Geweldig nieuws Godts: "Dat heeft me sterker gemaakt"

69 stemmen
Geweldig nieuws Godts:

Er wacht Ajax de komende maanden nog een helse karwei om een Europees ticket uit de brand te slepen in de Eredivisie en om in de Conference League door te stoten tegen Aston Villa. De Amsterdammers lijken er wel een extra troef bij te krijgen in de komende weken, want na drie maanden afwezigheid is Mika Godts stilaan helemaal terug.

De 18-jarige Belg liet in de eerste maanden van het seizoen regelmatig mooie dingen zien tijdens zijn invalbeurten in het eerste elftal en leek zelfs op de deur van de basiself te kloppen, tot hij in december geblesseerd uitviel. De voorbije wedstrijden maakte hij echter zijn rentree.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Godts lijkt helemaal terug bij Ajax

Vorige week mocht hij bij Jong Ajax al invallen tegen Den Bosch en vrijdagavond kreeg hij tegen NAC Breda een helft. Die verliep met vallen en opstaan, maar Godts liet het kopje niet hangen en bleef proberen om acties te maken. Hij toonde zich achteraf dan ook tevreden.

"Ik voel me goed, heb nu ook geen pijn. Het is nu echt toewerken naar weer negentig minuten maken", vertelt hij immers aan VI. "Het was eerst wel flink balen, irritant om op zo'n moment geblesseerd te raken. Maar uiteindelijk heeft het me ook wel goed gedaan om even rust te hebben, om alles op te pakken buiten het veld en sterker terug te komen, dat is me denk ik wel gelukt."

Na blessure voelt Godts zich sterker

Godts denkt dat zijn blessure hem al bij al goed gedaan heeft. "Ik heb allerlei dingen, ook buiten het veld, goed kunnen oppakken. Ik heb met de staf goed kunnen werken aan details, over voeding, beelden bekijken, van alles", legt hij immers uit. "En natuurlijk heb ik ook drie maanden echt aan mijn lichaam kunnen werken, dat doet me goed. Na een blessure ben je eigenlijk gewoon sterker. Dat wil ik nu laten zien."

Zodra Godts bij Jong Ajax laat zien weer tegen zijn beste niveau aan te schurken, zal er wellicht snel een nieuwe kans bij de A-ploeg volgen. Ajax zit immers niet dik in de flankaanvallers op dit moment. Doordat zowel Bergwijn als Berghuis in de lappenmand lagen, schakelde trainer John van 't Schip in de laatste wedstrijden zelfs over op een vijfmansdefensie.

Zal Godts snel helemaal doorbreken bij Ajax?

Meest recent

Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

70
70
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

429
429
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

59
59
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

398
398
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

46
46
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

70
70
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

98
98
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

75
75
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

119
119
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

298
298
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

614
614
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

231
231
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

441
441
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

372
372
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

209
209
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

90
90
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

92
92
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

178
178
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

359
359
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

365
365
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

293
293
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

521
521
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

152
152
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

736
736

Meer sportnieuws