Batshuayi strooit met fraaie complimenten naar Union

door
Batshuayi strooit met fraaie complimenten naar Union

Union legde dit seizoen alweer een fraai parcours af in Europa. Het slaagde er maar net niet in om te overwinteren in de Europa League in een groep met Liverpool en de Franse bekerwinnaar Toulouse, waarna ze in de tussenronde van de Conference League knap Eintracht Frankfurt opzij zetten. Nu volgt met Fenerbahçe een nieuwe stevige uitdaging.

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Batshuayi voor het eerst terug in België

De Turkse topclub komt donderdag op bezoek in het Lotto Park voor de heenwedstrijd van de achtste finales en brengt daarvoor toch een aantal stevige namen mee. Zo zijn onder meer Dusan Tadic (ex-Ajax) en Edin Dzeko (ex-Man City en -Inter) er tegenwoordig actief. Ook Rode Duivel Michy Batshuayi is erbij.

Voor Batsman wordt het zowaar zijn eerste wedstrijd op clubniveau op Belgische bodem in tien jaar. Sinds hij in 2014 Standard verliet, keerde hij enkel nog naar ons land terug om met de nationale ploeg te spelen. Met Marseille, Chelsea, Dortmund, Valencia, Crystal Palace en Besiktas keerde hij nooit terug.

Batshuayi strooit met lof naar Union

Maar dat betekent niet dat Batshuayi niet op de hoogte is. Hij verscheen woensdag op de voorbeschouwende persconferentie en kwam er met mooie complimenten voor Union.

"Ik ben fier op Union. Een Belgische club die zo ver geraakt in Europa en zulke spectaculaire dingen doet, daar moet je trots op zijn", tekende Het Belang van Limburg immers op. "Zoiets is alleen maar positief voor het Belgische voetbal. Ik verwacht een gesloten wedstrijd. Union is een gevaarlijke ploeg, zowel fysiek als technisch en tactisch. Vooral voorin zijn ze best gevaarlijk. Het wordt een leuke strijd."

Zal Batshuayi ooit nog voor een Belgische club spelen?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

35
35
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

24
24
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

49
49
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

63
63
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

94
94
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

26
26
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

74
74
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

253
253
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

110
110
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

187
187
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

193
193
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

89
89
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

87
87
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

347
347
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

441
441
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

373
373

Meer sportnieuws