'Galatasaray wil sterkhouder wegkapen bij Union SG'

door
'Galatasaray wil sterkhouder wegkapen bij Union SG'

Bij Union SG zullen ze na het seizoen wellicht afscheid gaan nemen van een aantal sterkhouders. Heel wat jongens speelden zich weer in de kijker. Zo heeft Galatasaray zijn oog laten vallen op een speler van de Brusselaars.

Galatasaray zou volgens Turkse bronnen wel graten zien in een zomertransfer van Cameron Puertas. Ze zijn op zoek naar een creatieve centrale middenvelder en eerder dachten ze al aan Bilal El Khannouss.

LEES OOK: Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Galatasaray aast op Puertas

De speler van KRC Genk is inzake transferprijs te duur voor de club van Dries Mertens. Puertas is wellicht een stuk goedkoper. Volgens Transfermarkt heeft de speler een marktwaarde van 7 miljoen euro, al zal Union SG zeker dubbele cijfers willen ontvangen voor zijn draaischijf.

Union SG zit immers in een goede onderhandelingspositie. Puertas ligt nog tot medio 2025 onder contract en de leider uit de Jupiler Pro League heeft nog een optie om het contract met een jaar open te breken. Daardoor kunnen ze dus stevig onderhandelen over de prijs. 

Scouten tegen Fenerbahçe?

Puertas is aan een fantastisch seizoen bezig in het Dudenpark. Hij wist dit seizoen 8 keer de weg naar de netten te vinden en hij deelde ook al 19 assists uit. Dat zijn zeer straffe cijfers.

Vorige donderdag was hij nog goed tegen Fenerbahçe. Galatasaray zal hem wellicht daar in de gaten hebben gehouden. Het is nog afwachten of Puertas ook in de terugmatch zal spelen, aangezien de match van zondag op het veld van Royal Antwerp FC van groter belang is voor de troepen van Alexander Blessin.

Zal Puertas na het seizoen vertrekken bij Union SG?

Meest recent

Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

0
0
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

23
23
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

45
45
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

31
31
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

119
119
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

58
58
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

469
469
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

47
47
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

59
59
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

58
58
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

289
289
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

228
228
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

329
329
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

516
516
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

248
248
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

325
325
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

212
212
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

94
94
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

149
149
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

172
172
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

147
147
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

34
34
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

181
181
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

153
153
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

367
367

Meer sportnieuws