Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

door
Mannaert deelt zwaar in de klappen bij Club Brugge

Club Brugge heeft donderdagavond een zoveelste mokerslag moeten verwerken na de pijnlijke nederlaag tegen Molde. Telkens wanneer de ploeg een stap vooruit lijkt te zetten, volgt er een nieuwe opdoffer. Ronny Deila is de gebeten hond, maar ook het bestuur van Club moet dringend in de spiegel kijken.

LEES OOK: 'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

De vertwijfeling slaat steeds meer toe bij Club Brugge

Na de wedstrijd in Noorwegen maakte Deila geen goede indruk tijdens de persconferentie en Het Nieuwsblad stelde vast dat de druk wel erg groot begint te worden op de coach.

“Deila zegt dat hij de druk aankan, maar in zijn daden zien we het tegenovergestelde. Hoe onverstoorbaar hij zich ook wil tonen, de vertwijfeling slaat steeds meer toe.”

Deila ging in de fout, maar ook het bestuur van Club Brugge

Daarnaast toont de coach ook een gebrek aan tactische flexibiliteit, lef en durf. En ondanks de installatie van een topsportcultuur in de afgelopen jaren, blijkt daar nu maar weinig van te zien.

Het Laatste Nieuws stelt daarom dat Deila na donderdag definitief heeft afgedaan bij de fans. De krant wijst echter ook het bestuur van Club Brugge op de feiten, want zij hebben ook fouten gemaakt.

Zomertransfers zijn geen groot succes

 “Niet alles bij Club Brugge is evenwel de schuld van Deila. Het bestuur en de spelers hebben evenzeer een aandeel in dit grote debacle”, aldus HLN.

De zomertransfers zijn voorlopig geen doorslaand succes gebleken. Igor Thiago en Hugo Vetlesen brengen wel een meerwaarde, terwijl anderen zoals Michal Skoras en Philip Zinckernagel geen absolute sterkhouders zijn. Victor Barbera lost de hoge verwachtingen niet in. Zijn kostten gezamenlijk 30 miljoen euro.

Treft het bestuur van Club Brugge schuld in de huidige malaise?

Meest recent

Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

0
0
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

21
21
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

79
79
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

52
52
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

98
98
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

144
144
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

132
132
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

120
120
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

25
25
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

153
153
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

331
331
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

280
280
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

158
158
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

52
52
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

144
144
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

117
117
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

445
445
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

148
148
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

281
281
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

56
56
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

70
70
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

400
400
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

100
100
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

404
404

Meer sportnieuws