Inter blijft razen en zet nieuwe stap naar Scudetto

door
Inter blijft razen en zet nieuwe stap naar Scudetto

Internazionale lijkt dit seizoen niet van de titel te houden in de Serie A. De fiere leider boekte zaterdagavond alweer een straffe zege, want deze keer maakten ze een einde aan de ongeslagen thuisreeks van revelatie Bologna. Door de 0-1 verstevigen de Nerazzurri hun koppositie nog wat verder.

Bologna is dit seizoen dé sensatie van de Serie A. De ploeg van Rode Duivel Alexis Saelemaekers, die zaterdag een basisplaats kreeg, staat knap vierde in de klassering en is vooral in eigen huis haast niet te kloppen. Ze verloren op de openingsspeeldag van AC Milan, maar sindsdien bleven ze dertien thuiswedstrijden op een rij ongeslagen.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Inter maakt einde aan straffe reeks

Tot Inter zaterdag dus op bezoek kwam. Acht minuten voor rust viel het enige doelpunt van de wedstrijd, met dank aan de verdedigers. Bastoni zwiepte de bal immers voor doel en daar stond Bisseck op de juiste plaats om zijn ploeg op voorsprong te koppen.

Daarna ging Bologna nog op zoek naar de gelijkmaker. Het drukte Inter weg en kreeg enkele kansjes, met de beste wellicht voor Joshua Zirkzee. De Nederlander raakte na een mooie actie echter niet voorbij doelman Sommer. Inter hield zo stand tot het einde.

Nu al achttien punten voorsprong

Daardoor zet het eerste achtervolger Juventus verder onder druk, want Inter heeft nu al een voorsprong van maar liefst achttien punten verzameld met slechts tien speeldagen voor de boeg. Juve komt wel zondag nog in actie, maar tegen Atalanta zijn de drie punten lang geen zekerheid.

Bologna houdt voorlopig de vierde plaats vast, maar kan straks wel de hete adem van AS Roma in de nek voelen. Als Romelu Lukaku en zijn maats erin slagen om Fiorentina te kloppen, naderen ze immers tot op één punt van de top vier en een Champions League-ticket.

Zal Inter deze voorsprong nog weggeven?

Meest recent

Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

8
8
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

90
90
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

149
149
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

35
35
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

386
386
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

294
294
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

124
124
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

420
420
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

405
405
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

70
70
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

309
309
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

556
556
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

189
189
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

230
230
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

306
306
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

304
304
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

367
367
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

551
551
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

191
191
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

305
305
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

504
504
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

389
389
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

208
208
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

453
453
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

350
350

Meer sportnieuws