Sam Baro heeft slecht nieuws voor Mogi Bayat & co

door
Sam Baro heeft slecht nieuws voor Mogi Bayat & co

Bij AA Gent lag de macht de afgelopen jaren toch wat veel bij makelaars. Het is algemeen bekend dat Mogi Bayat, Dudu Dahan en Roger Henrotay een tijdlang de nodige zaken deden met de club. Sam Baro wil het anders aanpakken.

LEES OOK: Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

Makelaars minder belangrijk bij AA Gent

AA Gent bouwde een bepaald netwerk uit met die makelaars en dat zorgde bij de aanhang voor meer en meer wrevel. Anno 2024 zijn er veel meer tools om te spelers te ontdekken. Baro gaat het professioneler aanpakken. 

"Kijk, bij Gent werden makelaars al eens ingeschakeld voor een bredere visie. Ik ben daar volledig tegen. Makelaars moeten niet meedenken over het bredere plaatje van de club. De scouting moet de kern worden van onze inkomende en uitgaande transfers”, zei hij aan Het Nieuwsblad. 

Rijk van Bayat bij AA Gent voorbij?

Baro zegt terecht dat een makelaar niet voor elke deal noodzakelijk is. Dat klopt ook. Alleen zit het zo ingeburgerd in het voetbal en zal het toch ‘moeten’. Anders kunnen bepaalde makelaars je ook dwarsbomen. Bayat, die ook in januari weer wat deals mocht afronden bij AA Gent, zal het niet graag lezen.

Baro vindt de rol van de zaakwaarnemers te uitgebreid. “Het is als met een huis. Als je dat binnen de vier weken kan verkopen aan iemand die je kent, waarom zou je dan een deel van de koek aan een immokantoor laten? Als het na tien maanden nog niet verkocht is, dán wordt het tijd dat je een immokantoor inschakelt. Ik geloof dus wel dat makelaars soelaas kunnen bieden. Maar niet standaard altijd.”

Goede aanpak van Baro?

Meest recent

Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

0
0
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

10
10
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

15
15
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

43
43
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

99
99
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

229
229
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

265
265
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

41
41
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

171
171
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

152
152
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

70
70
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

154
154
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

55
55
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

143
143
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

191
191
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

244
244
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

384
384
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

151
151
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

77
77
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

222
222
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

196
196
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

116
116
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

493
493

Meer sportnieuws