Geweldig nieuws Godts: "Dat heeft me sterker gemaakt"

69 stemmen
Geweldig nieuws Godts:

Er wacht Ajax de komende maanden nog een helse karwei om een Europees ticket uit de brand te slepen in de Eredivisie en om in de Conference League door te stoten tegen Aston Villa. De Amsterdammers lijken er wel een extra troef bij te krijgen in de komende weken, want na drie maanden afwezigheid is Mika Godts stilaan helemaal terug.

De 18-jarige Belg liet in de eerste maanden van het seizoen regelmatig mooie dingen zien tijdens zijn invalbeurten in het eerste elftal en leek zelfs op de deur van de basiself te kloppen, tot hij in december geblesseerd uitviel. De voorbije wedstrijden maakte hij echter zijn rentree.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Godts lijkt helemaal terug bij Ajax

Vorige week mocht hij bij Jong Ajax al invallen tegen Den Bosch en vrijdagavond kreeg hij tegen NAC Breda een helft. Die verliep met vallen en opstaan, maar Godts liet het kopje niet hangen en bleef proberen om acties te maken. Hij toonde zich achteraf dan ook tevreden.

"Ik voel me goed, heb nu ook geen pijn. Het is nu echt toewerken naar weer negentig minuten maken", vertelt hij immers aan VI. "Het was eerst wel flink balen, irritant om op zo'n moment geblesseerd te raken. Maar uiteindelijk heeft het me ook wel goed gedaan om even rust te hebben, om alles op te pakken buiten het veld en sterker terug te komen, dat is me denk ik wel gelukt."

Na blessure voelt Godts zich sterker

Godts denkt dat zijn blessure hem al bij al goed gedaan heeft. "Ik heb allerlei dingen, ook buiten het veld, goed kunnen oppakken. Ik heb met de staf goed kunnen werken aan details, over voeding, beelden bekijken, van alles", legt hij immers uit. "En natuurlijk heb ik ook drie maanden echt aan mijn lichaam kunnen werken, dat doet me goed. Na een blessure ben je eigenlijk gewoon sterker. Dat wil ik nu laten zien."

Zodra Godts bij Jong Ajax laat zien weer tegen zijn beste niveau aan te schurken, zal er wellicht snel een nieuwe kans bij de A-ploeg volgen. Ajax zit immers niet dik in de flankaanvallers op dit moment. Doordat zowel Bergwijn als Berghuis in de lappenmand lagen, schakelde trainer John van 't Schip in de laatste wedstrijden zelfs over op een vijfmansdefensie.

Zal Godts snel helemaal doorbreken bij Ajax?

Meest recent

Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

97
97
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

30
30
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

7
7
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

65
65
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

136
136
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

195
195
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

220
220
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

42
42
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

42
42
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

87
87
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

98
98
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

82
82
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

279
279
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

114
114
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

265
265
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

344
344
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

201
201
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1025
1025
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1378
1378

Meer sportnieuws