Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

door
Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

Club Brugge heeft donderdagavond een zoveelste mokerslag moeten verwerken na de pijnlijke nederlaag tegen Molde. Telkens wanneer de ploeg een stap vooruit lijkt te zetten, volgt er een nieuwe opdoffer. Ronny Deila is de gebeten hond, maar ook het bestuur van Club moet dringend in de spiegel kijken.

LEES OOK: ‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

De vertwijfeling slaat steeds meer toe bij Club Brugge

Na de wedstrijd in Noorwegen maakte Deila geen goede indruk tijdens de persconferentie en Het Nieuwsblad stelde vast dat de druk wel erg groot begint te worden op de coach.

“Deila zegt dat hij de druk aankan, maar in zijn daden zien we het tegenovergestelde. Hoe onverstoorbaar hij zich ook wil tonen, de vertwijfeling slaat steeds meer toe.”

Deila ging in de fout, maar ook het bestuur van Club Brugge

Daarnaast toont de coach ook een gebrek aan tactische flexibiliteit, lef en durf. En ondanks de installatie van een topsportcultuur in de afgelopen jaren, blijkt daar nu maar weinig van te zien.

Het Laatste Nieuws stelt daarom dat Deila na donderdag definitief heeft afgedaan bij de fans. De krant wijst echter ook het bestuur van Club Brugge op de feiten, want zij hebben ook fouten gemaakt.

Zomertransfers zijn geen groot succes

 “Niet alles bij Club Brugge is evenwel de schuld van Deila. Het bestuur en de spelers hebben evenzeer een aandeel in dit grote debacle”, aldus HLN.

De zomertransfers zijn voorlopig geen doorslaand succes gebleken. Igor Thiago en Hugo Vetlesen brengen wel een meerwaarde, terwijl anderen zoals Michal Skoras en Philip Zinckernagel geen absolute sterkhouders zijn. Victor Barbera lost de hoge verwachtingen niet in. Zijn kostten gezamenlijk 30 miljoen euro.

Treft het bestuur van Club Brugge schuld in de huidige malaise?

Meest recent

Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

236
236
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

22
22
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

40
40
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

103
103
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

43
43
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

124
124
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

370
370
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

65
65
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

31
31
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

164
164
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

235
235
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

448
448
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

178
178
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

160
160
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

89
89
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

373
373
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

60
60
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

91
91
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

174
174

Meer sportnieuws