Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

door
Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

Club Brugge heeft donderdagavond een zoveelste mokerslag moeten verwerken na de pijnlijke nederlaag tegen Molde. Telkens wanneer de ploeg een stap vooruit lijkt te zetten, volgt er een nieuwe opdoffer. Ronny Deila is de gebeten hond, maar ook het bestuur van Club moet dringend in de spiegel kijken.

LEES OOK: 'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

De vertwijfeling slaat steeds meer toe bij Club Brugge

Na de wedstrijd in Noorwegen maakte Deila geen goede indruk tijdens de persconferentie en Het Nieuwsblad stelde vast dat de druk wel erg groot begint te worden op de coach.

“Deila zegt dat hij de druk aankan, maar in zijn daden zien we het tegenovergestelde. Hoe onverstoorbaar hij zich ook wil tonen, de vertwijfeling slaat steeds meer toe.”

Deila ging in de fout, maar ook het bestuur van Club Brugge

Daarnaast toont de coach ook een gebrek aan tactische flexibiliteit, lef en durf. En ondanks de installatie van een topsportcultuur in de afgelopen jaren, blijkt daar nu maar weinig van te zien.

Het Laatste Nieuws stelt daarom dat Deila na donderdag definitief heeft afgedaan bij de fans. De krant wijst echter ook het bestuur van Club Brugge op de feiten, want zij hebben ook fouten gemaakt.

Zomertransfers zijn geen groot succes

 “Niet alles bij Club Brugge is evenwel de schuld van Deila. Het bestuur en de spelers hebben evenzeer een aandeel in dit grote debacle”, aldus HLN.

De zomertransfers zijn voorlopig geen doorslaand succes gebleken. Igor Thiago en Hugo Vetlesen brengen wel een meerwaarde, terwijl anderen zoals Michal Skoras en Philip Zinckernagel geen absolute sterkhouders zijn. Victor Barbera lost de hoge verwachtingen niet in. Zijn kostten gezamenlijk 30 miljoen euro.

Treft het bestuur van Club Brugge schuld in de huidige malaise?

Meest recent

'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

26
26
Hasi met handen in het haar: verrassing bij Anderlecht?

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

7
7
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

170
170
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

237
237
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

204
204
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

103
103
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

181
181
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

94
94
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

327
327
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

157
157
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

183
183
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

159
159
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

120
120
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

449
449
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

64
64
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

161
161
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

337
337
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

82
82
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

396
396
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

338
338
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

226
226
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

540
540
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

198
198

Meer sportnieuws