galatasaray wil sterkhouder wegkapen bij Union SG'

396 stemmen
'Galatasaray wil sterkhouder wegkapen bij Union SG'

Bij Union SG zullen ze na het seizoen wellicht afscheid gaan nemen van een aantal sterkhouders. Heel wat jongens speelden zich weer in de kijker. Zo heeft Galatasaray zijn oog laten vallen op een speler van de Brusselaars.

Galatasaray zou volgens Turkse bronnen wel graten zien in een zomertransfer van Cameron Puertas. Ze zijn op zoek naar een creatieve centrale middenvelder en eerder dachten ze al aan Bilal El Khannouss.

LEES OOK: 'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Galatasaray aast op Puertas

De speler van KRC Genk is inzake transferprijs te duur voor de club van Dries Mertens. Puertas is wellicht een stuk goedkoper. Volgens Transfermarkt heeft de speler een marktwaarde van 7 miljoen euro, al zal Union SG zeker dubbele cijfers willen ontvangen voor zijn draaischijf.

Union SG zit immers in een goede onderhandelingspositie. Puertas ligt nog tot medio 2025 onder contract en de leider uit de Jupiler Pro League heeft nog een optie om het contract met een jaar open te breken. Daardoor kunnen ze dus stevig onderhandelen over de prijs. 

Scouten tegen Fenerbahçe?

Puertas is aan een fantastisch seizoen bezig in het Dudenpark. Hij wist dit seizoen 8 keer de weg naar de netten te vinden en hij deelde ook al 19 assists uit. Dat zijn zeer straffe cijfers.

Vorige donderdag was hij nog goed tegen Fenerbahçe. Galatasaray zal hem wellicht daar in de gaten hebben gehouden. Het is nog afwachten of Puertas ook in de terugmatch zal spelen, aangezien de match van zondag op het veld van Royal Antwerp FC van groter belang is voor de troepen van Alexander Blessin.

Zal Puertas na het seizoen vertrekken bij Union SG?

Meest recent

Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

65
65
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

227
227
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

59
59
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

117
117
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

90
90
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

316
316
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

157
157
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

111
111
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

607
607
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

331
331
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

564
564
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

583
583
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

743
743
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

66
66
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

194
194
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

152
152
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

740
740
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

341
341
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

231
231
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

178
178
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

175
175
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

266
266
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

165
165
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

528
528
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

92
92

Meer sportnieuws