Verbruggen: "Wilde niet per se weg bij Anderlecht"

426 stemmen
Verbruggen:

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat spelers vertrekken. Bart Verbruggen was dé uitgaande transfer. Hij trok voor 20 miljoen euro naar Brighton & Hove Albion. Hij sprak over zijn vertrek uit het Lotto Park.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Verbruggen volgt Anderlecht

Verbruggen was een half seizoen titularis bij Anderlecht en maakte daarin heel veel indruk. Hij wist daardoor veel interesse te lokken. Brighton & Hove Albion en Burnley deden voorstellen, maar de Nederlandse keeper trok naar Brighton. Hij is Anderlecht zeker niet uit het oog verloren.

"Ik volg hen zeker nog. Ze staan tweede en wie weet met de play-offs. Anderlecht blijft altijd een speciaal plekje hebben bij mij”, zei Verbruggen bij Play Sports. 

Brighton was niet te weigeren

Het was best verrassend dat Verbruggen Anderlecht al zo snel verliet. Al was het al snel duidelijk dat hij een zeer groot talent was. Dat zagen andere clubs ook. Clubs uit de Premier League hebben geld genoeg en Anderlecht kon die 20 miljoen euro, voor een keeper nota bene, niet weigeren. 

"Het was snel, dat zeker. Ik heb nooit het gevoel gehad dat ik echt weg wilde bij Anderlecht. Als een club als Brighton komt, dan twijfel je echter niet. Het was altijd mijn droom om op dat niveau te spelen. Hier kan ik nog heel veel bijleren”, verklaarde hij zijn vertrek.

Verbruggen speelt vaak bij de ploeg van Robert De Zerbi, die er wel een zeer bizar rotatiesysteem op nahoudt bij de keepers.

Maakte hij een goede keuze?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

6
6
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

136
136
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

63
63
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

87
87
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

124
124
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

76
76
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

119
119
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

44
44
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

285
285
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

627
627
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

60
60
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

262
262
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

275
275
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

559
559
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

461
461
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

709
709
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

113
113
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

184
184
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

96
96
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

234
234
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

170
170
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

160
160

Meer sportnieuws