Stijnen woedend: "Er gingen voordien al geruchten rond"

447
Stijnen woedend:

Patro Eisden speelde 2-2 tegen Jong Genk. De partij werd echter 23 minuten stilgelegd vanwege schermutselingen in het stadion. Patro-trainer Stijn Stijnen was na de match bijzonder scherp.

Match delegate zorgt voor irritatie

"We startten perfect en speelden hun minpunten goed uit. We komen terecht op voorsprong en moeten vlak erna ook de 2-0 maken. Wat er dan gebeurt is te triest voor woorden. Het maakt ons ook kwaad. Voor de wedstrijd moeten wij ons voor pietlulligheden verantwoorden bij een overijverige en respectloze match delegate. Als je dan ziet wat er gebeurt naast het veld dan stel ik voor dat men zich beter voorbereidt op dat soort zaken waarvan toch al een paar dagen geruchten over gingen", aldus Stijnen. 

"Respect moet langs twee kanten komen. Onze teammanager geeft ook aan dat hij het respectloos gedrag van bepaalde match delegates beu is. Dat moeten we nooit accepteren. Ons stadion zat vol en veel schoolkinderen waren aanwezig. Dit is onaanvaardbaar wat er gebeurd is. De morele en financiële schade is immens. Een wedstrijd 23 minuten stilleggen heeft zijn invloed natuurlijk. De twee tegendoelpunten zijn weggevers. Het siert mijn ploeg dat ze na die mokerslag vlak voor tijd toch terugvochten en de 2-2 op het bord zetten", ging ging hij verder.

Lof voor Patro-fans

"Na de wedstrijd was ik vooral kwaad op mijn spelers, niet omwille van hun kwaliteit en inzet, maar vooral dat ze zichzelf te kort deden. Ze verdienden absoluut de drie punten. Dit was een volwaardige tegenstander. Mijn collega-trainer van Genk heeft er op 6 maanden tijd een mature ploeg van gemaakt. Wij daarentegen moeten nu de laatste 5 wedstrijden alles geven om die prijs, een play off-ticket, binnen te halen. Dat verdient mijn fantastische groep. Chapeau voor onze supporters en die paar man die erger hebben voorkomen door een bestorming tegen te houden met risico op eigen gevaar", besluit Stijnen.

Terechte woede bij Stijnen?

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

3
3
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

24
24
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

22
22
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

69
69
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

57
57
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

143
143
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

74
74
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

71
71
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

641
641
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

128
128
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

78
78
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

356
356
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

385
385
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

370
370
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

347
347
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

82
82
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

347
347
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

47
47

Meer sportnieuws