Inter blijft razen en zet nieuwe stap naar Scudetto

door
Inter blijft razen en zet nieuwe stap naar Scudetto

Internazionale lijkt dit seizoen niet van de titel te houden in de Serie A. De fiere leider boekte zaterdagavond alweer een straffe zege, want deze keer maakten ze een einde aan de ongeslagen thuisreeks van revelatie Bologna. Door de 0-1 verstevigen de Nerazzurri hun koppositie nog wat verder.

Bologna is dit seizoen dé sensatie van de Serie A. De ploeg van Rode Duivel Alexis Saelemaekers, die zaterdag een basisplaats kreeg, staat knap vierde in de klassering en is vooral in eigen huis haast niet te kloppen. Ze verloren op de openingsspeeldag van AC Milan, maar sindsdien bleven ze dertien thuiswedstrijden op een rij ongeslagen.

Inter maakt einde aan straffe reeks

Tot Inter zaterdag dus op bezoek kwam. Acht minuten voor rust viel het enige doelpunt van de wedstrijd, met dank aan de verdedigers. Bastoni zwiepte de bal immers voor doel en daar stond Bisseck op de juiste plaats om zijn ploeg op voorsprong te koppen.

Daarna ging Bologna nog op zoek naar de gelijkmaker. Het drukte Inter weg en kreeg enkele kansjes, met de beste wellicht voor Joshua Zirkzee. De Nederlander raakte na een mooie actie echter niet voorbij doelman Sommer. Inter hield zo stand tot het einde.

Nu al achttien punten voorsprong

Daardoor zet het eerste achtervolger Juventus verder onder druk, want Inter heeft nu al een voorsprong van maar liefst achttien punten verzameld met slechts tien speeldagen voor de boeg. Juve komt wel zondag nog in actie, maar tegen Atalanta zijn de drie punten lang geen zekerheid.

Bologna houdt voorlopig de vierde plaats vast, maar kan straks wel de hete adem van AS Roma in de nek voelen. Als Romelu Lukaku en zijn maats erin slagen om Fiorentina te kloppen, naderen ze immers tot op één punt van de top vier en een Champions League-ticket.

Zal Inter deze voorsprong nog weggeven?

Meest recent

Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

32
32
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

35
35
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

15
15
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

51
51
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

139
139
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

212
212
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

302
302
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

137
137
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

499
499
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

281
281
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

165
165
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

286
286
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

249
249
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

925
925
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

401
401
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

288
288
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

139
139
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

254
254
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

233
233
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

207
207
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

165
165
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

462
462
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

440
440
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

718
718
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

265
265

Meer sportnieuws