'Getergd Club Brugge krijgt dubbele opsteker voor OHL'

623 stemmen
'Getergd Club Brugge krijgt dubbele opsteker voor OHL'

Doffe ellende was het donderdag bij Club Brugge, dat na een bijzonder bleke prestatie in blessuretijd een onnodige 2-1-nederlaag moest slikken tegen Molde. Daarmee maakte het zichzelf een pak moeilijker om zich nog te plaatsen voor de kwartfinale van de Conference League, terwijl het ook weer volop crisis is.

Daardoor staat er weer bijzonder veel druk op de wedstrijd van zondag, wanneer OH Leuven op bezoek komt in het Jan Breydelstadion. Dan moet Club zijn plaats in Play-Off I zien te verzekeren, maar daarvoor zal het toch een pak beter voor de dag moeten komen.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Vetlesen is genezen van ziekte

Er is echter wel goed nieuws te rapen in het Brugse kamp voor zondag. In Molde moest Ronny Deila toch een flink aantal pionnen missen. In totaal ontbraken er maar liefst vijf potentiële titularissen in de selectie, maar Het Laatste Nieuws weet dat zeker twee van hen zondag al terugkeren.

Op het middenveld zal Deila opnieuw kunnen rekenen op Hugo Vetlesen. De Noorse middenvelder moest door ziekte verstek geven voor de trip naar zijn thuisland, maar is intussen hersteld.

Mignolet terug onder de lat

Maar nog belangrijker is dat ook Simon Mignolet weer onder de lat plaats zou nemen. De ex-Rode Duivel moest verstek laten geven voor de matchen op Genk en Molde nadat hij in de bekermatch tegen Union een blessure aan de hamstrings opgelopen had.

Hij werd in die wedstrijden vervangen door Nordin Jackers, die in Genk uitblonk maar in Molde niet vrijuit ging bij het eerste tegendoelpunt. De terugkeer van Mignolet betekent echter vooral dat er weer flink wat meer persoonlijkheid in het elftal zal komen en dat blijkt toch nodig bij Club.

Zal Club Brugge zich zondag herpakken?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

39
39
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

40
40
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

266
266
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

127
127
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

260
260
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

291
291
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

135
135
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

595
595
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

188
188
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

517
517
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

739
739
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

247
247
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

796
796
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

530
530
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

204
204
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

378
378
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1302
1302
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

483
483
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

336
336
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

494
494
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

413
413
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

286
286
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws