'Getergd Club Brugge krijgt dubbele opsteker voor OHL'

623 stemmen
'Getergd Club Brugge krijgt dubbele opsteker voor OHL'

Doffe ellende was het donderdag bij Club Brugge, dat na een bijzonder bleke prestatie in blessuretijd een onnodige 2-1-nederlaag moest slikken tegen Molde. Daarmee maakte het zichzelf een pak moeilijker om zich nog te plaatsen voor de kwartfinale van de Conference League, terwijl het ook weer volop crisis is.

Daardoor staat er weer bijzonder veel druk op de wedstrijd van zondag, wanneer OH Leuven op bezoek komt in het Jan Breydelstadion. Dan moet Club zijn plaats in Play-Off I zien te verzekeren, maar daarvoor zal het toch een pak beter voor de dag moeten komen.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Vetlesen is genezen van ziekte

Er is echter wel goed nieuws te rapen in het Brugse kamp voor zondag. In Molde moest Ronny Deila toch een flink aantal pionnen missen. In totaal ontbraken er maar liefst vijf potentiële titularissen in de selectie, maar Het Laatste Nieuws weet dat zeker twee van hen zondag al terugkeren.

Op het middenveld zal Deila opnieuw kunnen rekenen op Hugo Vetlesen. De Noorse middenvelder moest door ziekte verstek geven voor de trip naar zijn thuisland, maar is intussen hersteld.

Mignolet terug onder de lat

Maar nog belangrijker is dat ook Simon Mignolet weer onder de lat plaats zou nemen. De ex-Rode Duivel moest verstek laten geven voor de matchen op Genk en Molde nadat hij in de bekermatch tegen Union een blessure aan de hamstrings opgelopen had.

Hij werd in die wedstrijden vervangen door Nordin Jackers, die in Genk uitblonk maar in Molde niet vrijuit ging bij het eerste tegendoelpunt. De terugkeer van Mignolet betekent echter vooral dat er weer flink wat meer persoonlijkheid in het elftal zal komen en dat blijkt toch nodig bij Club.

Zal Club Brugge zich zondag herpakken?

Meest recent

'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

7
7
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

128
128
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

27
27
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

110
110
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

356
356
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

101
101
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

70
70
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

216
216
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

113
113
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

75
75
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

300
300
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

236
236
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

94
94
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

257
257
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

160
160
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

398
398
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

137
137
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

35
35
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

536
536
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

41
41

Meer sportnieuws