Heibel in Jan Breydel: harde kern Club Brugge plant actie

door
Heibel in Jan Breydel: harde kern Club Brugge plant actie

Het gaat van kwaad naar erger met Club Brugge, dat donderdag met de billen bloot ging in Noorwegen. Het geduld van de aanhang lijkt stilaan dan ook volledig opgebruikt. In die mate zelfs dat er mogelijk wat op til staat in Jan Breydel.

Zowel in Molde als in Genk riepen de meegereisde supporters alleszins luidkeels om het ontslag van coach Ronny Deila, een wens die het bestuur voorlopig evenwel nog steeds weigert in te willigen. Voor heel wat fans lijkt de maat echter onherroepelijk vol.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Warm onthaal voor Deila

Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad dreigt de emmer zondag tegen OH Leuven dan ook over te lopen. "De fans willen vuur. Desnoods zorgen ze er vanop de tribunes zelf wel voor. Deila wacht een warm onthaal", klinkt het bij die laatste.

"Ondanks de ciris heeft de achterban zich de afgelopen 15 maanden goed gedragen. In principe komt daar bij een volgende misstap, of misschien zelfs vroeger, verandering in. De harde kern maakt zich klaar om tot actie over te gaan.", waarschuwt HLN.

Boodschap voor bestuur

Uitgerekend wanneer het jaarlijkse 'ThanksFans'-initiatief op het programma staat, dat mede door de hoge ticketprijzen tegen Molde sowieso op weinig bijval kon rekenen, om de aanhang te bedanken voor hun steun kan het volgens de krant volledig misgaan.

Deila en zijn spelers weten dus wat hen te doen staat. Mits een zege is Blauw-Zwart alvast sowieso zeker van deelname aan de Champions' Play-Offs. Al is het tpch nog maar de vraag of dat op zich zal volstaan om de gemoederen in de tribunes te bedaren.

Logisch dat de fans zich roeren?

Meest recent

'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

1
1
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

7
7
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

17
17
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

171
171
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

85
85
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

57
57
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

331
331
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

138
138
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

26
26
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

287
287
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

334
334
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

98
98
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

274
274
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

350
350
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

445
445
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

345
345
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

119
119
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

653
653
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

772
772
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

249
249
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

335
335
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74

Meer sportnieuws