'Bologna zet nu ook smaakmaker KV Mechelen op zijn lijstje'

575 stemmen
'Bologna zet nu ook smaakmaker KV Mechelen op zijn lijstje'

KV Mechelen is tot dusver dé sensatie van 2024 in de Jupiler Pro League. Het zette de voorbije maanden onder Besnik Hasi een fraaie remonte in en heeft daardoor twee speeldagen voor het einde zelfs nog altijd uitzicht op een stek in Play-Off I. Maar binnen enkele maanden krijgt Malinwa mogelijk ook te maken met de keerzijde van dat succes.

Als ze hun goede prestaties verderzetten, zou het zomaar kunnen dat Mechelen in de zomer enkele van zijn smaakmakers zal verliezen. Dat kan bijvoorbeeld het geval zijn voor Ngal'ayel Mukau, die sinds de winterstop helemaal doorgebroken is op het middenveld.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

Mukau breekt door bij KV Mechelen

De 19-jarige Congolese Belg debuteerde vorig seizoen al in de hoofdmacht, maar is sinds de jaarwisseling niet meer weg te denken uit de basiself. Enkel vorig weekend tegen Cercle was hij er door ziekte niet bij. Intussen kwam Mukau in totaal al 25 keer in actie voor KV Mechelen.

Zijn ontwikkeling blijft niet onopgemerkt, want volgens Calciomercato heeft hij de aandacht van Bologna getrokken. Dat is dit seizoen de revelatie in de Serie A en staat na 27 speeldagen knap vierde, waarmee het op koers ligt om een Champions League-ticket te pakken.

Bologna wil snel een deal sluiten

Desondanks blijft de club zijn strategie trouw om goede talenten zo goedkoop mogelijk op te pikken. Daarbij houden ze ook de Belgische markt nauwlettend in het oog. In het recente verleden haalden ze Arthur Theate, Jhon Lucumi en Oussama El Azzouzi al weg uit de Jupiler Pro League en in de voorbije maanden werden ook Zeno Van Den Bosch (Antwerp) en Bjorn Meijer (Club Brugge) al aan de club gelinkt.

Mukau is de volgende die op het verlanglijstje beland is. Bologna zou hem de rest van het seizoen opvolgen en daarna zo snel mogelijk de onderhandelingen met KV Mechelen willen opstarten, als ze dan nog steeds overtuigd zijn van zijn potentieel. In Italië denken ze dat Mukau een slordige 2 miljoen euro zal moeten kosten.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"
361

Is Mukau al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

0
0
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

22
22
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

395
395
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

56
56
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

167
167
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

107
107
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

115
115
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

220
220
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

35
35
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

139
139
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

456
456
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

221
221
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

208
208
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

435
435
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

334
334
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

142
142
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

24
24
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

127
127
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

566
566
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

347
347

Meer sportnieuws