'Galatasaray wil sterkhouder wegkapen bij Union SG'

door
'Galatasaray wil sterkhouder wegkapen bij Union SG'

Bij Union SG zullen ze na het seizoen wellicht afscheid gaan nemen van een aantal sterkhouders. Heel wat jongens speelden zich weer in de kijker. Zo heeft Galatasaray zijn oog laten vallen op een speler van de Brusselaars.

Galatasaray zou volgens Turkse bronnen wel graten zien in een zomertransfer van Cameron Puertas. Ze zijn op zoek naar een creatieve centrale middenvelder en eerder dachten ze al aan Bilal El Khannouss.

LEES OOK: Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Galatasaray aast op Puertas

De speler van KRC Genk is inzake transferprijs te duur voor de club van Dries Mertens. Puertas is wellicht een stuk goedkoper. Volgens Transfermarkt heeft de speler een marktwaarde van 7 miljoen euro, al zal Union SG zeker dubbele cijfers willen ontvangen voor zijn draaischijf.

Union SG zit immers in een goede onderhandelingspositie. Puertas ligt nog tot medio 2025 onder contract en de leider uit de Jupiler Pro League heeft nog een optie om het contract met een jaar open te breken. Daardoor kunnen ze dus stevig onderhandelen over de prijs. 

Scouten tegen Fenerbahçe?

Puertas is aan een fantastisch seizoen bezig in het Dudenpark. Hij wist dit seizoen 8 keer de weg naar de netten te vinden en hij deelde ook al 19 assists uit. Dat zijn zeer straffe cijfers.

Vorige donderdag was hij nog goed tegen Fenerbahçe. Galatasaray zal hem wellicht daar in de gaten hebben gehouden. Het is nog afwachten of Puertas ook in de terugmatch zal spelen, aangezien de match van zondag op het veld van Royal Antwerp FC van groter belang is voor de troepen van Alexander Blessin.

Zal Puertas na het seizoen vertrekken bij Union SG?

Meest recent

'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

22
22
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

135
135
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

25
25
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

239
239
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

59
59
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

305
305
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

96
96
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

238
238
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

55
55
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

46
46
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

314
314
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

27
27
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

108
108
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

136
136
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

150
150
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

91
91
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

58
58
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

125
125
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

152
152
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

333
333
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

56
56
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

368
368
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1201
1201
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

84
84

Meer sportnieuws