Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

door
Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

Club Brugge heeft donderdagavond een zoveelste mokerslag moeten verwerken na de pijnlijke nederlaag tegen Molde. Telkens wanneer de ploeg een stap vooruit lijkt te zetten, volgt er een nieuwe opdoffer. Ronny Deila is de gebeten hond, maar ook het bestuur van Club moet dringend in de spiegel kijken.

LEES OOK: Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

De vertwijfeling slaat steeds meer toe bij Club Brugge

Na de wedstrijd in Noorwegen maakte Deila geen goede indruk tijdens de persconferentie en Het Nieuwsblad stelde vast dat de druk wel erg groot begint te worden op de coach.

“Deila zegt dat hij de druk aankan, maar in zijn daden zien we het tegenovergestelde. Hoe onverstoorbaar hij zich ook wil tonen, de vertwijfeling slaat steeds meer toe.”

Deila ging in de fout, maar ook het bestuur van Club Brugge

Daarnaast toont de coach ook een gebrek aan tactische flexibiliteit, lef en durf. En ondanks de installatie van een topsportcultuur in de afgelopen jaren, blijkt daar nu maar weinig van te zien.

Het Laatste Nieuws stelt daarom dat Deila na donderdag definitief heeft afgedaan bij de fans. De krant wijst echter ook het bestuur van Club Brugge op de feiten, want zij hebben ook fouten gemaakt.

Zomertransfers zijn geen groot succes

 “Niet alles bij Club Brugge is evenwel de schuld van Deila. Het bestuur en de spelers hebben evenzeer een aandeel in dit grote debacle”, aldus HLN.

De zomertransfers zijn voorlopig geen doorslaand succes gebleken. Igor Thiago en Hugo Vetlesen brengen wel een meerwaarde, terwijl anderen zoals Michal Skoras en Philip Zinckernagel geen absolute sterkhouders zijn. Victor Barbera lost de hoge verwachtingen niet in. Zijn kostten gezamenlijk 30 miljoen euro.

Treft het bestuur van Club Brugge schuld in de huidige malaise?

Meest recent

Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

6
6
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

55
55
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

69
69
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

34
34
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

73
73
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

274
274
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

325
325
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

199
199
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

227
227
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

260
260
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

503
503
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

102
102
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

161
161
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

214
214
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

116
116
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

169
169
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

231
231
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

150
150

Meer sportnieuws