Stijnen woedend: "Er gingen voordien al geruchten rond"

door
Stijnen woedend:

Patro Eisden speelde 2-2 tegen Jong Genk. De partij werd echter 23 minuten stilgelegd vanwege schermutselingen in het stadion. Patro-trainer Stijn Stijnen was na de match bijzonder scherp.

LEES OOK: Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Match delegate zorgt voor irritatie

"We startten perfect en speelden hun minpunten goed uit. We komen terecht op voorsprong en moeten vlak erna ook de 2-0 maken. Wat er dan gebeurt is te triest voor woorden. Het maakt ons ook kwaad. Voor de wedstrijd moeten wij ons voor pietlulligheden verantwoorden bij een overijverige en respectloze match delegate. Als je dan ziet wat er gebeurt naast het veld dan stel ik voor dat men zich beter voorbereidt op dat soort zaken waarvan toch al een paar dagen geruchten over gingen", aldus Stijnen. 

"Respect moet langs twee kanten komen. Onze teammanager geeft ook aan dat hij het respectloos gedrag van bepaalde match delegates beu is. Dat moeten we nooit accepteren. Ons stadion zat vol en veel schoolkinderen waren aanwezig. Dit is onaanvaardbaar wat er gebeurd is. De morele en financiële schade is immens. Een wedstrijd 23 minuten stilleggen heeft zijn invloed natuurlijk. De twee tegendoelpunten zijn weggevers. Het siert mijn ploeg dat ze na die mokerslag vlak voor tijd toch terugvochten en de 2-2 op het bord zetten", ging ging hij verder.

Lof voor Patro-fans

"Na de wedstrijd was ik vooral kwaad op mijn spelers, niet omwille van hun kwaliteit en inzet, maar vooral dat ze zichzelf te kort deden. Ze verdienden absoluut de drie punten. Dit was een volwaardige tegenstander. Mijn collega-trainer van Genk heeft er op 6 maanden tijd een mature ploeg van gemaakt. Wij daarentegen moeten nu de laatste 5 wedstrijden alles geven om die prijs, een play off-ticket, binnen te halen. Dat verdient mijn fantastische groep. Chapeau voor onze supporters en die paar man die erger hebben voorkomen door een bestorming tegen te houden met risico op eigen gevaar", besluit Stijnen.

Terechte woede bij Stijnen?

Meest recent

Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

80
80
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

15
15
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

30
30
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

112
112
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

117
117
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

47
47
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

15
15
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

20
20
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

53
53
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

561
561
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

31
31
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

52
52
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

131
131
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

70
70
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

68
68
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

154
154
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

33
33
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

43
43
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

28
28
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

114
114
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

21
21
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

140
140
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

205
205
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

277
277
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

279
279

Meer sportnieuws