Verbruggen: "Wilde niet per se weg bij Anderlecht"

door
Verbruggen:

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat spelers vertrekken. Bart Verbruggen was dé uitgaande transfer. Hij trok voor 20 miljoen euro naar Brighton & Hove Albion. Hij sprak over zijn vertrek uit het Lotto Park.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

Verbruggen volgt Anderlecht

Verbruggen was een half seizoen titularis bij Anderlecht en maakte daarin heel veel indruk. Hij wist daardoor veel interesse te lokken. Brighton & Hove Albion en Burnley deden voorstellen, maar de Nederlandse keeper trok naar Brighton. Hij is Anderlecht zeker niet uit het oog verloren.

"Ik volg hen zeker nog. Ze staan tweede en wie weet met de play-offs. Anderlecht blijft altijd een speciaal plekje hebben bij mij”, zei Verbruggen bij Play Sports. 

Brighton was niet te weigeren

Het was best verrassend dat Verbruggen Anderlecht al zo snel verliet. Al was het al snel duidelijk dat hij een zeer groot talent was. Dat zagen andere clubs ook. Clubs uit de Premier League hebben geld genoeg en Anderlecht kon die 20 miljoen euro, voor een keeper nota bene, niet weigeren. 

"Het was snel, dat zeker. Ik heb nooit het gevoel gehad dat ik echt weg wilde bij Anderlecht. Als een club als Brighton komt, dan twijfel je echter niet. Het was altijd mijn droom om op dat niveau te spelen. Hier kan ik nog heel veel bijleren”, verklaarde hij zijn vertrek.

Verbruggen speelt vaak bij de ploeg van Robert De Zerbi, die er wel een zeer bizar rotatiesysteem op nahoudt bij de keepers.

Maakte hij een goede keuze?

Meest recent

Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

8
8
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

66
66
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

110
110
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

56
56
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

36
36
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

69
69
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

68
68
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

364
364
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

114
114
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

214
214
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

49
49
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

62
62
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

90
90
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

356
356
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

233
233
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

217
217
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

268
268
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

79
79
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

544
544
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

775
775
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

234
234
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

272
272
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

346
346

Meer sportnieuws